Ölen bebeklerimin ardından

gul catal

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2022
159
17
46
evet hanımlar biraz evvel saglık müd. tel geldi.bana bebeklerin ölümünden sonra taki,p eden dr. çagdaş mavigök ve diğer dr. beyanatını söylüyor demişimki ben alayım dedim hasta ve kız kardeşi bebekleri almayın küvezde kalırlar demişiz.bilakis bebekler tehlikedeyse alın dr. diyen biziz. biz yenişehir hast. küvezi var evime 5 dk. uzaklıkta diye tercih ettim. dr.sayfasından iyi şeylere inandım ama(o yazılarında oradaki çalışanlar tarafından yazıldıgını düşünüyorum benim yazımı dakikasında sildiler başhekimle görüşme istegime müdire hanımla görüştürdüler oda bana dr. söylediğini söyleyerek nutuk attı )kısaca dr.mavigök ve diğer doktor ve sezeryeni yapan doktor agız degiştirdiler bizi suçladılar anlıycagınız birbirlerin ısırmadılar.yapacak birşey olmadıgını ilettiler.ben zaten avukata danıştım bu davalar maalesef dr. haklı çıkarıyor kazanma şansı yok dendi elimi kolumu bagladılar bebeklerimin yaşam hakkını alan benim canımdan can koparan haklı oldu kanun bile onlardan yana.hakkımızı helal etmiyorum çoluk cocugundan çıkarsın iftira ve yanındaki hemş.şahit tutmuş onlarda allahlarından bulsun hepsini allaha havale ettim.kısaca siz siz olun yüzünüze gülen sizin şikayetinizi önemsemeyen gırgıra şakaya vuran doktordan uzak durun tek dr.kalmayın 3-4 dr.gidin ben 2 dr.gittim agızlerı aynı buna güvendim siz güvenmeyin allaha emanet :KK43:

Instagramda yorumlar kisitlanmis zaten, belli yorumlardan korktuklari. Basiniz sagolsun bu Arada
aynen öyle adaletin olmadıgını anladık ailecek dr. milletide bunu bildiği için annelerin canını yakıyor cezası yok biliyorlar.beni tamamen çıkarmış heryerden engellemiş benim 2 bebegimi ihmali yüzünden ölümüne sebep oldu allah da onun 2 evladını elinden alsın inşaallah beni o zaman anlar.

aynen öyle adaletin olmadıgını anladık ailecek dr. milletide bunu bildiği için annelerin canını yakıyor cezası yok biliyorlar.beni tamamen çıkarmış heryerden engellemiş benim 2 bebegimi ihmali yüzünden ölümüne sebep oldu allah da onun 2 evladını elinden alsın inşaallah beni o zaman anlar.
Acınızı anlamam mümkün değil ama lütfen o masum yavrucaklar üstünden beddua etmeyin 😢

Acınızı anlamam mümkün değil ama lütfen o masum yavrucaklar üstünden beddua etmeyin 😢
benim canımı yaktılar, canımdan can kopardılar 9 ay yatarak geçirdim hiç kalkmadan tüp bebek zor tuttu benim 3 yıllık emegimi çaldı bebeklerimin canını aldı de diyim ona . can acısı iğneler, tüp bebek masrafı tabiki beddua edicem rabbime bıraktım artık

evet hanımlar biraz evvel saglık müd. tel geldi.bana bebeklerin ölümünden sonra taki,p eden dr. çagdaş mavigök ve diğer dr. beyanatını söylüyor demişimki ben alayım dedim hasta ve kız kardeşi bebekleri almayın küvezde kalırlar demişiz.bilakis bebekler tehlikedeyse alın dr. diyen biziz. biz yenişehir hast. küvezi var evime 5 dk. uzaklıkta diye tercih ettim. dr.sayfasından iyi şeylere inandım ama(o yazılarında oradaki çalışanlar tarafından yazıldıgını düşünüyorum benim yazımı dakikasında sildiler başhekimle görüşme istegime müdire hanımla görüştürdüler oda bana dr. söylediğini söyleyerek nutuk attı )kısaca dr.mavigök ve diğer doktor ve sezeryeni yapan doktor agız degiştirdiler bizi suçladılar anlıycagınız birbirlerin ısırmadılar.yapacak birşey olmadıgını ilettiler.ben zaten avukata danıştım bu davalar maalesef dr. haklı çıkarıyor kazanma şansı yok dendi elimi kolumu bagladılar bebeklerimin yaşam hakkını alan benim canımdan can koparan haklı oldu kanun bile onlardan yana.hakkımızı helal etmiyorum çoluk cocugundan çıkarsın iftira ve yanındaki hemş.şahit tutmuş onlarda allahlarından bulsun hepsini allaha havale ettim.kısaca siz siz olun yüzünüze gülen sizin şikayetinizi önemsemeyen gırgıra şakaya vuran doktordan uzak durun tek dr.kalmayın 3-4 dr.gidin ben 2 dr.gittim agızlerı aynı buna güvendim siz güvenmeyin allaha emanet :KK43:
Allah sabır versin çok haklısınız bu haklılık zaten insanı daha da yoruyor haklısın ama gören yok duyan yok birde yalancı çıkarıyorlar hukuken uğraşıp yorulacaksınız sonuç değişmeyecek ama ilahi adalet elbet tecelli edecek yalancı şahitlik yapanlarda bunun bedelini elbette öder siz Allah'a sığının ve benim kendi tecrübelerimden şunu söyleyebilirim en iyi diyeceğimiz Mersin'de doktor ve kliniklere gittim ilk gebeliğim hüsranla sonuçlandı maalesef canım cicim diyen minnoş doktorlardan uzak durun şimdi son ayım Allah nasip ederse Hatice Banu ataya gidiyorum Allah ondan razı olsun önce Allah'a sonra doktoruma güveniyorum inşallah sağ salim alacağım kucağıma 🤲

Keşke bir arkdas çıksa da ekşi sözlüğe taşıyabilse bu olayı..malesef duyulmayan her rezillik bir şekilde kapatılıyor 😟

Doktor öldürenler boşuna öldürmüyor..

Allah sabır versin çok haklısınız bu haklılık zaten insanı daha da yoruyor haklısın ama gören yok duyan yok birde yalancı çıkarıyorlar hukuken uğraşıp yorulacaksınız sonuç değişmeyecek ama ilahi adalet elbet tecelli edecek yalancı şahitlik yapanlarda bunun bedelini elbette öder siz Allah'a sığının ve benim kendi tecrübelerimden şunu söyleyebilirim en iyi diyeceğimiz Mersin'de doktor ve kliniklere gittim ilk gebeliğim hüsranla sonuçlandı maalesef canım cicim diyen minnoş doktorlardan uzak durun şimdi son ayım Allah nasip ederse Hatice Banu ataya gidiyorum Allah ondan razı olsun önce Allah'a sonra doktoruma güveniyorum inşallah sağ salim alacağım kucağıma 🤲
Aynen oyle yuzumuze güldüler arkamizdan iki.dr bir olup beni heryerden engellemisler ve birbirlerine sahit oluyorlar hakkimizi nerde nasil aricaz yalanci bir sekilde birbirlerine yandas olmuslar..zaten bitik bir durumdayim,hangisiyle nasil uğraşacam sonuc olumlu olsa eyvallah ama surumceme kalacak ve bilirkisi onayiyla biz vatandas olarak kaybedicez onlar hakli bulunacak.mersinde gercekten bu anlamda kadin dogum sıkıntı.hep diyorum Rabbim merhametli vicdanli insanlari karsimiza çıkarsın🤲sizde saglikla.alin kucaginiza..ben Rabbime havale ettim..o benim gozyaslarimi gördü..sebeb olanlarinda iki yakasi bir araya gelmesin🤲 iki canimi aldilar benden

İnstgramda bir anne vardı çocuğunu yanlış tedavi yüzünden ölümüne sebep oldular. Onlarda size yapılanı yapmışlardı ama anne pes etmedi İnstgramda Twitter da her yerde sesini duyurdu. Şimdi davayı kazandı yıllar sürdü çok yıprandı hatta tekrar bir çocuğu oldu. Eğer bende pes etmem diyorsan sende o yollara başvurabilirsin

ben sizin konunuzu hiç bilmiyorum ama bir avukatın olmaz demesiyle olmayacak mı? bu kadar canınız yandıysa davanızı açın.

İnstgramda bir anne vardı çocuğunu yanlış tedavi yüzünden ölümüne sebep oldular. Onlarda size yapılanı yapmışlardı ama anne pes etmedi İnstgramda Twitter da her yerde sesini duyurdu. Şimdi davayı kazandı yıllar sürdü çok yıprandı hatta tekrar bir çocuğu oldu. Eğer bende pes etmem diyorsan benim omadar gucum varmi bilm

İnstgramda bir anne vardı çocuğunu yanlış tedavi yüzünden ölümüne sebep oldular. Onlarda size yapılanı yapmışlardı ama anne pes etmedi İnstgramda Twitter da her yerde sesini duyurdu. Şimdi davayı kazandı yıllar sürdü çok yıprandı hatta tekrar bir çocuğu oldu. Eğer bende pes etmem diyorsan sende o yollara başvurabilirsin
Benim okadar gucum var mi bilmiyorum cunku sacimi bile taramaya üşeniyorum artik.yemek bile bogazimdan geçmiyor psikolojik anlamda iyi oldugumu düşünmüyorum.elimizde hicbir kayit dosya yok zaten belli yerlere söylediğimde bunlar muayene tarihlerini falan bildirmisler yanlarınada sekreterini yalanci sahit olarak tutmuş ve ben onlara bebekleri hemem alalim dedim onlar istemedi diyede iftirada bulunmus..ben 34. 35.hafta da gebelik zehirlenmesi baslangici yaşıyorum kendisi bunu görüyor ama ben hayir kalsinlar karnimda dogmasinlar tehlikeye girsinler.diyorum!!! bir anne böyle birsey soyleyebilirmi ya.. guvendigi doktoru bebek tehlikede hemen alalim dediginde itiraz edecek durumda olabilirmiyiz..kendisini en yuce merciyee Allaha havale ettim sikayet ettim, biliyorum ki yasadigimiz yerde maalesef adalet sistemi yok

ben sizin konunuzu hiç bilmiyorum ama bir avukatın olmaz demesiyle olmayacak mı? bu kadar canınız yandıysa davanızı açın.
Canim yanmadimi ben suan nefes alamiyorum..ama kimi nereye sikayet edecegim ben doğumdan 14 gun sonra bu adamin calistigi hastane muduruyle konusmaya gittim.orda hickirikla aglamama ragmen dizlerimin titremesine aldirmadan olaylari anlattim bana oyle bir bakisi vardiki hala o alayci bakisi unutamiorum.yani doktorlarindan tarafti ben ne anlatsam bos muş .tabibler odasinada yazdim bana geri donus saglandi bunlar kendilerine benimde gittigim riskli gebelik doktoruyla beraber sehir hastanesindeki dogumu yapan doktoruda yandas tutmuslar,maalesef ihmali gosteren birsey yok dediler..guya bana alalim demis ben yok karnimda kalsinlar tehlikede olsunlar demisim!!!yani böyle bir durumda ben kimi nereye sikayet edeyim. ihmale gelen bebeklerini kaybeden annelerlede konuştum sonu hep başarısız olmus bilirkisi maalesef doktorlari koruyor..ben yuzlesmelten korkmadigimi mudure hanima soyledim benimle konussun beni heryerden engellmis benim gozumun icine bakarak sezeryana alalim demismi gorelim dedim..Allaha havale ettim🙏 adalet sistemi zayıf bir ulkede yasıyoruz kadinlarin hayvanlarin olduruldugu ama katillerin psikopatlarin serbestce dolasttigi bir ulkede hangi Adaletten bahsedebilirizki

Doktor öldürenler boşuna öldürmüyor..
merak ediyorum da, bu öldürülme meselesini sadece söz konusu doktorlar olunca mı haklı buluyorsunuz? mesela siz hiç bir öğretmenin, veterinerin, mühendisin vb mesleki kimliğinden ötürü öldürüldüğünü ve buna hak veren bir zümrenin var olduğunu duydunuz mu? aynısını avukatlara da yapmaya başladılar mesela, yazıklar olsun. avukatları öldürenleri de haklı buluyor musunuz?

bu yaptığınız nefret söylemi ve insanları kötüye kışkırtmaktır. bir şey çıkar mı veya yazdıklarınız suç kapsamına giriyor mu bilmiyorum ama ben yine de sizden şikayetçi olacağım. en azından üstüme düşeni yapmış olurum. yazıklar olsun ya...

X