oLduqun yerde kaL ... HOŞÇAKAL....

siskaLpli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
92
9
oLduqun yerde kaL hoşçakal
sözLerin artık ikne etmediği bu yaşım da aqLamakta zor qeLiyor.....zoruma qidiyor....
benden sana söylemesi zor yazması koLay bir keLime .....HOŞÇAKAL....
aLdatıLdıqımı biLdiğim bu qeceden sonra son bir yazı son bir hatıreni her çaqırdıqımda artık yüreğine yumruk atamayacaksın bnde bir başkasının yasak bahçesine uqramıcam artık ne qeLmeni isticem nede kaLmanı bu akşam masamdaki tek mumu kendim için yaktım senin oturduqun sandaLye boşşş ev boşşşş ihanetin resmi boşLukta çiziLi. . .
şimdi sen başka masada başka qözLerlesin . yüreqindeki pembe yaLanlar büyüdükçe büyüyor.karaya çaLan pembeLer . . .kim kimi kandırıyor bu aLemde ?kimseyi yoLundan döndürecek qücüm yok artyık dayanıksızım
oLduqun yerde kaL......HOŞÇAKAL.....

sen körsün...sen nankörsün...sen güçlüsün...belki üzgünsün...ama artık herşey bitti anla!! Sen bi ölüsün...

ahhhh canım benim anlıyorum seni.ama inanki değmez ya...bırak karşındaki kahrolsun senin için....

canım hata yapmış olabilirsin ama şimdi gördün gerçekleri..boşver hayatını yaşa...sil herşeyi başla yeniden...karşına mutlaka kafana göre biri ve seni çok seven,sana değer veren biri çıkacaktır emin ol...

canım bnm 3 sene lik çıktıqım bi çocuk vardı geçen sene ayrıldık ondan ve 1 senedr çıktıqım biri var o eski çıktıqımda öldü 2 ay oluyo öleli eski çıktıqımda olsa gerçekten çok zor bişi. aşk acısı çektim bnde çok kimi zaman ben aqladım kimi zaman o burda eski günleri anımsamak için girdim belkide bilmiorum. aşk acısı çeken arkadaşlarımı çok iyi anlıorummm allah hepsine yardım etsin allah herkesi sevdiğine kavuştursun. şimdiki çıktıqım bni çok daha seviyorrr

işte ne güzel seni seviyorsa unut geçmişi..evet çok zor insanın sevmiş olduğu birini kaybetmesi..ama artık kendini topla..bak bende çok sevdim çok aşık oldum ama keşke hep öyle kalsaymışız.....

başın sağolsun canım ...
ben de şimdi hayatımdaki insan beni daha çok seviyor diyebilmek isterdim... aslında hayatımda başkası olsun istemiyorum henüz... ama o beni çok sevsin ve hayatımda olsun istiyorum :KK43:

X