Önemsemeyen sevgili

Ne yazık ki çok uzun süreli ilişkilerde benim garibime giden bir durum var. 5 Yılı aşan ilişkilerde özellikle bir alışkanlık ve saygısızlık sarıyor tüm ilişkiyi. Duygular artık sıradanlaşıyor. Ayrılsanız belki de çok acı çekecek ancak o 6 yılda bir çok kavga ve sorun görüp geçirdiğiniz için ayrılmayacağınıza dair bir rahatlık ve güven geliyor hem erkeğe hem kadına.

Sizin ilişkinizde de öyle olmuş gibi duruyor. Belki seviyordur ancak artık umursamadığı çok bariz. Evlilikte de bu durum katmerlenerek devam eder ne yazık ki. Kendinizi ölçüp biçin bu şekilde idare edebilirim fazlasına bile katlanırım diyorsanız devam edin ancak sizi çok zorlar.

Evlenirsen çok çekersin bacım, aynısı bende vardı , ben çok çektim, ama sende benim gibi kesin evlenirsin, sonra buraya benim gibi konu açarsın

Evlenirsen çok çekersin bacım, aynısı bende vardı , ben çok çektim, ama sende benim gibi kesin evlenirsin, sonra buraya benim gibi konu açarsın

İlgisi azalmıştır ya da başka biriyle fingirdeşiyordur. Şaşırdık mı

Çok haklısınız.İlişkimizin başlarında her şey çok güzeldi ama ne yazık ki son 1 yıl içinde bana ilgisi azaldı. Ve bi sorun daha var aslında. Benle bir yere çıkmak istemiyor,sürekli yorgunum başka sefer gideriz diyor daha çok işte kafede yada arabada vakit geçiriyoruz ama çoğunlukla arabada. Bir yere çıktımızda daha çok arkadaşlarla çıkıyoruz ama benle sanki baş başa bir yere gitmek istemiyor ben mi çok abartıyorum bilmiyorum

Konuşmadan bilemezsin. Konuyu aç bi nabzını al. Sonra gel buraya yaz biz engin bilgilerimizle yorumumuzu yapar postalayıp postalamayacağını söyleriz

Evlenince geçer, siz kesin evlenin.

Çok defa konuştum dile getirdim ama tık yok
e ayril o zaman
miymiy miymiy sevgi dileyip yalvarıp duruyorsunuz. insan yerine koymuyor, fikrinizi önemsemiyor, sizinle ilgilenmiyor. hala daha miymiy miymiy duzelir diye cabaliyorsunuz.
siz dhaa kendinize saygi duymazken elin adami niye duysun?
iyi yapiyor adam. nasilsa kapisinda kopek olmus kadin var. ne yaptıysa gitmiyor 6 yilim 6 yilim diye sacma sapan bir seyi sifir ilgi alakayla surduruyor. bu adam niye cabalasin ki?

Herkese merhaba
Sizce seven biri neden sevdiği insanı hiç bir şekilde umursamaz,neden önemsemez
Seven erkek değildir o alışkanlıktır başkasını bulamamış aramamis erkektir. Evlendikten sonra bunun 100 katını küfür kıyamet aile sorunlarıyla percinlersin merak etme. Ama bana adam kendinden soğutmak ve senin ayrilman için böyle davranıyormus gibi de geldi

Evlenirsen çok mutsuz olursun. İlgisi daha da azalacak üstelik. 6 yıldır birlikteyiz diye evlenir, sevdiğinden değil. Seven insan bu kadar ilgisiz olmaz. Aynı eve girince bu ilgisizlik katlanılmaz oluyor. Ben boşandım, iyi düşün çok pişman olursun ilerde.

Artık banada öyle gelmeye başladı

Sevmiyor. Ayrılmaya da cesaret edemiyor. Siz ayrılsanız baya bir rahatlar gibi.

Bir erkek hayatında ki kadını önemsemeyip ilişkiyide bitirmiyorsa
Bir çıkarı vardır, yada sizden daha iyisini henüz bulamamıştır net

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…