olabildiğiniz kadar dağınık olun...

Bence sen cok temizsin. Bazilari 8 gun boyunca yikamadan ayni bardagi kullaniyor olabilir. Bi de bu acidan bakmak lazim

Dağınık olunca kafamı toparlayamıyorum rahat çalışamıyorum bende. 1 aydır evdeyim evde daha çok yoruldum işe gitsem diye ölüyorum günde 2 kere süpürge çalışıyor sürekli oğlumun arkasında geziyorum. Dağınık olunca ciddi ciddi çarpıntım başlıyor nefes almakta zorlanıyorum. Ben hangi kategoriye giriyorum acaba

Patronlar öyle düşünmüyor ama
ne kadar dağınık o kadar sorumsuz sinyali veriyor karşı tarafa ,

Giysi dolabım hariç dağınıklığım yoktur. Hiç sevmem.

Ama giysi dolabımın dağınıklığından da hiç şikayetçi değilim. Kıyafetim azdır.

Ne zaman düzenlersem alt sıralardaki bir bluzu alırken hepsi alt üst oluyor. Sinir harbi yaşıyorum. O sebeple dağınık bırakıyorum ve mutluyum.

yaratıcılıkla alakalı olduğunu da düşünmüyorum.

pasta malzemelerini bulamıyorum bazen renkli slikondan olunca tabi :) araki bulasın tarık bey nerelere attı diye :)

Çok dağınık değilim ama çok düzenli de değilim; demek ki ben çok yaratıcı değilim ama biraz yaratıcıyım, yani...

Aha da ben. Dedemle birlikte yaşıyorum eve gelen yengelere laf anlatamadım bir türlü o çalışma masasının, odanın kendince bir düzeni var siz bakınca kaos görüyorsunuz ama benim düzenim o lütfen "toplamayın" demekten ben yoruldum onlar yorulmadı. Ama zekayla ya da yaratıcılıkla bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum ya tamamen karakter bu ben öyle seviyom

Nefret ediyorum daginikliktan. Duzen gibisi var mi be. Istedigi kadar zeki olsunlar ama benden otede olsun daginiklar.

Disleksiliyim dağınığım el yazım okunmaz bazen çok basit şeyleri anlayamam sağımı solumu ayırt edemem çok dertliyim çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…