Ölü adam otopsite dirildi!

E

EU3

Ziyaretçi
48 saat önc öldüğü rapor edilen kişi otopsi masasında su isteyince,doktor ve hemşire şoktan bayıldı...
Geçtiğimiz hafta Hindistanın kuzeyindeki Himaçal Pradeş eyaletinde bulunan Naina Devi tapınağında hayatını kaybeden 150 kişiden biri olan Hindu otopsi masasında dirildi..
Doktor raporuna göre 48 saat önce öldüğü kaydedilen 19 yaşındaki Mange Ram,otopsi yapılacağı sırada uyanarak doktolardan su istedi.
Hastanede boğazında müthiş bir yanmayla uyandığını söyleyen Mange Ram "gözlerimi açtığımda cesetlere otopsi yapan doktorlarla karşılaştım.Bana su verin siye bağırmamla yaşadığımı fark eden doktor ve hemşirelerden bazıları şoktan baygınlık geçirdi.Hastane yönetimi Mange Ram'ın ölüm tutanağını hazırlayan doktorları eleştirdi.5 Temmuzda düzenlenen Şravan Navratras Festivaline hacı olmak i.in 50 bin Hindu katılmıştı.

Az kalsın gümbürtüye gidecekti adam:nazar:

az kalsın doktorlarla,hemşirelere otopsi gerekecekmiş........

acaba doktor ve hemsıreler hayattamı

ayy ben kafayı yerdim herhalde yaaaalaelaelaelaelae

ayyy hortladı derler ya amannn ben korkudan ölürdümm adamcağızda lağamyoluna gidicekti valla gözgöregöre :KK70:

o canlanınca ben giderdim heralde öbür tarafa

demekki hintli doktorlarda iş yok!:1closedeyes:ölüyle diriyi bile ayırt edemiyorlar:sm_confused:

demekki hintli doktorlarda iş yok!:1closedeyes:ölüyle diriyi bile ayırt edemiyorlar:sm_confused:

ay hakikaten yaa
ya bu doktorlar tam kesip biçerken adam acıdan çığlığı basaydıı
o zaman kesin ölürdü doktorda hemşirede korkudan

hep aklıma gelır ölülerle ugrasanlar ya dirilse diye nasıl dokunurlar dıye demek ki olmuş ...
ben ölürdüm heralde yaaa...

ay hakikaten yaa
ya bu doktorlar tam kesip biçerken adam acıdan çığlığı basaydıı
o zaman kesin ölürdü doktorda hemşirede korkudan

ayy gercekten yaaa...tam keserlerken bir çıglık uffff....
ben ölürüm kesin...
:bbo:

amaaaaan çok kötü bi duruuuum
1-2 dakika daha genç uyansa gerçekten ölecekmiş
doktor ve hemşirelerin yerinde olmak istemezdim kalpten giderdim heraldee...

Gazete haberleri ni yazmamanız rica olunur, bölüm kurallarını okumadan başlık açmayınız.
bu nedenle konu kilitlenmiştir.

X