Öncelikle merhaba!Ve..Olası yumurtlama günü...

yadaji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
65
1
Öncelikle merhaba herkese..Ben bir aydır sizleri takip etmekteyim,bir sürü forum gördüm ama sizler kadar içten,candan.samimi ve gerçek olanını görmedim.Bu yüzden sizlerle daha bir şey paylaşmadan bile çok sevdim!!Zaman zaman takdir ettim,zaman zaman saygı duydum,bazen ağladım bazense sizden çok sevindim sizin için..!!Bu yüzden artık aranızda olmak istiyorum beraber ağlayıp gülelim diye.... a.s.Ve bizde bu aydan itibaren insallah çocuk düşünüyoruz.Ve ilginçtir ki hep çok düzenli olan adetim bu sefer ilk defa 5-6gün gecikti.Şimdi ben bu duruma göre nasıl olası yumurtlamamı hesaplayacağım? :uhm: yani olmamış olsamda normal 31 günlük döngümü olmuş gibi baz alıp mı hesaplayayım,yoksa gecikerek başladığı günden mi? Eğer yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.. a.s

Canım hoşgeldin aramıza yumurtlama günü konusunda pek bi bilgim yok bu konununda fazla üstünde durmuyorum ben düzenli bi şekilde mesela 2 güne bir ilişkiye girilmesinden yanayım gerisi Allah takdir eder canını sıkma bende geçen ay korunmayı bıraktım yeniyim senin gibi ama stres yapmamaya çalışalım arkadaşım...

Çok teşekkür ederim canım.Haklısın kesinlikle,zaten stres yapmamız için çok erken!!!Ama olası yumurtlama günü koca ayda tek doğurgan olduğumuz zaman malesef...Bu yüzden takip etmeye çalışıcağım...Şansımızı artırmak istiyorum...

X