Olası adet günüme 1-2 gün var ve ben yine umutluyum diyenler gelin bakalım :)

turanjesca

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
144
1
herkese merabalar...Şimdi başlıktan anlıyacağınız gibi ben de bebek bekleyip her ay bu defa çok takmıcam deyip son günlerde yine her belirtiyle kafayı bozanlardanım.Bu akşam üstü bakalım herkes son 1-2 günde ne belirtiler yaşıyo diye merak edip bu topiği açmayı düşünmüştüm akşam için.Hesaplarıma göre ya yarın ya da yarından sonra adet olucaktım çünkü ama hesaplar tutmadı ve ben azönce adet oldum 12 aydır olduğu gibi :KK43: Bu defa hep kendi kendimi teskin ettim aslında 'Boşuna heveslenme bu ay da olmıycak' diye ama insan yine de son dakikaya kadar hadi ama hadiii diye içten içe umutlanıyo..Artık eskisi gibi hiçbir belirtiye kulak asmamaya çalışıyorum ama gerçek belirtiler olsa belki farkedicem.O yüzden herkes son günlerinde neler farkettiğini yazsın lütfen.Son günlerde diye altını çiziyorum,daha adetine 10-15 gün olup da yok midem bulanıyo yok başım dönüyo ya da yok tırnağım kırıldı gibi saçma şeyler yazılmasın diye :) Biliyosunuz ki böyleleri de var çünkü :) Şimdiden herkese teşekkürler.Allah hepimizin gönlüne göre versin,tez zamanda o müjdeyi almayı ve herkese vermeyi nasip etsin inşallah...

ayyy canim yaa sanki beni anlatmissin :) bende her batta hep evham yapiyorum ama benimde10 aydir olcak hala rabbim hayirlisini versin insallah hepimize ama o hayirli zamanda tez vakitte gerceklesir insallah :) ben sole soylim benim bugun regl olmam lazim ama ne adet belirtim var nede hamilelik sadece midemde yanma var suan o kadar :) dua et bana olmiyayim yaa :KK43:

Son 3 gun bende guya bu ay hic umursamayacaktim AMA batima 5-6 gun kala basladim esimin burnundan getirmeye sence hamilemiyim diye... Sol kasigim agriyor bide karnim agriyor ...

ayyy canim yaa sanki beni anlatmissin :) bende her batta hep evham yapiyorum ama benimde10 aydir olcak hala rabbim hayirlisini versin insallah hepimize ama o hayirli zamanda tez vakitte gerceklesir insallah :) ben sole soylim benim bugun regl olmam lazim ama ne adet belirtim var nede hamilelik sadece midemde yanma var suan o kadar :) dua et bana olmiyayim yaa :KK43:

bur_mus adet oldun mu merak ettim canım?İnşallah olmamışsındır

Son 3 gun bende guya bu ay hic umursamayacaktim AMA batima 5-6 gun kala basladim esimin burnundan getirmeye sence hamilemiyim diye... Sol kasigim agriyor bide karnim agriyor ...

Ben de öyleyim ya...Ovülasyon döneminde falan stres yapmıyorum pek.Bu defa sakin olcam diyom ama adet günü yaklaştıkça termometreler,testler falan çıkıyo ortaya.Kendimi dinliyorum resmen dakka dakka...Bu gebeliği aşırı etkilediği söylenen stres ilişki esnasında olursa mı sakıncalı yoksa adet tarihine yakın olan stres de etkiler mi anlamadım

X