Ömrümü kendime harcamak hedefim

Çok lezzetli yemek yapıyorlar ama
Annem hiç üşenmez döktürür
Çocukları çok sanslı oluyor boğa burçlarının
Bende hic usenmem mutfakdan olmayin seviyorum.
aksam mesaisi oncesi hem ogle hem aksama sicak yemek yaptim. Yanina kekde sigdiracaktim ki, un kalmamis

En cok yemek yemeye seven burc hangisi tahmin et bakalim
600ml daha icince 3,1 L icmis oluyorum
2 saatim var mesainin bitmesine. Yetisirim herhal
Süpersinnn su çok önemli yaa su olmadan hiçbir şey olmuyor. Benim diyetisyen 3 L konusunda çok takıntılı. Boğa burcu olman jelibonları açıklıyor.
Ben ikizler canım
Ay ikizler kadınını severim ama irkeği benden uzak dursun mümkünse

Sizin burcunuz ne

Hiç ikizler erkeği tanıdığım olmadı
Eşim yay burcu oğlum kova

Bugün neler yaptım?
Sağlıklı beslenmeye devam ettim tabii ki
Annemle bol vakit geçirip alışveriş yaptık sonrasında bi kahve içip dedikodu yaptık
Namazlarımı aksatmadan kıldım ki bu benim için çok önemliydi çok şükür düzen kurdum
Yürüyüşe çıkıp boool ter attım
Glikolik asidimi nemlendiricimi sürdüm misler gibi yatağa girdim
Şimdi dizi saati

Biliyorsun ,su oldum olasi benim problemim. Türkiyede sorunsuz iciyorum. Herhal sicaklardan. Zaten gecen yaz istedigimi yiyip 3 kilo vermistim 3 haftada. Tabii ki depresyon havasi olan ülkeye donunce aldim yine kilolari.

Biliyorsun ,su oldum olasi benim problemim. Türkiyede sorunsuz iciyorum. Herhal sicaklardan. Zaten gecen yaz istedigimi yiyip 3 kilo vermistim 3 haftada. Tabii ki depresyon havasi olan ülkeye donunce aldim yine kilolari.
Ama vericez kiloları hiç merak etmeee

Ama vericez kiloları hiç merak etmeee
Insallah
Birde Türkiyede porsiyonlarim kucukdu.
Ayrica kv de kalinca bir kahvalti Birde aksam yiyor onlar. Cocuklar ogle yesede ben onlara ayak uyduruyordum. Tabi fildir fildir heryerde yuruyordum bide.
Jelibon,cikolata hic aradigim birsey degil orda. Cok enteresan

Durum bildireyim.
Insallah Boyle devam ederim.

45 Dk tempolu yürüyüs
Kizcem ile 30dk bisiklet surmek
30 Sayfa kitap okumak
Saglikli beslenme
Cilt rutini

Yarin de planim soyle

45 Dk tempolu yürüyüs + 15 dk mekik ve plank yapmak
3 L su icmek
Kizim ile yürüyüse cikmak
60 Sayfa kitap okumak ( yarin izinliyim diye)
Saglikli beslenmeye devam
Cilt rutini sabah + aksam

Teşekkür ederim, bu markayı bilmiyordum. Benim cildime iyi gelen ürün shiseido’nun sonrasında ismi ibuki oldu bir çeşidi vardı onu çok seviyodum, gece kremi, yüz yıkama jeli cildime çok iyi geliyordu. Şuanda yok uzun süredir o seri yok. Artık üretilmiyor mu Türkiye’ye mi gelmiyor bilmiyorum. Hiçbir üründen aynı memnuniyeti almadım.
Ben de The purest serumlarını kullanmaya başladım.

Dün de spor yaptın epeyce bari bugün sadece mekik ve plank çalış kaslarına eziyet etme ki kas kaybın olmasın.
İzinli olman şahane bolca dinlenirsinn
Shiseido harika bir marka ama hiç cilt ürünlerini kullanmadım ben daha çok makyaj hatta ten makyajı ürünlerini kullandım.
The purest için tüm serumlarını aynı anda kullanınca ciltte incelme olur diyorlar ama doğruluğu konusunda emin değilim araştırmanızı tavsiye ederim. Ben sadece kırmızı peeling olarak kullanıyorum o markayı. Diğer ürünlerim missha

Günaydın sevgili kadınlar bugünün hedeflerini ekliyorum hemen
Bu günü sadece 1 dal sigara ile bitireceğim
Sağlıklı beslenmeye kaldığım yerden devammm
100 sayfa kitap okumak istiyorum. Yeni bir kitaba başladım ve çok enteresan. Kitabın adı Zincir. Çocuk kaçırma zinciri oluşuyor yani şöyle biri sizin çocuğunuzu kaçırıyor, çocuğunuzun serbest kalması için sizin başka bir çocuk kaçırmanız gerekiyor ve çocuğu kaçırılan ailenin de başka bir çocuk kaçırması gerekiyor. İşte böyle bir zincir oluşuyor. Bayağı enteresan gelmişti bana.
Akşam belki arkadaşlarımla dışarı çıkarım o yüzden günlük sporu gün içinde gideceğim yerlere arabayla değil de yürüyerek gitmeyle aradan çıkaracağım. Bugün hava bir tık daha serin sanki.

Ben akrebim malesef ya
Babam yay abim yay valla zordur yay burcu
Ben alıştım galiba çok zor gelmiyor

Bazen düşkün olduğu özgürlük beni delirtsede orta yol buluyoruz
Çok neşeli gezmeyi eğlenmeyi çok seviyor ben de uyum sağlıyorum

Akrep erkek tanıyorum Allah affetsin hiç sevmemsadakatsiz üstelik agresif geliyolar bana

Peki o kaçırılan çocukları ilk çocugu kaçıran kişiye mi teslim ediyolar

Sigarayı bırakmanı destekliyorum bırakmış biri olarak söylüyorum çok şey farkedıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…