önemli bi bakar mısınız ?

gmsem

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2024
125
38
30
Arkadaşlar sizlere özel bi sorum olucak eşimle korunmuyoruz ve gebelikte düşünüyoruz tabi . İlişki sonrası lavaboya gittim temizlenmek için açık kahve tonunda leke mi diyim akıntı mı bilmiyorum öyle birsey gelmiş , idrarımı yaptım daha sonra sildim tekrardan birsey yoktu , sizde neden böyle birsey olmuş olabilir Enfeksiyon olmadığına eminim daha geçen hafta kan idrar verdim birşey çıkmadı .

Zorlamadan kaynaklı olabilir

adet yeni bitti ya da başlayacaksa olabilir. Haricinde ilişki çok uzun sürdüyse, pozisyon zorladıysa sizi ondan sebep de olabilir

adet yeni bitti ya da başlayacaksa olabilir. Haricinde ilişki çok uzun sürdüyse, pozisyon zorladıysa sizi ondan sebep de olabilir
18 Eylül dü adet tarihim , ve ikiside olmadı ama karın ağrım olduğu için keyifsiz ve isteksizdim , kötü birsey olmasın da , kadın hastalıkların dan çok korkuyorum

Esinizin sperminde de kan olabilir

eğer çok sık birliktelik yaşadıysanız eşinizde de kanama olmuş olabilir

eğer çok sık birliktelik yaşadıysanız eşinizde de kanama olmuş olabilir
Yok hayır genel de bebek te düşündüğümüz için ya gün aşırı yada 2 gün de bir yapıyoruz ki oda lavaboya benden önce gitti görse söylerdi .

Yumurtlama döneminde olabiliyor . Eğer öyleyse güzel zamanda ilişki olmuş

Yok hayır genel de bebek te düşündüğümüz için ya gün aşırı yada 2 gün de bir yapıyoruz ki oda lavaboya benden önce gitti görse söylerdi .
Canım gün aşırı 2 günde 1 demek bende gün asiriyi o gün sanıyordum shshhs

Yumurtlama döneminde olabiliyor . Eğer öyleyse güzel zamanda ilişki olmuş
Yumurtlama dönemin hesaplarıma göre 26 27 27 günlerdi ve o günlerde de sol kaşık ağrım vardı . Bugün de böyle birsey yaşadım , yumurtalama dönemlerini de değerlendirmeye çalışıyoruz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…