Makyaj Ürünleri Önerebilceğiniz rimeller

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ozge77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2010
95
0
Arkadaşlar ben şu zamana kadar hep siyah rimel kullandım, gözlerim ela oyüzden bu aralar kahverengi rimele merak saldım, ama hiç biyerde nasıl gözüktügüne dahil bi resim bulamadım :87:
aranızda kullanan varsa resmi çekip yükeleyebilirmi acaba? şuan kullandıgım siyah rimel max faktor false lash kendisi çok güzeldir ama sanki çok sürünce örumcek gibi yapıyor. Kahverengi rimal de önerceginiz bi marka varmıdır acaba?? yeşil ve maviylede ilgili yorumlarınızı bekliyorum. çok sırıtıyormu?

bende mavi ve yeşil vardı mavinin markasını bilmiyorum ama çok tatlı bir maviydi gece mavisi gibi oldukçada belirgindi yeşil olan sanırım she ydi o da çok güzeldi memnundum göz makyajını sadece rimelle bile tamamlayabilirsin renkleri oldukça canlı duruyor çünkü.
rimel olarak 1.max factor false lash,2.2000 calori,3. loreal teleskop altın sarısı ambalajlı olanı, 4.maybelline mavi ambalajlı olanı kullandım.
tavsiye sırasına göre 1-3-2 derim topaklanmaya yapmıyor ve uzun gösteriyor
şu aralar rimmelin yok sattığı bir rimel var onun peşindeyim

bende mavi ve yeşil vardı mavinin markasını bilmiyorum ama çok tatlı bir maviydi gece mavisi gibi oldukçada belirgindi yeşil olan sanırım she ydi o da çok güzeldi memnundum göz makyajını sadece rimelle bile tamamlayabilirsin renkleri oldukça canlı duruyor çünkü.
rimel olarak 1.max factor false lash,2.2000 calori,3. loreal teleskop altın sarısı ambalajlı olanı, 4.maybelline mavi ambalajlı olanı kullandım.
tavsiye sırasına göre 1-3-2 derim topaklanmaya yapmıyor ve uzun gösteriyor
şu aralar rimmelin yok sattığı bir rimel var onun peşindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…