Göz Makyajı olay yaratan latisse

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nzlsrp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
309
0
Göz hastalığına karşı geliştirilen bir ilacın "yan etki" olarak kirpikleri uzattığı saptandı.

Ancak ilacın kirpikleri nasıl uzattığı henüz bilinmiyor.

Allergan tarafından geliştirilen “rimel ilacı” sayesinde maskaralar tarihe karışacak.

İlk kez geçen yıl dünyaya tanıtılan ilaç, kirpikleri uzatıp dolgun bir görünüm kazandırıyor.

Bir göz hastalığını tedavi etmek için kullanılan başka bir ilacın kirpik uzatma yan etkisinden geliştirilen ilaç, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi’nden de onay aldı.

Dünyada olay yaratan Botox’un da yaratıcısı olan Allergan, ilaca Latisse ismini verdi ve üründen 500 milyon dolar yıllık gelir bekliyor. Latisse, günde bir kez üst gözkapağındaki kirpiklerin dibine özel bir aletle uygulanıyor. 10 hafta içinde kirpikler koyulaşıp, uzuyor.

bu yazıyı okuyalı baya olmuştu ama aynı zamanda bu ürünü doktor kontrolünde kullanıyomuş diye de duymuştum ama şimdi malum sitede satılacağını duydum acaba napmalı???

Gorumcem doctoruna yazdrmaya calistida bu urunu yazmadi:)

Online baktim simdi, inanilmaz buyutuyormus yaaa gozlerime inanamadim almak lazim:)ama biraz tuzlu $110 diyor:)

Son düzenleme:
Arkadaslar, doktor yazdirmiyorsa oncemli bir sebebi vardir. Bir hastaligi iyilestirmek icin gelistirilmis bir ilac, saglikli bir gozde kalici hasarlar meydana getirebilir. Bir de, bir baskasi saglikli iken denemis ve ona zarar vermemis olabilir Ama saglik bu, denemeyin derim ben....

Haklisiniz,doctorlar oncelikle muayene etmesi gerek egerki gozunde bir rahatsizlik yoksa kesinnikle yazmiyorlar. ama unluler bile kullaniyormus bu urunu kirpikleri icin:bbo:CADIARZU

Bende dusunmeye basladim acikcasi ama bu urunu kullanip bitince kirpikler geri eski halinemi donuyorki:roflol:

göze kaçırmadıktan sonra ne zararı olacak gözlere aynen yağları kullandığımız gibi

geçenlerde de bi blog sahibinde okudum doktarına yazdırmış kullanıyormuş ama etkisi %100 gerçekk olduğu sanırım ortada ama bende korkuyorum acaba bişi olur mu diye

mrba arkadaşlar,bu ürünün etkisi geçiçi mi merak ettim.geçiciyse eğer o kadar parayı vermeye değmez sanırımcvp bekliyorum sizlerden.kullananlar buraya:)

Bu ilqcı kullanan kimse yok mu?

Kullanim sonuclarina bakabilirsin youtube dan. Before after latisse diye aratirsan. Gercek oldugunu goreceksin. Ayrica Latisse sahibinden.com da satiliyor artik. Ben parayi denklestirip basliyorum. Takma kirpikten goz kapaklarimin dustugu yetmezmis gibi bir de kirpik kalmadi valla.