olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

tmm ablam uymam ben zatı uslu kızım bıde borclarım olmasa(ceyıs):ahh ahh çeken smılı

sen çeyizi hiiiçç düşünme canım...çeyiz alacağım diye borca girip kötü şeylerde düşünme...ben seni oğluma alırım...çeyizlerinide ben alırım tamammı...

evet kızlar birde hayatın gerçeklerini anlatalım::1ninca:
güzel bir düğün yaptınız,borççççççç:bbo:
güzel bir ev döşediniz borççççççççççça.s
ev kiraysa aybaşında evsahibi kapıdakötükedihüso
elektrik,su,telefon,gaz,delikafadulden
faturalar üst üste birikti,bunları ödemek,ayrıca kocanın yanında ailesi de var
kaynana,kayınpeder.elti,görümce,kafamçokkarıştı
birde onlarla uğraşmaksenağlama
eve yetiş,işe yetiş,akrabaya yetiş-tatlicadiarzu-
tabii çocuk olduktan sonrasını hiç anlatmayayım :ecrin_bebek:
BU KADAR ŞEYİN ALTINDAN KALKABİLECEDKMİSİNİZ:jeyyar:
kolay gelsin kızlar:lepi:

ayy ıykı evlılık asamasında falan degılım
gerek yok bu kadar yukekaydirigubbakcemile

ayy ıyıkı bekarım haa
pekı evlenmeden x y olsa olmamı:nazar:

bocukcum sen takılma x y denlklemıne bosver
gume gıdecen bak kandırmaya ugarsıyolarmıs senıallahtan ceyızle bozdun kafayı yoksa elınde bebek olabılırdı galbam
kafamçokkarıştı

noldu x ve y ye.
eeee z olunca ne oluyo

z yok sel z yyokk

çocuk yapceeem nasıl oluyo annatın :eek:

kız evlenıyon barım cocuk yapma baksana
gozunu korkutuyolar ya
ama yapcan dıyosan ben bılmem
cocugu leylekler getırıyo onu bılıyomhihoyyyt

z yok sel z yyokk

kız evlenıyon barım cocuk yapma baksana
gozunu korkutuyolar ya
ama yapcan dıyosan ben bılmem
cocugu leylekler getırıyo onu bılıyomhihoyyyt

yalan diyon annemin karnına nasıl soksun beni leylek :roflol::roflol:

sen çeyizi hiiiçç düşünme canım...çeyiz alacağım diye borca girip kötü şeylerde düşünme...ben seni oğluma alırım...çeyizlerinide ben alırım tamammı...

delikafadulden ohh ama kımse duymasın dımek oğluna alcan haa desene y x falan fılan:jeyyar:

ebru allahtan kafayı bozdum demı ceyıslerle annemde öle dıyı tek dusuncen ceyıs senın yaındakılerın bebelerı var :roflol:
sel sen nerden bılıyon karnında olduğunu bakım o gaz gaz anacım sımdık canı cocuk cekene leylek getırıyo sonra anne bebeği gorunce hoppp gazda gıdıyo öle yane

sende akıl mı var ki hala leylek muhabbetine inanıyon :mymeka:

nan ınandırdılar yaasenağlama

ebru allahtan kafayı bozdum demı ceyıslerle annemde öle dıyı tek dusuncen ceyıs senın yaındakılerın bebelerı var :roflol:
sel sen nerden bılıyon karnında olduğunu bakım o gaz gaz anacım sımdık canı cocuk cekene leylek getırıyo sonra anne bebeği gorunce hoppp gazda gıdıyo öle yane

bosver bocyukcum ıyıkı bozdun yoksa senınde yanında bebe olcekmıskaydirigubbakcemile

sel ınanmıyo leyleklerın getrdıgıne ya bocuk anlayt suna ben dogru bılıyom demı lülülülülülü

heveslenipde içinde kalmak öle bişe oluyo yani. anne bebeği olsun istiyo hevesleniyo ama içinde kaıyo sonra leylek ona üzülüyo bebek getiriyo öyle mi :uhm::uhm:

sence ben bunu yedim mi :mymeka::mymeka::dilcikar:

heveslenipde içinde kalmak öle bişe oluyo yani. anne bebeği olsun istiyo hevesleniyo ama içinde kaıyo sonra leylek ona üzülüyo bebek getiriyo öyle mi :uhm::uhm:

sence ben bunu yedim mi :mymeka::mymeka::dilcikar:

ıster ye ıster yeme alsana acıklama kuzum:1closedeyes:

X