oluyorum hergun aslında

E

EU1

Ziyaretçi
lıse sondayken bırısını cok sevmıstım ılk askımdı dıyebılırım sonra bana cok kotu bırsey yaptı ve ayrıldım.hayata küsmüştüm resmen.ne kımseyle konusur nede derdımı paylasır oldum.hergün kendıme zarar verıyordum.bır ınsan ölmek için herseyı yaparmı ya senağlama ben yapıyordum ama bırturlu kurtulamıyordum bu hayattanda bu acıdanda.3 sene böyle gecırdım tam herşeyden umudmu kesmiştimki o cıktı karşıma.insanlara guvenmemı sagladı tekrar dondurdu beni hayata.okadar değiştirdiki beni bendeki bu değişikliğe ben bile inanamadım.cok sevdim onu geçmişimi unutturmuştu bana bütün acılarımı paylaşabiliyordum.çekip aldı beni o kararmış dünyamdan.2 3 ay benim görüşümle cok güzel gdiyordu her şey.ama kafamda hep soru işareti bırakıyordu.evlılıkle ılgılı bir konu a.tığım zaman hemen kapattırıyordu konuyu bana.ben evlenemm bana kapılma ben evliliği yapamm dıye hep saçmalıyordu beni çok sevdiğinden emindim ama neden böle davrandıgını abırturlu çözemiyordum.sonunda bır gece acıkladı bana herseyı.meğer evli ve 1 cocuğu varmış.dünyam birkez daha basıma yıkılmıştı.okdar cok hayalim vardiki onunla ben bırtek onunla düsünmüştüm evliligi.ogece den beri ara ara sünür krizi geçirir mutlaka hastanelik olurum.ve kimsede çözemiyo bu durumu bılmedıklerı ıcın.ben buna ragmen sırf kaybetmemek ugruna yınede acı cekecegımı bıle bıle devam ettım bu lıskıye her gece onunla aynı yataga yattıgını bıle bıle.ben her gece yatagıma kapanıp aglarken onun kollarında esının oldugunu yada cocugunun oldugunu dusunerek agladım.benı cok sevıyordu bılıyorum aılesıne karsı cok ılgısız oldugunu duydum bır kac kısıden.hergun bırasdaha eriyrdum bu acıyla ve bırgun ogluyla geldı benım yanıma.vıjdanım hıc rahat degıldı onun karısına bunu yapamam dıyorudm ehp ozellıkle ogluna.ama yınede vazgecemıyordum.bırgun annem duymus bole bır ılskım oldugunu ve cok uzuldu.suan 2 ay once aynı mahalleden bırısıyle tanıstırmak ıstedıler benı sozde benı cok begenmıs.bende bastan dırendım sonradan da belkı onu untmam ıcın bır sebep olabılır dedım.ve kabul ettım.suan ondan ayrıyım ama her zaman karsıma cıkıyor.dıgerıyle braberım ve 2 hafta sonra sozum var. okadar gusel gıdıyokı ılskımız benı cok mutlu edıyor ben edemesemde.onu unutamıyorum her yerde onun kokusu onun ızlerı onun glusu.ne yapıcam bılmıyorum.okadar benımsemıstımkı onu.unutamıyorum.belkı bırgun unuturum cunku acım cok taze ama asla onunla yasdıgım gunlerı unutamam.ONU HERSEYE RAGMEN COK SEVDIM.

Gerçekten zor günler yaşamışsın.İlk yaşadığın ilişkiden sonra seni hayata bağlayan kişinin o olduğunu sölemişsin bence bu nedenle ondan vazgeçemiyorsun.Ama her şeye rağmen sana en doğrusunu yapmışsın derim her zaman söylerler yuva yıkanın yuvası olmaz diye.Bunu geçtim evliyken böle bir şey yapan kişinin ilerde sana aynı şeyleri yaşatmıyacağı ne malum.Onla birlikte olsaydın aklında hep soru işaretleri hep tereddütler olucaktı ve bir süre sonra ne sen mutlu olucaktın nede o.Bir hata yapmışsın evli olduğunu bile bile devam etmişsin sen evliyken aynı durumla karşılaşsan ne yapardın?Sana yapılmasını istemediğin bir şeyi asla başkalarına yapma derim.O senin umudun olmuş bunuda anlıyorum.Her şeye rağmen yeni bir başlangıç yapmak için adım atmışsın zaman herşeyin ilacıdır geçmişe değil geleceğe bak.Ancak böle mutlu olabilirsin.İnşallah hakkında hayırlısı olur.

bence bi başkasını da bu olaya sokmamalısınız..
ona da boşu boşa umut vermeyin..
hem biraz güçlü olmanız gerekmez mi, zaman verin kendinize,bi toparlanın. kafanız rahatken istediğinizle sözlenin ama bu konumdayken bilmiyorum..

X