Ömrümü kendime harcamak hedefim

Yarinden sonra 5 gun calisacagim. O yuzden bu iki gunde yürüyüs yapayim diyorum. Zaten yarin DHL in Kosu/yurume etkinligi var. 5km Tin Tin yururum.
Sosyal olmayi sevmeyen ben, is yeri ile katilacagim. Haftaya cuma da disarida yemek yiyecegiz. Niye Kabul ettim diye düşünüyorum

Hangi ülkede yaşıyorsunuz
Yemek hangi mutfağa ait olacak

Güzel salatalar oluyor onlardan yersınız bol bol

bu olmadı

Diyet pizza yapıyolar mı acaba

Ne şanslısınız
Ülkemin en güzel yanı doğası ve pırıl pırıl parlayan güneşi
O gun tek ogunum olur.
Ay adamlar deli gibi yiyor. Is yerinde ,cikolatasi,jelibonu,kelime eksik olmaz. Hastalar nerdeyse hergun birsey veriyor yememiz icin. Haftasonu mesaisinde mutlaka doktor Taze ekmek alir yerler rahat rahat. Dal gibiler.

Dun aksam mesaide hemsirelerden ikisi neler yediklerini soyluyor. Dedim Birde Boyle zayifsiniz onca yemeye. Zayif degiliz diyor dalga gecer gibi sirf yemek degil. Is yerinde olmasada cuma mutlaka bol alkol tuketirler. Yani yinede dal gibiler

Nasıl öyle zayıf kalabılıyorlar ki
Çok mu hareketliler

Bu kadar tembellik yeter. 5 saat uyudum sadece.
Cocuklari okula yollar uyurum dedim. Manga okumayan daldim.

Hedeflerimi tamamlamak icin kalkayim

Sporlarini aksatmiyorlar biri hergun kosuyor. Biride agirlik kaldiriyor. Bu sadece dunkiler

Haftaya deli gibi yer icerler. Bende tek tane ile kilo alirim
Küçük yaşta kazanılan alışkanlıklarıdır sanırım
Bizim ülkede belki bizim çocuklar olur öyle temennim o yönde

Bende alıyorum dikkat etmediğim an
Boy kilo kaç çok fazla kilo yoksa arada kaçamak iyi olur

Boyum kisa, kilom cok
Simdi tartildim
Cuma ile arada baya fark var. Umarim dogrudur.
28 agustos da yine tartilayim. Izin gununden izin gunune anca

A Arrietty_ tek öğün beslenmek bizim için çok zararlı. Tek öğünde dr ve diyetisyen kontrolü olması gerekiyor. 2 veya 3 öğüne devam et ama telafi menüsü öneririm sana o gün öyle beslenirsin

Yumurta salatasi filan yerim ozmn.
Ertesi günler izinliyim. Arinma gunleri olur herhal.
Ses bekliyorum hala diyetisyenden

Peki o kaçırılan çocukları ilk çocugu kaçıran kişiye mi teslim ediyolar

Sigarayı bırakmanı destekliyorum bırakmış biri olarak söylüyorum çok şey farkedıyor
Hayır kaçırılan çocukları zinciri yönetenlere gösterip onların talimatı ile rehin tutuyorlar
Sigara bana eskisi kadar keyif vermiyor tamamen bırakmak yerine azaltıp bitireceğim

Sende mi başlayacaksın? İstersen tekrar yaz ama döner bence sana
Yazdim simdi spamlicam olmazsa . Bugun liste atmis ama ben kisaca yazdim,ne zaman basliyor gunu bastirmak. Ne zaman yiyor kalkiyor,is spor durumu nedir umarim ona Gore bir liste cikarir
Dur bakalim

Kahvaltimi yaptim.
Suya abandigim icin ac degilsin ama yemem lazim diye yedim.
Kitabimi okudum. Hava cok sicak yine. Yürüyüsu acik havada yapacagim. Galiba 6gunluk mesainin yorgunlugu var uzerimde. Biraz da temizlik yapip yine oturdum. Gerci fazla da uyumadim

Yaaaa DHLde misinn çok iyi. Nasıl hala mikkkemmel bir şirket mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…