Ömür tüketen "ETEK GİYEMEZSİN"ci sevgili

poison_ivy34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2016
18
11
Hep çok sever ve giyerdim yazın rengarenk fırıl fırıl elbiseler sandaletler, kışın etek opak çorap çizme kombinleri. Düğüne giderken bile uzun bol kumaş pantolonlar giyer oldum. Üstüne de kati surette askılı giyilmeyecek. Bi hırka , en azından bi şal atılmalı beyimiz öyle istiyor.

O kadar pişmanım ki ona bu tavizi verdiğime...

Bu yazı hem isyan, hem de bir tavsiye. Bir şeye nasıl başlarsanız öyle gider. En başında etek giymeni istemiyorum dediğinde gönlü olsun diye "giymem aşkım hihihi" demeseydim olmazdı tüm bunlar.
Aşk işte. Daha üniversite öğrencisiyim üstelik , hiç birşeyden hevesimi alamadım. Azıcık psikoloji bilgisi olan bilir ki insan kısıtlananı arzu eder. Üstelik tatmin edilmemiş duygular er geç ortaya çıkar çatırdatır bu ilişkiyi.

Yok mu çevrenizde hiç 80 90 yaşında hala makyaj yapan teyzeler.
Çoğu yapamamış zamanında, kocası kızmış babası kızmış; içinde bir heves. Böyle mi olacağım ben de. Dışarıda etek elbise giymiş insanları görünce o kadar özenir oldum ki, ailemden hiç görmediğim baskıyı ben bu ilişkide erkek arkadaşımdan görüyorum,kısıtlanıyorum.

Bilemiyorum kızlar,

Kaldım çaresiz yaşça büyük tecrübeli olan sizlerden bir iki tavsiye fena olmaz.

not:ben 20 sevgilim 22 yaşında ve evlilik planımız var bu sene içerisinde.

O sahis senin anan degil baban degil, eminim annen baban etek giyme dese bagirir cagirir inadina giyerdin ama dunun kıçı kirik herifi gelip seni kisitliyor ve senin de hosuna gidiyor!(du)
Ne istiyorsan yap ve bu sebepten de senden ayrilacaksa dittir et gitsin. Ve inan en hayirlisi olur cunku boyle sahislar psikolojik hastadir.
Disarida etek giyen suslenen kizlara kotu niyetle agzi acik bakarlar ama kendi esleri vs giysin istemezler. İste bu kadar assagiliklar. !

yani ne yorum yazabiliriz ki
aklı başında bi insan olan ayrılması gerektiğini bilir. siz bu yaşınızda bu kısıtlamaların üstüne evlenecekmişisiniz bir de
iyi kısıtlanmalar…

Yani yaşım büyük sayılmaz. Ama ben senin durumunda olsaydım ben de onu kısıtlardım. Tepki olarak o da beni kısıtlardı. Bütün gün evde mal gibi oturup birbirimizle mesajlaşırdık sadece. Bakalım kim önce pes edecek iddiasına dönerdi. Sonra da oturup insan gibi konuşulurdu.
Etek giyen insanlarla ilgili pis düşünceleri olan biriyle o duruma gelene kadar paylaşacak bir şey bulabilir miydim o da ayrı konu.
Ama dönülmeyecek yolda değilsiniz. Bir gün alın karşınıza anlatın kendinizi. Düzgün açıkladıktan sonra "yok etek giyenler hep o***** oluyor" diyorsa, kendinize bir sorun bu adamda gerçekten ne buluyorsunuz? Nesini seviyorsunuz? Neden berabersiniz? 6 yaşındaki çocukların sahip olduğu kendi kendini giydirebilme yeteneğinin sizde olmadığını düşünen bir adamla ne yapıyorsunuz?

Madem bu yontulmamis öküzle evlenecen neyin tavsiyesini istiyon... ha illa da tavsiye diyorsan çöz yularını sal çayıra sen de hayatına bak... ama nerdeeee

Hep çok sever ve giyerdim yazın rengarenk fırıl fırıl elbiseler sandaletler, kışın etek opak çorap çizme kombinleri. Düğüne giderken bile uzun bol kumaş pantolonlar giyer oldum. Üstüne de kati surette askılı giyilmeyecek. Bi hırka , en azından bi şal atılmalı beyimiz öyle istiyor.

Bu yazı hem isyan, hem de bir tavsiye. Bir şeye nasıl başlarsanız öyle gider. En başında etek giymeni istemiyorum dediğinde gönlü olsun diye "giymem aşkım hihihi" demeseydim olmazdı tüm bunlar.
Aşk işte. Daha üniversite öğrencisiyim üstelik , hiç birşeyden hevesimi alamadım. Azıcık psikoloji bilgisi olan bilir ki insan kısıtlananı arzu eder. Üstelik tatmin edilmemiş duygular er geç ortaya çıkar çatırdatır bu ilişkiyi.

Çoğu yapamamış zamanında, kocası kızmış babası kızmış; içinde bir heves. Böyle mi olacağım ben de. Dışarıda etek elbise giymiş insanları görünce o kadar özenir oldum ki, ailemden hiç görmediğim baskıyı ben bu ilişkide erkek arkadaşımdan görüyorum,kısıtlanıyorum.

Bilemiyorum kızlar,

neeee bu yazdıgın sevgilin ve sen daha 20 yaşındasın , güzel kızım delimisin sen sakın kabul etme , ben etekte giyerim elbisede
beni kabul ediyorsan böyle edeceksin yoksa sen bilirsin de , kimse aşk acısından ölmedi merak etme sende ölmezsin ama ömür boyu millete imrenır gezersin ,

bak benım eşimde tayt ı sevmez bana giyinme der ama asıl işin özünde ben taytı sevmiyorum oyuzden giymiyorum onun bana giyme demesiyle değil , o kendi için zannediyor , 10 yıllık evliyiz ve artık herkesin üzerinde göre göre alıştı , bana geçen sene
sana tayt alayımmı ama üzerine hep uzun giy lütfen dedi , olur giyerim dedim ama ben zaten sevmediğim için çokta derdim değildi ,

birşeyi sen istemdiğin için yapmayacaksın onun demesiyle değil

canım sen giymem aşkım hihi,hi desen de demesen de o adam ıstemıyorsa bır şekılde sana onu kabul ettırırdı gıydırmezdı zaten.

benım eşim bır şey demez açık gıyınmeme, ben kilo alınca açık gıyınemıyorum ki son yıllarda dogum falan kılolarım arttı neyse sımdı verdım gercı de kışın da gıymıyorum artık açık cunku erkekler ökuzgıbı bakıyor bu da benı rahatsız edıyor. aksam da guzel bır yere gıtmıyoruz ki gıyıneyım. bır ıkı tane kazagım var oyle hafıf gögus dekolteli,
dogumdan sonra o asla sarkmaz dedıgım göguslerım gobegıme ındı tabıkı artık gogus dekoltesı veremıyorum neyse toparlanıcak ısalah toprlanmazsa estetuk polucam demıstım olurum ama beklıyorum bakalım cunku ınsanın moralını bozuyor gercekten de neyse ya.
bunlar ayrı konu da ben ızmırde yasıyorum her yerımız açık gezerız yazgeldı mı gobek bacak falan dınlemeyız yani dınlemezdık atık erkekler de bı garıp bakıyor kadınlar da yadırgıyor yani aslında atık pek acık gıyınmıyoruz.
sen şaldan uzun ceketten bahsedıyorsun

bu ara ızmırde kızlar tayt gıyıp gezıyor şeylerının ayrımları bellı oluyor ben yıne de gıymıyorum oyle seyler cunku orası bana özel ve paylastıgım erkek varsa ona özel oyle ortalarda sergıleyemem, tamam gogus dekolte verebılırım ama herkese de deıl her ortamda da degıl
atrık guzel cafelere gıdıp hoş muzıkler eslıgınde guzel tutsu kokuları altında guzel nescafeler pahalı kahveler ıcıp hos muzıkler dınleyemıyorum ama yıne de gostermem yapmam.

hayatmız daha kötuye gıdıyor açıkçası. sen daha dogurmamıssın daha da kötuye gıdıcek merak etme, o uzun ceketlerın yerını daha uzunları alıcaktır sımdı ıyı gunlerın bunu soyleyen teyzeler de boyle düşünür. kıymetını bıl bu uzun gıydıyındıgın gunlerın ıyı gunler.

yıllar önce bir sevgilim olmuştu. hiç böyle birşeylere takılacağını düşünmemiştim. önce eteğin kısa dedi ve hoşuma gitmiyor değiştir dedi. oysaki dizim hizasının 1 cm üstüydü. neyse dedim dizimde etek giydim, yine tripler afralar tafralar, diz altı giydim, hiç etek giyme dedi. pantolon giydim üstümdeki body'e taktı bu seferde. onla konuşma bunla görüşme onu yapma bunu yapma derken aaaaah dedim başlarım senin örümcek beynine, git kendine köle bul dedim bıraktım, bir daha da kimseye karıştırmadım, karışırsa da hadi yallah dedim. yani anlayacağınız kısıtlama kısıtlama getirir. etek body derken birde bakmışsın bakkala gidemez olmuşsun.

evlenınce kafese gırmeye hazır ol bence .senı hııc bır sekılde dısarı bıle cıkarmaz boyleleri

Senin onda kısıtladığın özellikler var mı?
Böylece ikinizde hayalinizdeki eş modelini yarattınız mı?
Bir süre sonra, bu süre uzun da olsa, eninde sonunda sevdiğiniz için sıkıştığınız kalıplar çatladığında hala sevmeye devam edebilecek misiniz?

Tabi degisik fikirler var. Olmalida, hepimiz farkli bi aile yapisinda buyuyup sekil aldik. Hepimizin aldigi aile terbiseyi baska baska boyutlarda. Bu bi ozgurluktur esasinda, her insan kendine yakistirdigi surece adabıyla giyinebilir.
Benim eşim kat-iyen asla ve asla izin vermez dekolteymis,mini etekmiş taytmış. Zaten bende oyle kendimi gostermeye merakli degilimdir.
Vucudumu taniyorum, ve aslinda istemiyorumda acik sacik giyinmeyi. Evet benim bedenim sadece Kocama ozel.
Bi baskasinin bana bakiyor olma ihtimali bile yeterince canimi sıkıyor.
İstemem bide laf atarlar sarkintilik ederler falan.yerinde ve usulünce giyiniyorum. Eşimde boyledir. İlk gunde boyleydi. Daha flortlesirken bile soylerdi.
Kiskanc ve aşırı sahiplenici bi karakteri var.
İşin asli erkekler tayt giymis kadin gorunce agizlarinin suyu aka aka bakiyorlar,bön bön,esimde bunu bana acikca *erkekler disarda dikkat cekici giyinen kadinlara"sex objesi"olarak bakiyor. Ve bi erkegin seni o sekil dusunme ihtimali bile cildirtiyor beni* dedi.
HAKLIYDI VESSELAM
yani dicem ,
hanimlar;
Ozgürüz ona laf yok, AMA....
Ama cok da degil.
Kendimizi disardaki pisliklerden korumak ilk once bizim işimiz.
Simdi hemen yazdiklarima karsi baska yorumlar gelecektir,
Size sadece sunu diyebilirim.
Disarda nefes alan hicbir canlinin kiymeti yok benim.
Allah yaratti hepimizi tabiki ŞÜPHESİZ
Ama benim icin EŞİM disardaki butun herkesten kıymetli. Soyledigi hicbir laf benim kotu olmam icin degil bunu biliyorum.
Ha su var, tabiki elbise giyiyorum, acik da giyiniyorum bazen
TATİLDEEEEEE...
Ve bu da bence yeterli. Dikizlenmek igrenc bi duygu , dikizlendigini hissetmek daha da cok igrenc.
Bu yuzden ben sevgilinin soyledigi seyleri tamamen sahiplenme olarak goruyorum.
Tabiki uygun kosullarda giyinirsin etegini, ama su var.
Antalyada tatil yaparken giyinmek vaaaarrrr, istanbulda veya ankara'da ikamet ettigin yerde giyinmek var.
İkisi arasindaki farki biliyorsunuz zaten. Bu yuzden bence cok kafana takma bunu.
Benim esim belkide hiperkıskanç bi adam ama gel gor ki tatilde gayet modern bi insan. Orda kimse kimse yicek gibi bakmadigindan yani.
Ben 2senelik evliyim, cok sukur eşimin gozu hicbir zaman disarda olmadi, benimde ayni sekilde. Kadinligimi bilip ona laf getirmeden, namusuma laf getirmeden yasamaya calisiyorum.
Bence bu tur *öküzlükler* erkeklikle-adam olma arasindaki ince cizgidir.
Sunuda asla anlamiş degilimdir.
Ciftimiz cok moderndir, giyimleri gayet acik ve ne agirlik var nede kisilik, sevgilisi masadan keser erkekleri, erkekde hesabi oderken kasiyerden numarasini alir. Sonrasi malum. Bunada katlanamiyorum.
Bizzat gordugum seyler bunlar. Sonrada biz moderniz. Modernleşme adi altinda yapilan pisliktir bu. Saygisizlik ve karaktersizlik. Ben eşimi kiskanirim arkadasim, kiskanir ve kisitlarim. Sanmayin ki hep kadinlar kisitlaniyor, hayir oyle degil, inanin esim sadece giyimime ve disari cikmam konusunda konusur benimle ve zaten istesemde acik giyinmem, disari da istedigimiz zaman arabamizla otoban yapip dolasip bazen hafta sonu kacamaklari yapabiliyoruz, bunlari zaten yaparken disarda tek gezmemin pek bi anlamk yok. Ama kisitlama diyorsak bu şeye, ben esimi daha cok kisitliyiyorum. Aslinda evliligimizi temiz tutmaya calisiyorum. Misal ikimizinde hicbir sosyal medya hesabi yok, zaten esimin boyle sacmaliklarla harcicak zamanida yok. Bende sadece burda uyelik yaptim gecenlerde.Ben ev hanimiyim, esim bakiyor evimize, maddi ozgurlugum sadece yatirimlarimiz. Bunun disindada huzurum olsun sevgim burnumdan gelmesin yeter.
Cok evcilim sanirim ben :)
Hepimiz baska seyler dusunuyor ve dile getiriyoruz.
Yukarda yazdiklarim genelleme degildir.
Hakaretlerim gordugum ve sahit oldugum insanlaradir ...

Tabi degisik fikirler var. Olmalida, hepimiz farkli bi aile yapisinda buyuyup sekil aldik. Hepimizin aldigi aile terbiseyi baska baska boyutlarda. Bu bi ozgurluktur esasinda, her insan kendine yakistirdigi surece adabıyla giyinebilir.
Benim eşim kat-iyen asla ve asla izin vermez dekolteymis,mini etekmiş taytmış. Zaten bende oyle kendimi gostermeye merakli degilimdir.
Vucudumu taniyorum, ve aslinda istemiyorumda acik sacik giyinmeyi. Evet benim bedenim sadece Kocama ozel.
Bi baskasinin bana bakiyor olma ihtimali bile yeterince canimi sıkıyor.
İstemem bide laf atarlar sarkintilik ederler falan.yerinde ve usulünce giyiniyorum. Eşimde boyledir. İlk gunde boyleydi. Daha flortlesirken bile soylerdi.
Kiskanc ve aşırı sahiplenici bi karakteri var.
İşin asli erkekler tayt giymis kadin gorunce agizlarinin suyu aka aka bakiyorlar,bön bön,esimde bunu bana acikca *erkekler disarda dikkat cekici giyinen kadinlara"sex objesi"olarak bakiyor. Ve bi erkegin seni o sekil dusunme ihtimali bile cildirtiyor beni* dedi.
HAKLIYDI VESSELAM
yani dicem ,
hanimlar;
Ozgürüz ona laf yok, AMA....
Ama cok da degil.
Kendimizi disardaki pisliklerden korumak ilk once bizim işimiz.
Simdi hemen yazdiklarima karsi baska yorumlar gelecektir,
Size sadece sunu diyebilirim.
Disarda nefes alan hicbir canlinin kiymeti yok benim.
Allah yaratti hepimizi tabiki ŞÜPHESİZ
Ama benim icin EŞİM disardaki butun herkesten kıymetli. Soyledigi hicbir laf benim kotu olmam icin degil bunu biliyorum.
Ha su var, tabiki elbise giyiyorum, acik da giyiniyorum bazen
TATİLDEEEEEE...
Ve bu da bence yeterli. Dikizlenmek igrenc bi duygu , dikizlendigini hissetmek daha da cok igrenc.
Bu yuzden ben sevgilinin soyledigi seyleri tamamen sahiplenme olarak goruyorum.
Tabiki uygun kosullarda giyinirsin etegini, ama su var.
Antalyada tatil yaparken giyinmek vaaaarrrr, istanbulda veya ankara'da ikamet ettigin yerde giyinmek var.
İkisi arasindaki farki biliyorsunuz zaten. Bu yuzden bence cok kafana takma bunu.
Benim esim belkide hiperkıskanç bi adam ama gel gor ki tatilde gayet modern bi insan. Orda kimse kimse yicek gibi bakmadigindan yani.
Ben 2senelik evliyim, cok sukur eşimin gozu hicbir zaman disarda olmadi, benimde ayni sekilde. Kadinligimi bilip ona laf getirmeden, namusuma laf getirmeden yasamaya calisiyorum.
Bence bu tur *öküzlükler* erkeklikle-adam olma arasindaki ince cizgidir.
Sunuda asla anlamiş degilimdir.
Ciftimiz cok moderndir, giyimleri gayet acik ve ne agirlik var nede kisilik, sevgilisi masadan keser erkekleri, erkekde hesabi oderken kasiyerden numarasini alir. Sonrasi malum. Bunada katlanamiyorum.
Bizzat gordugum seyler bunlar. Sonrada biz moderniz. Modernleşme adi altinda yapilan pisliktir bu. Saygisizlik ve karaktersizlik. Ben eşimi kiskanirim arkadasim, kiskanir ve kisitlarim. Sanmayin ki hep kadinlar kisitlaniyor, hayir oyle degil, inanin esim sadece giyimime ve disari cikmam konusunda konusur benimle ve zaten istesemde acik giyinmem, disari da istedigimiz zaman arabamizla otoban yapip dolasip bazen hafta sonu kacamaklari yapabiliyoruz, bunlari zaten yaparken disarda tek gezmemin pek bi anlamk yok. Ama kisitlama diyorsak bu şeye, ben esimi daha cok kisitliyiyorum. Aslinda evliligimizi temiz tutmaya calisiyorum. Misal ikimizinde hicbir sosyal medya hesabi yok, zaten esimin boyle sacmaliklarla harcicak zamanida yok. Bende sadece burda uyelik yaptim gecenlerde.Ben ev hanimiyim, esim bakiyor evimize, maddi ozgurlugum sadece yatirimlarimiz. Bunun disindada huzurum olsun sevgim burnumdan gelmesin yeter.
Cok evcilim sanirim ben :)
Hepimiz baska seyler dusunuyor ve dile getiriyoruz.
Yukarda yazdiklarim genelleme degildir.
Hakaretlerim gordugum ve sahit oldugum insanlaradir ...

Sizin yaşama şeklinize evliliğinize diyeceğim bir şey yok. Umarım hep mutlu olursunuz.
Ancak ben de daha önce bir insanın başkasını kısıtlayamayacağını yazmıştım. O nedenle yorumunuzu üstüme alındım.
Evet diyorum ki benim sevgilim benim nasıl giyineceğime veya giyinemeyeceğime karışamaz. Beni bu konuda engelleyemez. Maksimum uyarır, yorum yapar, rica eder. Ben de kendi beynimi, aklımı kullanarak bir karar verip onu uygularım. Evet haklısınız dışardaki öküzlerin hareketleri aynen dediğiniz gibi. E ama benim de aklım var. Gözüm var görüyorum, rahatsız oluyorum. Ben yok kimse karışmasın mini etekle gezeceğim demiyorum ki. Sadece kendim buna karar vereyim diyorum. Burada özgürlüğü savunanlar ben sanmıyorum bütün gün yarı çıplak dolaşsınlar. Ki ben de dolaşmıyorum. Giyilebilecek yerde de giyerim ama. Mesela tatilde giyiyorum demişsiniz. Bunun için eşinizden izin mi aldınız? Giyileceği giyilmeyeceği yere "başınızdaki" erkeğe sorarak değil de kendi beyninizi kullanarak karar vermeniz daha doğru olmaz mı? Benim de arkadaşlarım var her gün evden çıkmadan sevgilisine fotoğraf atıp "izin" almak zorunda kalan. Bana çok saçma geliyor. Fikrini alabilirim ama bu neyin izni. 5 yaşındaki çocuklar kendi kıyafetlerini seçip giyiyor.

Benim görüşüme göre evliliğimde ben kendim başkalarının bana ağzının suyu akarak bakmasını engellemeliyim. Eşim de kendi kararlarını vererek evliliğimizi temiz tutmaya çalışmalı. Atıyorum bir kadın arkadaşıyla bir yere giderken benim ona izin vermem gibi bir kavram olmamalı. Eğer beni aldatacaksa ben ona o gün izin versem ne vermesem ne. Ama o kendi içinden gelerek beni aldatmayı düşünemiyorsa asıl o zaman gerçek sevgi, gerçek bağlılık değil midir bu?

Sizin yaşama şeklinize evliliğinize diyeceğim bir şey yok. Umarım hep mutlu olursunuz.
Ancak ben de daha önce bir insanın başkasını kısıtlayamayacağını yazmıştım. O nedenle yorumunuzu üstüme alındım.
Evet diyorum ki benim sevgilim benim nasıl giyineceğime veya giyinemeyeceğime karışamaz. Beni bu konuda engelleyemez. Maksimum uyarır, yorum yapar, rica eder. Ben de kendi beynimi, aklımı kullanarak bir karar verip onu uygularım. Evet haklısınız dışardaki öküzlerin hareketleri aynen dediğiniz gibi. E ama benim de aklım var. Gözüm var görüyorum, rahatsız oluyorum. Ben yok kimse karışmasın mini etekle gezeceğim demiyorum ki. Sadece kendim buna karar vereyim diyorum. Burada özgürlüğü savunanlar ben sanmıyorum bütün gün yarı çıplak dolaşsınlar. Ki ben de dolaşmıyorum. Giyilebilecek yerde de giyerim ama. Mesela tatilde giyiyorum demişsiniz. Bunun için eşinizden izin mi aldınız? Giyileceği giyilmeyeceği yere "başınızdaki" erkeğe sorarak değil de kendi beyninizi kullanarak karar vermeniz daha doğru olmaz mı? Benim de arkadaşlarım var her gün evden çıkmadan sevgilisine fotoğraf atıp "izin" almak zorunda kalan. Bana çok saçma geliyor. Fikrini alabilirim ama bu neyin izni. 5 yaşındaki çocuklar kendi kıyafetlerini seçip giyiyor.

Benim görüşüme göre evliliğimde ben kendim başkalarının bana ağzının suyu akarak bakmasını engellemeliyim. Eşim de kendi kararlarını vererek evliliğimizi temiz tutmaya çalışmalı. Atıyorum bir kadın arkadaşıyla bir yere giderken benim ona izin vermem gibi bir kavram olmamalı. Eğer beni aldatacaksa ben ona o gün izin versem ne vermesem ne. Ama o kendi içinden gelerek beni aldatmayı düşünemiyorsa asıl o zaman gerçek sevgi, gerçek bağlılık değil midir bu?
Evet senden cevap geldi, tabiki kendince aklilik payin var. Ama yasanmisliklardan konustum ben. İgrenc insnlrla ayni havayi soluyoruz malesef.
Sordugun soruya cevap vereyim. Tatilde esinden izin aliyormusun demissin giyinirken. İzin almak gibi dusunme bunu canim, msl; elbise gidiyorum dimi, hemen defile yapiyorum Bitaneme. Oda fikrini soyluyor, fikirleri benim icin cok onemli. Cunku onun beni nasil gorduguyle ilgileniyorum. Hosuna gitmediyse tabiki degistiririm ama genel olarak*off beee, benim karima bak* der ve bu bana yeter.
Bilmiyorum tabiki hepimiz ayni fikirde olamayiz ama yinede her konuda olmasada bazi konularda hemfikir olabilmeliyiz.
Ben bu sekil dusunuyorum kimse benim gibi dusunmek zorunda degil tabiki.
Mutlu bir evliligim var cok sukir ve hicbir gun kiyafet yuzunden kavga etmedik.

Guzel dileklerin icin tesekkur ederim canim :KK66:

Sunuda belirtmek isterim, ben asla inanmam bi erkekle bi kadinin arkadas olabilecegini. Ve asla izin vermem boyle birseye. Esimin asla ama asla bi kadinla disarda gorusmesine izin vermem. Kocama guvencimden dolayi degil bu, karsidaki kadindan dolayi. Asla bi baska kadina guvenmem. Esiminde ne kadar arkadas cevresi varsa artik yok. Butun zirzoplarla gorusmesini engelledim *benim erkek arkadasim yok*olmasina gerek de yok. Ben asla kaldiramam o dedigin buluşmayi. Ya bende olurum yada evde oturur sevisiriz. O kadar

Bilemiyorum kızlar,

Evlenince değişeceğini umuyorsan öncelikle yanıldığını belirtmek isterim. Daha Çok kısıtlama getireceğinden de eminim. Benim böyle bir sorunum olmadı çünkü buna izin veremem. Ancak ablamın böyle kabus bi ilişkisi vardı ve evlendi. Şimdi ise 1 yıllık evliler ama hala kıyafet yüzünden Çok büyük kavgalar ederler. Yani gerçekten istediği gibi giyinirim sorun olmaz dersen devam et, yok ben istediğimi giyerim dersen! Bunu ona kesinlikle kabul ettirip ancak öyle evlilik olayına girmelisin. Çok sorun yaşarsınız yoksa. Umarım gönlünce olur.

İnsan bile bile neden evlenip hayatini yakar bilmiyorum çok ilginçsiniz ya

X