Ölen bebeklerimin ardından

gul catal

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2022
159
17
46
evet hanımlar biraz evvel saglık müd. tel geldi.bana bebeklerin ölümünden sonra taki,p eden dr. çagdaş mavigök ve diğer dr. beyanatını söylüyor demişimki ben alayım dedim hasta ve kız kardeşi bebekleri almayın küvezde kalırlar demişiz.bilakis bebekler tehlikedeyse alın dr. diyen biziz. biz yenişehir hast. küvezi var evime 5 dk. uzaklıkta diye tercih ettim. dr.sayfasından iyi şeylere inandım ama(o yazılarında oradaki çalışanlar tarafından yazıldıgını düşünüyorum benim yazımı dakikasında sildiler başhekimle görüşme istegime müdire hanımla görüştürdüler oda bana dr. söylediğini söyleyerek nutuk attı )kısaca dr.mavigök ve diğer doktor ve sezeryeni yapan doktor agız degiştirdiler bizi suçladılar anlıycagınız birbirlerin ısırmadılar.yapacak birşey olmadıgını ilettiler.ben zaten avukata danıştım bu davalar maalesef dr. haklı çıkarıyor kazanma şansı yok dendi elimi kolumu bagladılar bebeklerimin yaşam hakkını alan benim canımdan can koparan haklı oldu kanun bile onlardan yana.hakkımızı helal etmiyorum çoluk cocugundan çıkarsın iftira ve yanındaki hemş.şahit tutmuş onlarda allahlarından bulsun hepsini allaha havale ettim.kısaca siz siz olun yüzünüze gülen sizin şikayetinizi önemsemeyen gırgıra şakaya vuran doktordan uzak durun tek dr.kalmayın 3-4 dr.gidin ben 2 dr.gittim agızlerı aynı buna güvendim siz güvenmeyin allaha emanet

Rabbim sabır versin size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…