Oluvasyon soğan kürü kullanmak

Smrhsudh

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
120
9
32
Arkadaşlar şuan soğan kürü kullanıyorum 5 gündür ve şuan oluvasyon dönemine girmişim tehlikelimi kullanmak. ama.15 gün kullanın diyor İbrahim Saraçoğlu, aklım allak bullak. Napicam keseyim mi 5 aydır deniyoruz olmadı daha.

Canım kes çok zararlı bişey Instagramdan … sayfasına bak

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapmak istiyorsan neden soruyorsun bilinçsiz insanların söylediği bişey kist oluşursa neden oldu demeyin.
Ben soruyu sorudgum zaman bu ay korunurum diye düşünmedim hiç ondan sordum.ama araştırmalarım kötü oldugubu söyledi.kimse yorum yada cevap vermemişti bana bende bu yöntemi buldum ozaman bu ay korunurum dedim.zateb içtikten sonra kontrol amaçlı doktor randevum var.

Yapmak istiyorsan neden soruyorsun bilinçsiz insanların söylediği bişey kist oluşursa neden oldu demeyin.
Şuan bu topikteysem ben de hamile kalmaya çalıştığım içindir :) önce Allahtan sonra da soğan suyundan medet umduğumuz için soruyoruz,soğan kürü ile olumlu sonuç alanların yanında olumsuz sonuç alanları da okuduğumuz için soruyoruz,aylar sonra binbir türlü araştırmayla,tahlille,testle hamile kalmaya çalıştığımız için soruyoruz,her konu açışımızda aklımızdakini destekleyici cevaplar almak için soruyoruz… o yüzden neden soruyorsun diye yapılan çıkışlar,bu şekil cevaplar bizi üzüyor ne güzel hamileymişsiniz,Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin,darısı da bize olsun inşaAllah… arkadaşım adına cevap vermek istedim. Bugün soğan küründe 2. Günüm. İnşaAllah şifa olur yapan herkese.

Nasıl gidiyor kuzum soğan kürü ben de bugün başladım. Vajinal iltihap var bende. Fayda gorecegimize inanıyorum ben. Ovulasyon döneminde bırakmak mi gerekiyor acaba gebelik istiyorsak bu ay?

Nasıl gidiyor kuzum soğan kürü ben de bugün başladım. Vajinal iltihap var bende. Fayda gorecegimize inanıyorum ben. Ovulasyon döneminde bırakmak mi gerekiyor acaba gebelik istiyorsak bu ay?
Benim 5. Günüm bugün soğan küründe. Adetimin de 11. Günündeyim. Ovülasyon testlerim daha silik çıkıyor,koyulaşmadılar. Testte pik görüp de silikleştiği yani yumurtanın çatladığı gün soğan kürünü bırakıcam. Yumurtlama döneminde zararı yok deniyor ama ne olur ne olmaz. Zaten pik göremiyorum diye soğan kürüne başladım. Pik görürsem işe yaradı demektir. Belki de geç yumurtlayacağım ve bu sürede 15 günlük kür süresini tamamlayacağım,bilemiyorum kısmet.

Ben de kimyasal gebelik yaşadım bu ay. Su an kanama ile onu atıyor vücudum. bugün başladım belki iltihabı da atar inşallah.
Ben de ovulasyon döneminde kullanmayı düşünmüyorum.

Ben de kimyasal gebelik yaşadım bu ay. Su an kanama ile onu atıyor vücudum. bugün başladım belki iltihabı da atar inşallah.
Ben de ovulasyon döneminde kullanmayı düşünmüyorum.
Bence de kullanmayın ama yine de siz bilirsiniz. Kimyasal gebelikten sonra çok kolay hamile kalınıyor diye birsürü şey okudum. Bence bu ay da kalabilirsiniz Allah nasip ederse

11 günümdeyim ben,bende öyle burda abartilidgi kadar iltihap yada akıntı gelmedi.herhangu bişeyi görmedim,de bilmiyorum artık.ama dedikleri kadar kötü değil yada midem falan bulanmadi benim hiç gayet güzel içiyorum oluvasyon döneminde bırakın diyen çok oldu bana tehlikeli olabiliyomus ama ben ilişkiye falan girmedim çocuk ihtimali olmasın diye düşük le sonuclana biliyomus çünkü bu ay kullanacaksan çocuk düşünme sonraki ay düşünürsün canım.

Benım denemedıgım sey kalmadı acıkcası umudumda kalmadı ben bıraktım yapmayı inş sizde olur

6 yıllık evlıyım yasım 26 cevre baskısından bunaldım 2 yıl ara verdım cabalamıuorum amin inş Allah ısteyen herkese versın hayırlısıyla

Ben kimyasal gebelik geçirdim cnm daha birkaç gün önce zaten yumurtlamam ne zaman olur adetim ne zaman olur bilemiyorum. Ben de devam ediyorum iki gündür. Bir hafta yapıp bırakırım su an için zaten gebelik sonlandigi için normal kan akıntım oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…