Omcomed test güvenilir mi?

balbebekannesi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2024
29
2
28
Kızlar oncomed testte ikinci cizgi bariz cıkıyor 4 kasettede çıktı. Ama baska testlerde ya silik cıkıyor ya da cıkmıyor hangisi doğru? Cumartesi kan verdim negatifti. Adetimde 10 gün gecikti

Eklentiler

• 58ABE426-07E7-4C58-BD76-23344822AAA2.jpeg
    58ABE426-07E7-4C58-BD76-23344822AAA2.jpeg
    125,7 KB · Görüntüleme: 33
Kanda çıkmıyosa yoktur canım test bozuktur.(Beta hgc önce kanda yükseliyor sonra idrara geçiyor) Ama yine de başka bi hastanede tekrar kan yaptır emin olursun.

Kanda çıkmıyosa yoktur canım test bozuktur.(Beta hgc önce kanda yükseliyor sonra idrara geçiyor) Ama yine de başka bi hastanede tekrar kan yaptır emin olursun.
Benim ilk gebeliğimdede ilk idrarda çıktı sonra kan yükseldi ama idrar pozitifti kan verdim 37ile hamilelik öğrendim.

Beta hgc 25 in üzeirne çıkınca idrarda çıkıyor diye biliyorum yani muhtemelen ilk gebeliğinizde siz idrar testi yaptığınzda 20 25 falandı. Ben yapmadım o dönem ama fazla belirtiden dolayı şüpheli ilişkiden 8 gün sonrailk idrarla erken gebelik testi yapmıştım bi gölge var ama asla pembeleşme yoktu neyse erkendi saat yattım uyudum geri kalktım yüzümü yıkamaya lavaboya gittim testi orda unutmuşum çöpe atmak için aldm elime cok cok silik bi çizgi var duramadm akşam bi daha yaptım yine var hayalet gibi 😂😂😂 acele ediyorum test çok hassas belki de belli belirsiz çizgiler ondan dedim ama yine duramadım 2 gün sonra sabah yine yaptım kaset testle yine silik hala tatmin olmadım 2 bekleyip kan testine gittim işin enteresan yanı bu testten 4 5 gün sonra verdim kanı değerim 57 idi baya da düşük bi değer yani ben de anlamıyorum labaratuvarlarda mı sorun var testlerde mi

Beta hgc 25 in üzeirne çıkınca idrarda çıkıyor diye biliyorum yani muhtemelen ilk gebeliğinizde siz idrar testi yaptığınzda 20 25 falandı. Ben yapmadım o dönem ama fazla belirtiden dolayı şüpheli ilişkiden 8 gün sonrailk idrarla erken gebelik testi yapmıştım bi gölge var ama asla pembeleşme yoktu neyse erkendi saat yattım uyudum geri kalktım yüzümü yıkamaya lavaboya gittim testi orda unutmuşum çöpe atmak için aldm elime cok cok silik bi çizgi var duramadm akşam bi daha yaptım yine var hayalet gibi 😂😂😂 acele ediyorum test çok hassas belki de belli belirsiz çizgiler ondan dedim ama yine duramadım 2 gün sonra sabah yine yaptım kaset testle yine silik hala tatmin olmadım 2 bekleyip kan testine gittim işin enteresan yanı bu testten 4 5 gün sonra verdim kanı değerim 57 idi baya da düşük bi değer yani ben de anlamıyorum labaratuvarlarda mı sorun var testlerde mi
Şu an bende kaset testlerin hepsinde mi sorun var diyorum bu markayı ilk defa kullanıyorum çünkü belirgin bariz çizgide çıkıyor 10 gün gecikmede olunca güvensem mi diyorum. Gidip kanda verebilirim evet ama kafam çok karıştı

Şu an bende kaset testlerin hepsinde mi sorun var diyorum bu markayı ilk defa kullanıyorum çünkü belirgin bariz çizgide çıkıyor 10 gün gecikmede olunca güvensem mi diyorum. Gidip kanda verebilirim evet ama kafam çok karıştı
Bugün geç oldu artık bence siz en iyisi yarın bi kan tahlili daha verin rahatlayın geç döllenme de olabilir. Bende ilk cocuğumda doğumdan 9 ay sonra adet oldum ama düzenli 30 günde bir regl olan ben 40 günde oldm sonraki ay normal 30 günde oldum sonraki ay 35 günde bir sonraki ay da 36 gün oldu adet olmayınca dedim gecen ay 35 günde olmuştum hamileyim acaba diyip bi test yaptım negatif rahatladım neyse bekliyorum olurum diye adet düzensizleşti diye düşünüyorum gecikmenin 10. Günü mide bulantısıyla uyandım bekledm öğleye kadar geçmedi hala da adet olmayınca test yaptım silik cizgiydi geç döllenmeymiş hastaneye gittim kese yok bişi yok kan aldılar doktorlar diyo bebek 6 haftalık ama yok galiba sağlıksız gebelik denildi bekledik öyle kese gördüğümde son adete göre 7 haftalıktım bi muallaktı her şey sonra bebeğin kalp atışlarını gördüğümüz hafta bebeğe göre son adet tarihini ve tahmini doğumu ayarladılar falan

X