olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

evtt +18 lik bi soru soruyorummmm
ilk gecenizde ortam nasıldı??
yani yatak odanız nasıld?
böyle bi soru sorsam kızmazsınız d miii Şeniz
:eek:

sengözlerimebaksanab askım
:1shok: ben
delikafadulden askım
Çok üzgünüm çoook ben
:jeyyar: askım
:eek: ben
cokacimcoook askım
mirmirmirmir ben
:kızgın:askım
:1no2:ben
kötükedihüso askım
laelaelaelaelae ben
sositososito askım
senağlama ben
sırnaşık şey askım
:Saruboceq: ben
CADIARZU askım
fisfisfis ben
a.s askım
:çok üzgünüm: ben
:sm_cool: askım
mirmirmirmir ben
:teselli: askım
kaydirigubbakcemile askım
:lepi:askım
kafamçokkarıştı ben
kaydirigubbakcemile5
:hooray:askım ay bu cok hosuma gitti

gel tatlım gel. şu duygu ve ebru paçozunun merak ettiklerini ben onlara değil evlenince yani 6 ay sonra tek tek sana anlatıcam.
ŞenizŞeniz
ah canım beniiim saol varol pek sevindim zira yaklasıyoruz biz de evliliğe adım adım Şeniz
:eek: buarada ben seninle tanısmayı çok istiyodum.ömrünle ilgili yazdıgın günlüklerini okudum çokk romantikti kuzuu kendimi buldum vallahh :asigim: eline sağlık. e hadi tanışalımmm kuzu ben eminik sen kimdirsin? şakkıdı

ah canım beniiim saol varol pek sevindim zira yaklasıyoruz biz de evliliğe adım adım Şeniz
:eek: buarada ben seninle tanısmayı çok istiyodum.ömrünle ilgili yazdıgın günlüklerini okudum çokk romantikti kuzuu kendimi buldum vallahh :asigim: eline sağlık. e hadi tanışalımmm kuzu ben eminik sen kimdirsin? şakkıdı

eminikim bende sel çok memnun oldum Şeniz
demek okudun yazılarımı çok sağol valla. içimden gelenleri yazıyorum ve artık onları deftere geçirmeye başladım.:asigim:

eminikim bende sel çok memnun oldum Şeniz
demek okudun yazılarımı çok sağol valla. içimden gelenleri yazıyorum ve artık onları deftere geçirmeye başladım.:asigim:
ahh canım beniimmm demek 6 ay kaldı ha.aman allah bozmasın bütün sevenleri kavuştursun inş. :Saruboceq: demek ondan böyle acele edıyon öğrenmek için haa :jeyyar: seni seniii...ablalarııııı nerdesiniz anlatın artık kızceğize yaaa :teytey:

ahh canım beniimmm demek 6 ay kaldı ha.aman allah bozmasın bütün sevenleri kavuştursun inş. :Saruboceq: demek ondan böyle acele edıyon öğrenmek için haa :jeyyar: seni seniii...ablalarııııı nerdesiniz anlatın artık kızceğize yaaa :teytey:
evet az kaldı :teytey:

ne biçim abla bunlar bilmem yok ki biri açık seçik anlatmıyodelikafadulden

ahanda geldi biri anlat ablam anlat biz selle can kulağıyla dinliyoz senii.ee daa daa nooolduuu:))

şimdik koca buldunuz demı...
sonra dugun oldu falan...
sonra herkes gıdıyor yavaş yavaş....
sonracıgıma siz suslu odalarınıza çekileceksınız...
sonra once gelın hanım gırer odaya sonrada damat adayı gırecek odaya

yavrum bır mola vereyıp geleyım ben:jeyyar::jeyyar:
hasta e yaşlı bır kadınım sonuçtakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
az sabırlı ol evladım...
aaaaaaaa
ne kadar ayıppppp:kahve:

vaşşş :jeyyar: selll anam biz niye akıl edemedik şimdiye kadar bu deneme olayını kiiii naniknanik

bır fırtına gelmiş gecmiş...ama kımsede kalmamıs...

bende gıdeyımde yatayım....of of.yanlızım dostlarım yanlızım yanlız....

X