olabildiğiniz kadar dağınık olun...

lamelifAmine

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
5.154
10.077
Yapılan araştırmalar, dağınıklığın yaratıcılıkla orantılı olduğunu ortaya koydu. Dağınık yaşayan insanların ise tembel değil beyinlerinin farklı çalıştığını gösteriyor. Minnesota Üniversitesi’nden Kathleen Voh’un yaptığı araştırmalar, dağınık insanlarla ilgili genel düşünceyi değiştirecek türden…

DAĞINIKLIK YARATICILIK DEMEKTİR!

Sıradan insanlar, grup normlarına uyup masalarını sürekli düzenli tutmaya çalışıyorlar. Yaratıcı insanlar ise kendi kurallarını yazıp beyinlerindeki düzenlerine göre masalarını yerleştiriyor. Dışarıdan bakanlar için kaostan doğan bu düzen dağınıklık gibi gözükse de, aslında yaratıcı insanların düşünmesini sağlıyor. Yaratıcı insanların beyinleri daha farklı çalıştığı için, dağınıklık aslında onların zihinlerini yansıtıyor. O anda akıllarında olan her işi ya da objeyi karşılarında görmek istiyor. Bu dağınıklığı beyinlerinde birleştirip yaratıcı işler ortaya koyabiliyorlar. Dağınıklığıyla ünlü Albert Einstein’in bu konuda gelen bir soruya verdiği cevap aslında olayı örnekliyor. Einstein, “masalar beynimizin içini yansıtıyorsa, masamızın üstü boşsa ne düşünmemizi bekliyorsunuz?” diyerek bu psikolojik bulguyu yıllar önce özetlemiş.

https://www.facebook.com/photo.php?...1153969460207.24127.1556800955&type=3&theater

10455926_10208074148922296_5747488815066506154_n.jpg

ya böyle kitap gibi robot gibi ev sevmem ama temiz olcak tertipli olcak ev dediğin o ney öyle:63:

Son düzenleme:
Toplasa sesim çıkmayacak zaten cicim. Ben toplayana kadar söyleniyor kaynana gibi.

Sen benimle dalga mı geçtin kız... Yaratıcılığım dünya çapında ünlü benim. Bilgeceye sor bilir o :KK66: :KK53:

Oyy o en felaketi :KK70::KK70:

Tabiki ben biliyorum L lamelifAmine cok yaraticidir arkadasim :KK66:
Kiz sephora seni en isinamadiginiz uyelere aday gostermisler. Beni de gostermisler. gerci beni kimlerin gosterdigi belli de :KK70:sen ne yaptin ki? :stop: Ben kendime oy verdim. Son zamanlarda isinamiyorum malum kış geldi :KK70::KK70::KK70:

Toplasa sesim çıkmayacak zaten cicim. Ben toplayana kadar söyleniyor kaynana gibi.

Sen benimle dalga mı geçtin kız... Yaratıcılığım dünya çapında ünlü benim. Bilgeceye sor bilir o :KK66: :KK53:
pasaklısın dedim:KK53::KK53::KK53:ALLAH zihnimizi açık etsin ne deyim oluşturuculuk diyelim:KK53:

bende pek bi pasaklıyım bu aralar:KK51:

Kiz sephora seni en isinamadiginiz uyelere aday gostermisler. Beni de gostermisler. gerci beni kimlerin gosterdigi belli de :KK70:sen ne yaptin ki? :stop: Ben kendime oy verdim. Son zamanlarda isinamiyorum malum kış geldi :KK70::KK70::KK70:
niye napıyokii
ordakilerden birini ben aday gösterdiydim oyda verdim zaten:KK53:

bu arada leyn insan en silik kk üyesi diye bari aday gösterir:KK53: hiç bi yerde yokum:-)

Ahahah öylemiymiş, ben bakmadım hiç. Çok bilmiş mişim öyle dedi geçen biri ondandır muhtemelen :KK53: Bi de hoşlarına gitmeyen şeyleri dan dan yüzlerine söylüyorum.

Ay seçilmem inşallah, zaten bütün kış ısınamıyorum bir de seçilirsem donarım artık.

pasaklısın dedim:KK53::KK53::KK53:ALLAH zihnimizi açık etsin ne deyim oluşturuculuk diyelim:KK53:

bende pek bi pasaklıyım bu aralar:KK51:

Ay yok pasaklı değilim lütfen. Süpersonik dağınığım sadece. Gün içinde 8 bardak kullanıp her birini bir köşede bırakabiliyorum. Öyle bir dağınıklık benimki. Rahatsız etmiyor ne yapayım.

niye napıyokii
ordakilerden birini ben aday gösterdiydim oyda verdim zaten:KK53:

bu arada leyn insan en silik kk üyesi diye bari aday gösterir:KK53: hiç bi yerde yokum:-)

Kiz ben hic aday maday vermedim. Hic isim olmaz. Artik takilmiyorum zaten. Bosverin o zaman dans :KK70::KK70:

Ahahah öylemiymiş, ben bakmadım hiç. Çok bilmiş mişim öyle dedi geçen biri ondandır muhtemelen :KK53: Bi de hoşlarına gitmeyen şeyleri dan dan yüzlerine söylüyorum.

Ay seçilmem inşallah, zaten bütün kış ısınamıyorum bir de seçilirsem donarım artık.
Hahahaha donarsan en sicakkanli uyeye yapisirsin :KK70::KK70:

X