Ömrümü kendime harcamak hedefim

Kızlarr nasılsınız?

Benim birçok aksilik üst üste geldi, biraz stresli zor bi dönem oluyor.

Hıdrellez dileğinizi dilediniz miii?? Ben daha sakin bi vakitte yapıcam gece

Babe kolajen yerine biotin kullanmaya başladım. Bilmiyorum psikolojik mi ama kaşlarımdaki boşluklara etki etti bence. Bu ürünler çok ödem yapıyormuş ilk kullanımda bilgin olsun bırakma ama vücudun alışırmış zamanla
Hangi marka ve ne aldın Orange nasıl ürünler bize de bilgi verir misin?
Şu an hiçbir şey

Ama la roche posay cicaplast baume aldım gelmesini bekliyorum, cerave yüz yıkama jelim var onunla yıkıyorum yüzümü, göz kremi almadım daha iyi bir krem araştırıyorum
Göz kremi konusunda bende çok kararsızım çünkü göz kremleri yağ bezesi görünümü yaptığı için risk almayıp hiç kullanmıyorum hahaha garanti ama gözlerim çok yorgun görünüyor. Bi öneriniz varsa alırım krem
Kızlarr nasılsınız?

Benim birçok aksilik üst üste geldi, biraz stresli zor bi dönem oluyor.

Hıdrellez dileğinizi dilediniz miii?? Ben daha sakin bi vakitte yapıcam gece
Çiçeğim neler oldu geçti mi streslerin? Hıdırellez olayına inanmadığım için ben dileksiz geçirdim geceyi

Memnun musun? Tüm asit çeşitlerini aynı anda kullanmak uygun mu acaba? Kırmızı peeling çok iyi geliyor bana ama cildimde ne kadsr sivilce ve cilt altı sebumu varsa kusturup sivilce yapıyor. Sivilcelerim iyileşene kadar ara veriyorum sonra yeniden yapıyorum.
Benim deri altında sivilcem oluyor ve ister deri altı ister normal sivilce olsun ben sıkmadığım zaman asla geçmiyor. Sertleşip kalıyor. Bu açıdan çok memnunum kırmızı peelingden ama hep sivilce yaram oluyor bu sefer de yüzümde. Ona bir çözüm bulamadım

Valla kimileri c vitamini her gün kullanılır diyor kimileri haftada 3 diyor. Ben de bilemedim. Şu an haftada 3 c vitamini 3 leke serumu olarak planladım, diğer nemlendirici serumu, toniği ve göz kremini her gün. Şimdilik sorun yok gibi ama 2 gün oldu tabi sorun yaşamam umarım

Sen halimizle çokk güzeliz Orange ama umarım etki ederler ve istediğin cilde kavuşursun. Durum güncellemesi bekliyorum senden, verim alırsan bende alıp bir deneyeyim

Hangi ürün ödem yapıyormuş bebeğimm biotin mi kolajen mi?

Ben de dileksiz geçirdim çok severim hıdrellezi ama hiç hevesim kalmadı.
Stresli işlerle uğraştım, sonrasında resmi evraklardı birbirine giren konulardı derken her şey düğüm oldu sanki. Önümüzdeki hafta umarım güzel haberler gelir hepimize
Ay atlatırsın inşallah, her şey üst üste geliyor böyle zamanlarda
Evet orange sanki diken üstünde gibiydim dün ve son birkaç gün. Hala da silinmiş sayılmaz ara ara yokluyor

Tüm ek takviyeler ödeme neden oluyormuş. Çünkü vücut ilk kez karşılaşıyor böyle bi durumla ama zamanla alışıyormuş.
Ah ne zor durumlar çiçeğim peki çözüldü mü bu durumlar?

Tüm ek takviyeler ödeme neden oluyormuş. Çünkü vücut ilk kez karşılaşıyor böyle bi durumla ama zamanla alışıyormuş.
Ah ne zor durumlar çiçeğim peki çözüldü mü bu durumlar?
Aaaaaaaa olsun aman faydası olsun daa

Kuzu bir kısmı çözüldü bir kısmı da önümüzdeki günlerde belli olacak.

Siz nasılsınız ne var ne yok

Annwyl hazırlıklar nasıl gidiyooor

Kuzu bir kısmı çözüldü bir kısmı da önümüzdeki günlerde belli olacak.

Siz nasılsınız ne var ne yok

Annwyl hazırlıklar nasıl gidiyooor
Daha hiç hazırlık yapmadım ama haftaya yaparım bence.

Bi ara bi gelinlik almam lazım o önemli işte

Hıdrellez gelmiş geçmiş yaa benim bi ev işi vardı şimdi ben yetkililere bu konuyla ilgili ulaşamamış oldum. Neyse canımızı sıkmayalım

Nasipse gelir Yemen’den Deme öyle

Düğüne evlileri çağırma bence. Kalabalık etmesinler. Bekar ve yakışıklılar yeterli :d

Ben ilk girdiğim gelinlikçiden ve ilk denediğim gelinliği seçtim ya, çat diye. Darısı başına

Merhaba herkese, bende katılabilir miyim aranıza? Kendimin en iyi versiyonuna ulaşmayı ne zamandır hedefliyorum ama biraz kaplumbağa hızında ilerliyorum. Ama olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…