Ölüm psikolojisi

Denizkizi2425

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2016
1.603
1.392
31
evet arkadaslar konum aynen bu.. Hemde daha 21 yasında bu psikolojiyi yasıyorum..
Vücudumda kitle cıktı ve iyi yada kötü oldugun bilmyoruz..söz konusu ettiğim hastalık kanser olablir.. 1 yıllık evliyim .. Biraz sıkıntılı süreçler atlattım 1 yıl içerisinde.. Özellkle esimle.. Hatta biraz değil büyük seyler atlattım ve yasımdan büyük seyler yasadım üzüldüm agladım yalnız kaldım... Daha neler beler.. Kendi bildiğini okuyan bir adamın buna razı olmayan karısıyım ben...neyse uzatmayayım en ufak seyde prüz cıkaran sevgili ocam ve ailesi birden bana karsı hassas olmaya basladılar..ve bu beni sinir ediyor.. Yapmacık geliyor.. Kızdırıyor.. Halbuki bu hastalığın en büyük nedini stres ve buna sevep olan ilk kişi eşim... Napayım ben vana yol gösterin..

Kendini dusun en başta

Birde yapmacık gorme bu seni yıpratır belki de bişeyler telafi etmeye çalışıyorlar.

Çok gecmis olsun umarım kotu bisey yoktur çok gencsin ustesinden gelirsin, inşaallah herşey yoluna girer

Amin tsk ederim ama gercekten samimiyetsz buluyorum cünkü cok yıprandım ve acı cekerken esime bakarak dayanamadığımı ve bir gün bunun biryerden cıkacagını söylemiştim ve cıktı.. İşte bu beni yakıyo

Kötüyü düşünmeyin insanların yapmacık olduğunu da öyle değillerdir çünkü kötü insanlar karşı tarafın durumu psikoloji si ne olursa olsun iyi olmazlar siz bu ara fazla hassas oldugunuzdan takılıyor sunuz herşeye.
Kitle kötü huylu değildir rahat olun kendinize iyi bakıp mutlu olun.
Geçmiş olsun

Her kitle kanser olmayabilir.
Kendinizi bu lanet hastalığa şartlandırarak moralinizi bozmayın ki umarım da değildir.
Geçmiş olsun.

Ister 21 ol ister 81 ölum gelecekse ne bir saat ileri ne bir saat geri o buluyor yani insani ona gore yasamaliyiz o yuzden bu 1 .. ikincisi boyle bir durum varsa canim benim once kendini dusun ve stresten uzak dur eminim ki kotu bsey degildir Rabbim sifani versin insallah

Sagolun arkadaslar ama üst üste kötü ruyalarda görüyorum iyice kaptrdım kendmi bu psikolojiye ayrıca esim ne kadar hassas davranmaya calssada beni kendmle hala bırakabliyor.. Arkadaslarnı bna terch edyor.. Galiba bana bsy olsa kimsenin umrunda olmycak gbi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…