Ömrümü kendime harcamak hedefim

Aaaa deneyeyim yves rocher ürünlerini seviyorum hem

Hahahshaj tamammmmm başladımmm

Orange saat kaçta kalkıyorsun? Boy kilo bilgisi alimmm
7'de anam, 160, bu sabah tartıldım 57.2 ama regl oldum onun ödemi de vardır 56.5 diyelim anfj
Kızlaaar güneş kremi tavsiyeniz var mı? Helios renkli kullandınız mı hiç?
silgi gibi soyulmayan, kalıp gibi hissedilmeyen kuru ciltler için şöyle mis gibi önerinizzzz
Ya ben La Roche Posay'den aşşşırı memnundum, sivilce tedavisi sırasında kullanıyordum. Geçen internetten sipariş verdim ne rengi aynı ne kokusu. Yapısı değişti diyorlar, ürünü de kontrol ettim orijinal görünüyor ama bilemedim içim rahat değil yapısı değiştiyse de sevmedim herhalde

La roche denemedim güneş kreminde hiç. Cicaplast baume’sini alıcam ama. Allah allah nerdeee bu güzel kremler nerdeeeee hahahshd

Vki olarak iyisin görl.
Bölgesel yağlanma sorunun mu var?

Göbiş var başka hiçbir yerimde ekstra bi şey yok ama göbek maşallah, bazı günler bi de şişkinlikle 6 aylık hamiş gibi oluyorum. O da sporla ve şekeri kesmekle olur herhalde anca
Hazır gıda tüketimi aşırı derecede göbeklenme yapıyor Orange önce hazır gıdayı kesmen lazım

Günaydın canımlar

Benim diyetim harika gidiyor kızlar 8 ayda tam tamına 3 kilo aldım. Hayatımda ilk defa 51 kilo oldum. Spor işe yaradı gerçekten.

10 yıldır devam eden kilo alma çabalarım sonucunda 50 kilonun üstüne çıktım sonunda. İçten içe çok kilolu mu oldum hissi geliyor. Belim 2cm kalınlaştı mesela. Çirkin mi oldum ay acaba kötü mü oldu diye aynadan bakıp bakıp duruyorum. 52 kilonun benim için yeterli olduğuna karar verdim. Uyumadan önce çikolata yemeyi kesiyorum bu günden itibaren

Sağlıklı kilolara ulaşırız umarım hepimiz. Herkes mutlu olduğu kilolara ulaşsınnn

Ladyyy diyet alışverişi yapıldıı

Şimdi yağlarım düşünsün agahsh
Yesss sevindim çiçeğim
Neler aldın? Ne var beslenme planında?
Ah Ann harika bir gelin olacaksın, hep böyle güzel ve sağlıklı olman dileğiyle çiçeğim.

Yesss sevindim çiçeğim
Neler aldın? Ne var beslenme planında?

Ah Ann harika bir gelin olacaksın, hep böyle güzel ve sağlıklı olman dileğiyle çiçeğim.
Yulafım vardı zaten, çiğ badem, ceviz, kefir aldım.
Evde de bol bol sebzem var; yoğurt keten tohumu vs her şeyim var.

Sabah: yulaf yoğurt 3 çilek yarım muz tarçın karışımı
Ara öğün: americano
Akşam yemeği: ıspanak :)
Diğer ara öğünlerde kefirle badem ceviz yerim:)

Sen naptın kuşummmmm

Yeşil çay içmeyi ihmal etme ama kahvaltı ve öğle yemeği arasında 1 yeşil çay 2 gün kurusu veya hurma tatlı ihtiyacını da çok iyi keser.
Sporda kendime öyle yüklenmişim ki her yerim ağrıyor. Bugün biraz yürüyüş yaptım.
Menüm şöyle,
Sabah
1 haşlanmış yumurta
Domates salatalık peynir
2 dilim peynir
Ara öğün yeşil çay 2 kare çikolata 1 hurma
Öğle yoğurt yulaf yarım elma
Ara 10 badem
Akşam haşlanmış nohutlu salata 3 yk yoğurt
Bu arada akşam yemeklerinden sonra yoğurt yemeyi de ihmal etme yağ yakmaya çok destekçiymiş. Süt ürünleri bence kilo yapmıyor yağ yakıyor. Kefir harika bi ödem attırıcı bence

Ooofff menü efsane

Afiyet olsun bebeğimm

Kefiri ben tarçınla çok seviyorum. Yanına da ölçüyü kaçırmadan çiğ badem ve ceviz

Yoğurt yerim gece de madem:)

Ooofff menü efsane

Afiyet olsun bebeğimm

Kefiri ben tarçınla çok seviyorum. Yanına da ölçüyü kaçırmadan çiğ badem ve ceviz

Yoğurt yerim gece de madem:)
Ay tarçın kefir efsane kombinasyon afiyet olsun aşkomm
Yoğurt kürü yap bak gece için
3 yk yoğurt
1 çk pul biber
1 yk limon karıştırıp yiyoruz eriyoruzzzz
Yaza fit seksi ve özgüvenli giriyoruz.
Ayy bu arada sorayım sana belki bilgin vardır kolajen kullanıyor musun? Ben bugün biotin içmeye başladım ama pek anlamıyorum bu işlerden. Senin bilgin var mı?

Kolajen araştırıyorumm yeni başlayacağım aşkım, biotin değil de eeosenin pembe kutu saç için takviyesi var onu kullanıyorummm

Hiçbir bilgim yok kuzu arkadaşımdan haber bekliyorum o bana inceleyip dönecek size de yazarım hangisini aldığımı

Yaaa o limonlu yoğurtlu kürün faydası var mı cidden?

Teşekkür ederim babe
Bence faydası var

Teşekkür ederim babe
Bence faydası var
Kuzuuu günaydınnnnn
Suda collagen alıyorum ben toz ve aromasız olanı, demiştim ya haber veririm diye kuşum bilgin olsun suda alıcam. Cildimde birkaç güneş lekesi olmuş yaa ürün öneriniz var mı neyle geçer

Kızlaaar günaydınnn

Günaydın herkeseeee

Ben de birkaç cilt bakım ürünü aldım, Roaccutane'dan sonra yüz temizleme jeli ve nemlendirici harici bi şey kullanmaya korkmuştum ama zamanı geldi herhalde. Sırasını ve sıklığını daha bilmiyorum tabii ürünler gelince bi araştırayım siz neler kullanıyorsunuz cilt için

Şu an hiçbir şey

Ama la roche posay cicaplast baume aldım gelmesini bekliyorum, cerave yüz yıkama jelim var onunla yıkıyorum yüzümü, göz kremi almadım daha iyi bir krem araştırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…