Ölüdenizde tatil

Hurricane

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
159
14
Merhaba bu sene agustos gibi tatil planlıyoruz..Ölüdeniz ilk aklımıza gelen yer oldu ama kriterlerimize uygun bir baska yerde düşünebiliriz..isteklerimize göre önerebileceğiniz oteller hangileridir aşagıda ayrıntıları yazıyorum;

Erken rezervasyon fırsatı ve ekonomik olan,
Denize sıfır..denizi temiz, hemen derinleşmeyen,kumlu olan
Herşey dahil ve yemekleri için güzel yorumları olan
2 küçük cocuk oldugundan cocuk klübü,animasyon,cocuk parkı,havuz,kaydırak vs. olan
Büyükler içinde Aktiviteleri bol olan

Oteller için ilk tercih ettiklerimizdir..bunları göz önüne alarak öncellikle Ölüdeniz olmak üzere (baska yerlerde olabilir) önerilerinizi bekliyorum tşkler..

ben de konuyu takip edeceğim bizim de bu sene tatil planımız ölüdeniz...

Merhaba Hurricane,

Ölüdeniz mevkiinde sizin isteklerinize uygun çok fazla otel bulunmamaktadır.
Çünkü plajlar ücretli, çoğu otel denize uzak, animasyon ve farklı aktiviteler çok fazla yok. Fethiye bölgesi gezilecek bölgeler arasında olduğu için oteller çoğunlukla yarım pansiyondur. Her şey dahil ve büyük oteller de denize uzaktır.
Denizi ve plajı kum olarak Side Bölgesi, Alanya-İncekum ve Belek bölgeleri uygundur.
Tam tarih ve fiyat aralığını belirtirseniz birkaç otel alternatifi sunabiliriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Merhaba zlato

Fethiye ölüdeniz mevkiinde düşündüğünüz otel varsa size de detaylı bilgiler verebiliriz.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Pekala dediğiniz bölgelerde benim tercihlerime uygun hangi oteller vardır..tarih konusunda kendi işimiz oldugundan esneğiz farketmiyor bizim için.. tabi cocuklar için aşırı sıcak olmaması yada denizin çok soguk olmadığı bir dönem olması gerekir.fiyat olarakta kişi başı günlük 50 ila 100 tl arası uygun gibi..

Merhaba Hurricane,

Otel fiyatlarınız gitmek istediğiniz tarih aralığına göre değişmektedir. Sezona yaklaştıkça fiyatlar daha da artar. Fiyat açısından doğru bilgi vermek için tarih aralığınızı belli olması gerekmektedir.
Denizin soğuk olmamasını ve havanında çok sıcak olmamasını talep etmişiniz bu yüzden haziranın ilk haftası ve eylül ayını tercih edebilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz otel isimleri;

My Home Resort

ıncekum Beach Resort

Crystal Admiral Resort Suites & Spa

Selge Beach Resort

Otel isimlerin tıklayarak tesisler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…