Ölü Deniz Tatil İçin Öneri

harmoni_

:) احلي حسوني بلدنيا
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2010
870
86
Kızlar bu razaman tatilinde Ölü Deniz'e iki arkadaş tatile gitmek istiyoruz. Yamaç paraşütü filan güzel görünüyor. Tavsiyeniz varmı? nerelerde kalınır? Giden varmı?

nasıl biryer? fiyatı nedir? kumsalı temiz mi? bir de bazı yerlerde haşema ile havuz/denize girilmesine kızıyorlarmış sıkıntı olabilecek bir yer mi?

canım ölüdeniz içte kalıyor ama minibüsle 5-10 dakikada gidiliyor.. otelin kendi plajı yok ama ölüdenizdeki anlaşmalı plaja gidebiliyorsunuz.. orası kum ama taş olan kısım ücretsiz zaten.. ölüdenizin durgun yeşil suyu hoşuma gitmedi.. halka açık kısma gittik.. dalgalı ama mavi su seviyorum:) halka açık kısım dediğim yer güneşlenirken tepene yamaç paraşütü yapanların iniş yaptığı süper güzel bir yer.. otelimiz tüm otellere ve çarşıya denize tepeden bakıyordu.. yemek havuz vs güzeldi.. biz eylülde gittik.. bi türk bizdik sırf ingiliz vardı ki fethiye öyle zaten.. rahat ettik..haşema ile giren yoktu bilemiyorum ama sorun olacağını sanmam.. arayıp öğrenmek lazım tabi.. sezon dışında eylülde 3 gece 900 gibi bir rakamdı..

Canım ben Fethiye'de bir süre iş dolayısıyla kaldım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.Haşema ile denize giren hiç görmedim açıkcası.Fethiye İngiliz turistlerle doludur.Arkadaşınla apartta kalabilirsin daha uygundur. Günlükbaşına giden bir yol vardı oralarda uygun oteller vardı.Merkezde ise 500-600 arası denize otobüsle 10 dk uzaklıkta eşyalı evler vardı onlarda kalabilirsiniz.Zaten sezonluk kiralanıyor bazıları.Ama temmuza kadar dolmuş olma ihtimali yüksek sezon açılmıştır orada.Bir de kendinizi yabancı hissetmeniz muhtemel.Türklerin pek yüzüne bakmazlar.Pek hizmet beklemeyin. Fethiyeye 3-4 km uzaklıkta çalış plajı vardır orası biraz daha rahat edebileceğiniz bir yer olabilir.Hele bi Letonya tatil köyü vardır full ingilizler yer almış ordan gezemiyorsunuz bile güvenlik görevlisini dikmişler falan...tabi 5-6 yıl öncesinden bahsediyorum şimdi bilemem.Tatilinizi daha çok denizde geçirmek isterseniz Fethiye'den ya da Ölüdeniz'den kalkan tekne gezilerine katılarak koyları keşfedebilirsiniz.(Bindiğiniz teknenin güvenliğine dikkat edin.Kuru kafa falan olan teknelere mesafeli yaklaşın.Buarada temmuz ayı Fethiye cehennem gibi sıcaktır.İyi tatiller

Biz pink palace otelde kalmıştık çok memnun kaldık fiyatlarıda uygun 3 yıldızlı küçük tertemiz bir aile işletmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…