olmuyor olmuyor olmuyor

ecrin bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
209
3
of ya ne yapsam bilmiyorum.8 aydan beri bebeğime ulaşamıyorum. bugün yine kırmızılarla uyandım. çıldırıcam.aslında hamile olmadığımın farkındaydım ama kendimi kandırıyodum.ne yapsam allahım.ne olur yardım et.benneyaptımki

of ya ne yapsam bilmiyorum.8 aydan beri bebeğime ulaşamıyorum. bugün yine kırmızılarla uyandım. çıldırıcam.aslında hamile olmadığımın farkındaydım ama kendimi kandırıyodum.ne yapsam allahım.ne olur yardım et.benneyaptımki

:teselli: üzülme canım. Allah dermansız dert vermesin. 8 yıldan beri uğraşanlar var. 8 ay çok da değil gözünde büyütme , karamsarlığa kapılma. umudunu kaybetme. biraz stresten uzaklaşmaya çalış. dilerim tez zamanda güzel haberlerini duyarız canım. a.s.

bende şuan 8.aydayım 3 gün kaldı adetime..bende olmıycağımın farkındayım..yapcak bişey yok canım..dua edip bekliycez..beterin beteri var..inşallah bu beklemelerimiz aylarda kalır yıllara dönüşmez...a.s.

Canım seni çok iyi anlıyoruz ama yapacak birşey yok rabbim ne zaman uygun gördüyse.Bende bak 17 ay oldu hala kalamadım.Bizim yapıcağımız tek şey sabırla bekleyerek,rabbime dua edip allahtan hayırlı zamanda,hayırlı sağlıklı evlatlar istemek.Kendimizi ne kadar üzsekte,çırpınsakta faydası yok daha çok zararı var.Rabbim kaderimizde yazdığı gün bebeklerimiz bize gelicek.şuanda rabbim bizi imtahan ediyor dayanma gücümüzü.Rabbim bu mübarek cuma gününde bebek hasreti ile yanıp tutuşan kullarını sevindir.Aminnnn

bende evliliğimin 5.ayındayım ama hala yok.çok erken dicenizi biliyorum ama neden olmuyokiii:KK43: allah herkese hayırlısını nasip etsinnnn...

bende iki bucuk yillik evliyim.Ama bebek yok.Her regl zamani nasil yikiliyorum ahh.Artik fazla takmiyorum.Sadece duam 'Allahim bana katindan hayirli evlatlar ver.Evladim olana kadarda sabir ihsan eyle' diyorum.Bu beni biraz rahatlatiyor.Umarim en kisa zamanda kavusuruz.

GÜNAYDIN arkadaşlar.hayırlı cumalar .İNŞALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI ELİ AYAĞI DÜZGÜN EVLATLAR NASİP EDER ALLAHIM BİZEDE .EN KISA ZAMANDA .

kızlar dr gidip kontrol yaptırdınız mı bizde 15 aydır bekliyorduk dr gittik.tekrar sperm tahlili istedi sperm hareketliligi düşük çıktı ve variosel çıktı.dr gidip hem kendiniz hem eşiniz muayene olun.bayanlar adetin 3, günü gidecek.erkeklerde 3 günlük cinsel perhizle sperm analizi verecek.rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin

:teselli: üzülme canım. Allah dermansız dert vermesin. 8 yıldan beri uğraşanlar var. 8 ay çok da değil gözünde büyütme , karamsarlığa kapılma. umudunu kaybetme. biraz stresten uzaklaşmaya çalış. dilerim tez zamanda güzel haberlerini duyarız canım. a.s.

çok teşekkür ederim bitanem.biliyorum ama öyle zormuş ki allahım hiç olmayanlara yardım etsin diyorum.inşallah tüm olmayanlar hemen kavuşur bebeğine.AMİNNNN. SENİ ÇOK ÖPÜYORUM.

bende şuan 8.aydayım 3 Gün Kaldı Adetime..bende Olmıycağımın Farkındayım..yapcak Bişey Yok Canım..dua Edip Bekliycez..beterin Beteri Var..inşallah Bu Beklemelerimiz Aylarda Kalır Yıllara Dönüşmez...a.s.

Sen Inşallah Bir Süprizle Karşilaşirsin. Haberini Bekliyorum.müjdelerle Gel Hadi.çok Teşekkürler Desteğin Için Muck.

canım Seni çok Iyi Anlıyoruz Ama Yapacak Birşey Yok Rabbim Ne Zaman Uygun Gördüyse.bende Bak 17 Ay Oldu Hala Kalamadım.bizim Yapıcağımız Tek şey Sabırla Bekleyerek,rabbime Dua Edip Allahtan Hayırlı Zamanda,hayırlı Sağlıklı Evlatlar Istemek.kendimizi Ne Kadar üzsekte,çırpınsakta Faydası Yok Daha çok Zararı Var.rabbim Kaderimizde Yazdığı Gün Bebeklerimiz Bize Gelicek.şuanda Rabbim Bizi Imtahan Ediyor Dayanma Gücümüzü.rabbim Bu Mübarek Cuma Gününde Bebek Hasreti Ile Yanıp Tutuşan Kullarını Sevindir.aminnnn

Aminn Bitanem Seninde En Kisa Zamanda Kucağini Doldursun Rabbim.desteğin Için Teşekkürler.öpüyorum.

az önce arkdaşım msn de eğer adetine 6gün kaldıysa çıkar dedi test yap bende yaptım ve çıkmadı moralim çok bosulduu:KK43::KK43::KK43::KK43: arkadaşlar çıkarmıki 6gün kala idrar testinde

bende Iki Bucuk Yillik Evliyim.ama Bebek Yok.her Regl Zamani Nasil Yikiliyorum Ahh.artik Fazla Takmiyorum.sadece Duam 'allahim Bana Katindan Hayirli Evlatlar Ver.evladim Olana Kadarda Sabir Ihsan Eyle' Diyorum.bu Beni Biraz Rahatlatiyor.umarim En Kisa Zamanda Kavusuruz.

Valla Hiç Sorma Olsan Bi Dert Olamasan Ayri Dert Of Ya.sorun Neydi Dr Gittiniz Mi?inşallah Hemen Hamiş Kalirsin Canim. Aminnn

kızlar Dr Gidip Kontrol Yaptırdınız Mı Bizde 15 Aydır Bekliyorduk Dr Gittik.tekrar Sperm Tahlili Istedi Sperm Hareketliligi Düşük çıktı Ve Variosel çıktı.dr Gidip Hem Kendiniz Hem Eşiniz Muayene Olun.bayanlar Adetin 3, Günü Gidecek.erkeklerde 3 Günlük Cinsel Perhizle Sperm Analizi Verecek.rabbim Hepimize Hayırlı Evlatlar Versin

Of Of Gittim Anam.ultrasonve Tahlil Sonucu Bişey Yok Yani Pko Yada Fsh Falan Normal.eeeee Eşime Spermiyogram Istedi Amaaaa Oooo Gitmiyorrr Işte Sorunnn.

cnm hemen üzülme 6 gün çok erekn burda ne örnekler duyduk adet günün de tekrar denebol şanslar .ecrin bebek sende üzülme dicem ama olmuyo biliyom bnmde bu 13. ayım bebişim hala gelmedi.beklemek çok zor ama baska çare yok npalım hayırlısı.bugün cuma allah inş dualarımızı kabul eder birbirimize dua edelim kızlarr..

cnm Hemen üzülme 6 Gün çok Erekn Burda Ne örnekler Duyduk Adet Günün De Tekrar Denebol şanslar .ecrin Bebek Sende üzülme Dicem Ama Olmuyo Biliyom Bnmde Bu 13. Ayım Bebişim Hala Gelmedi.beklemek çok Zor Ama Baska çare Yok Npalım Hayırlısı.bugün Cuma Allah Inş Dualarımızı Kabul Eder Birbirimize Dua Edelim Kızlarr..

Ah Bitanem Bi Becerebilsem Boşvermeyi Ama Aklimdan Bi Türlü çikmiyor.sizin Sorun Ne? Inşallah Hemen Gelsin Bebeklerimiz Aminnn

X