Ömrümü kendime harcamak hedefim

Hoşbuldum İşte ben de böyle umursamaz olmak istiyorum. Bana bunu nasıl yaparlar diye kafamda atıp tutmaktan yoruldum. O nedenle en iyisi mesafeli durmak benim için
Sizin aile yapınız nedir bilemiyorum ama benim ailem klasik Türk ailesi aman kızım sen iyi ol, aman kızım ona ayıp olmasın, aman kızım onlar mutlu olsun diye diye beni toplumu mutlu etmek zorunda olan biri gibi yetiştirdiler. Yok efendim ben rehabilitasyon merkezi miyim? Beni mutlu edene saygı gösterene elbette ilgi saygı sevgi göstermek zorundayım. Ama akrabayız diye tek taraflı ilgi arsızlarından artık midem bulanıyor. Artık memnun etmiyorum kimseyi. Aynaya bakıyorum hala güzelim, sağlıklıyım amaaan gerisi boş. Darısı başınıza.
Doktora yapmak bana o kadar zor geliyor ki sizi tebrik ediyorum. Özel değilse branşınız nedir acaba?
Ahh benim çiçeği burnunda gelinim, mutluluğuna nazar değmemesi için mutsuz taklidi yapman çok güldürdü beni. O kadar nazar var ki artık insanlarda geçen gün bi kadın ne kadar güzelsin diyip diyip durdu 1 haftadır sürünüyorum. Sen nazardan kaçmaya devam et böyle. Kitabını bitirince yorumunu bekliyorum ama bende çok merak ediyorum o kitabı çünkü.

Benim aile yapım da öyle malesef. Saygı adı altında köleleştirmeye çalışıyorlar resmen. Hiç katlanamıyorum artık. O yüzden görüşmüyorum evimde kafam rahat.
Doktora yapmak gerçekten çok yıpratıcı bir süreç. Keşke sadece araştırma yapıp oturup tez yazmaktan ibaret olsa. İdealist olmaya çalışınca herşey daha da zorlaşıyor. Branşımı yazmaya biraz çekindim çünkü o bölgede branşımızda doktora yok. Anonim kalması için buraya yazmayayım da özelden yazarım size

Kızlar dizi ve film önerilerinize ihtiyacım var. Ne izliyorsunuz bu aralar?

Günaydınnnn
Topik ne kadar da sessiz, ıssızzz
Bu sabah erken kalkıp sağlıklı kahvaltımı yapıp kitap başına geçtim.

Günaydın hanımlarr. Biz beyimle bi kahve içmeye çıktık kitap okuyorum ben de, hava annemin deyimiyle suratsız ama benim favori havam olduğu için mutluşum.

Kullandığım cilt bakım ürünlerinden biri sivilce yapmaya başladı. Roaccutanedan sonra en korktuğum şeydi, komple bırakacağım gibi bi süre

Oooo beyi olan nasıl belli ediyor kendini afiyet olsun canım, mutlu bi haftasonu geçirmeniz dileğiyle.
Aow sivilce sorunu kabus gibi malesef en iyisi bi süre ara vermen bu süreçte yağlı ve paketlenmiş ürünler tercih etmemeni tavsiye ederim. Çok geçmiş olsun çiçeğim

Kızlar dizi ve film önerilerinize ihtiyacım var. Ne izliyorsunuz bu aralar?
Netflixte queen cleopatra yı izledim beğendim. Aynı serinin (african queens) diğer dizisi queen njingayı beğenmedim. Dizileştirilmiş belgesel diyebilirim ve kleopatrayı tavsiye ederim. Şimdi de "ancient apocalypse" belgeseline başladım. Daha çok yeni ama beğendim gibi

Rouccutane dan sonra cildin için nemlendirici ve güneş kremi dışında bişey kullanma bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…