okuyan bayanlar lütfen bu konudaki düşüncelerinizi söyleyiniz

G

gamze_3517

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamze_3517
''sanal aşk'' dile pek hoş gelmio olabilir ama sanal ortamda bu tarz ilişkiler yaşayan pekçok çift var..bu konuya bakış açınızı öğrenebilirmiyim..sizce bu ortamda aşk yaşanır mı??Bu yalan ama çoğumuzu içinde sürükleyen ortamdann güvenilir insanlar çıkar mı??yorumlarınızı bekliyorum..:1hug:

• Konu Sahibi gamze_3517
aşk olarak değilde güzel arkadaşlıklar olabilir.

• Konu Sahibi gamze_3517
İyi insanı bulmak bir rastlandı güzelim.İlla kötüsü karşına çıkacak diye bir şart yok sanalda.Bir arkadaşım böyle evlendi ve çok mutlu.Başka bir arkadaşım şu an nişanlı.Ama onu tanırken çok dikkatli olmalısın.Kendisi hakkında yalan söyleyebilir sana.Görüşürsen eğer tek gitme.Ailesinin nasıl insanlar olduklaına dikkat et ve arkadaş çevresine de tabi

• Konu Sahibi gamze_3517
Genelleme yapmayı sevmem ama aslında böyle bir aşkın olabileceğine inanmıyorum. Yıllarca tanıdığınız birebir vakit geçirdiğiniz, aynı evi paylaştığınız insanı tanımıyorsunuz. Değil ki sadece sanal ortamda tanıdığınız birini. Benim böyle tanışan ve evlenmek üzere olan birkaç arkadaşım olsa da bunların istisna olduğunu düşünüyorum.

• Konu Sahibi gamze_3517
aşk değil ama aşk sanılan duygular yaşanabilinir bence ama ne kadar ıyı olur sonu bılmem.ıyı ınsanlarda vardır mutlaka ben cok karamsar degılım bu konuda ama yınede fazla guvenmemek lazım normal ınsan oldugu kadarda sapıklar var tabı...

• Konu Sahibi gamze_3517

bence bu biraz gorucu usulu evlenmeye benziyor(biraz garip bir yorum olabilir)
ama tabiiki internetin daha fazla eksileri var,art niyetli insanlarin kendilerini kolayca saklayabildikleri bir yer sonucta,cok dikkatli olmak gerekli diye dusunuyorum,tabii bu ortamdan cok guzel iliskilerde cikabiliyor.

• Konu Sahibi gamze_3517
sanal aşka inanmıyorum..insan birbirini ne kadar iyi tanıyabilir ki..sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi gamze_3517
Malesef bende sanal alemde ne iyi arkadasiklarin kurulabilecegine nede ask yada iliski olabilecegine inanmiyorum.gercek olmayan bir ortamda iliskiler ne kadar saglam olabilirki?

• Konu Sahibi gamze_3517
bende boyle bi aşka inanmıyorum acıkcası cunku normal hayatta insanlar birbirini cok zor tanıyo yıllar sonra baska baska seylerini ogreniyorlar onun icin sanalda ne kadar tanıyabilirsin kii

• Konu Sahibi gamze_3517
sanal aşka inanmıyorum..insan birbirini ne kadar iyi tanıyabilir ki..sengözlerimebaksanab

ablacım öle deme:1hug: benim kuzenim sanaldan tanıştı birisiyle nişanlılar şu andaSanırım 3. yılları..ama dedğin gibi ablacım ..insanlar aynı mekanı soludukları arkadaşlarını bile tanıyamıolar ki sanal ortamda güven ortamı oluşsun sende haklısın ablacm

• Konu Sahibi gamze_3517
bende sanalda aşk olmaz diyenlerdenim

• Konu Sahibi gamze_3517
Bence sanal ask olmaz,
Cunku ınsanlar genelde kendılerını olduklarından farklı tanıtıyorlar, yalanlar soyluyorlar ınternette.

Ya tanısmadan sanal bı ılıskı seklınde dvm edıp bıtıyor, ya tanısınca yalanlardan dolayı hayal kırıklıgı oluyor bıtıyor.

Bence olmaz :1no2:

• Konu Sahibi gamze_3517
sanal alemde ask yasanılacagı pek ınandırıcı gelmıyo banada ne bılıyım gormedıgım dokunmadıgım bılmedıgım bırıne asık olamam

• Konu Sahibi gamze_3517
gamze bende amenofise katıllıyorum yüzyüze bile insanlar birbirini okadar cok kandırma cabası içindelerki sanal ortamda bir aşkın güven sağlayabileceğine inanmıyorum

• Konu Sahibi gamze_3517
sanal baslayıp sanal devam edip giden bi ask yoktur, sadece oyle sanılır.
ama sanal olan sadece tanısma ortamıysa, butun duyularını (gormek,işitmek,dokunmak...) kullanabilecegin bi ilişki olustuysa, yani artık gercek olduysanız bi sorun yoktur. kafede tanısmak, alısveriste tanısmak, partide tanısmak,... tanısma mekanı onemlı dııl hepsindede onu hic tanımadan denıyosun...
ama bu mantıkla pembe gozlukde takmayalım...
etraf pislik dolu, ve nette bunu farketmek daha meşakatli...

• Konu Sahibi gamze_3517
canım olmaz ben yasamam yapmam demeyınnnnn hersey olurr bakın ornek

Link Silinmiştir.

• Konu Sahibi gamze_3517
Sanal ortamda sağlıklı bir aşk yaşanabileceğine inanmıyorum. Çünkü suistimale çok yatkın bir ortam. Sadece sanalsa tanıştığınız kişiden alıyorsunuz her bilgiyi yalanlanma ihtimali hiç yok. Ne derse doğru kabul etmelisiniz. Ben bu ortamda art niyetli insanlar için çok güzel bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Pc ekranını paylaşmak; hayatı paylaşmanın çok ama çok uzağında bence.

• Konu Sahibi gamze_3517
Artık internet sosyal bir ortam. Bu sosyal ortamda da dışarıda olduğu gibi iyi kötü bir çok kişiyle karşılaşılabilir. Ama bence ilk önce güzel arkadaşlık kurulması gerekir. Duygusallığa kaymadan önce tanışabilirsin tabii çok iyi bir araştırmadan sonra. Ama çevremde arkadaşlarımda gördüğüm şu, çok fazla beklenti içine girilip karşındaki kişiyle tnaıştığında hayalkırıklığı yaşaman olası. Aşk gibi gelen duygunun aslında aşk değil alışkanlık olduğunu anlayabiliyosun hayalkırıklığın auğrayınca sanırım. Çünkü nette kendilerini tanıttıkalrındna çok farklı olabiliyor insanlar. Kade rkısmet meselesi çok önyargılı olmadan dikkatli olup sanal olarak aşık olmayıp sanaldan reele geçtikten sonra güzel bi rilşki yaşanabilir belki

• Konu Sahibi gamze_3517
canım gerçekçi bulmuyoruz sanal alemdeki birini ne kadar tanıyabilir ve güvenebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…