okur musunuz lütfennnn...

Suko

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2006
1.711
12
Sevgili anneler güzel kızımın yarın kırkı çıkıyor hayırlısıyla sırnaşık şeysizlerin fikirlerinize ihtiyacım var benim fıstık ya emiyor ya uyuyor ya da kucakta pışpışlanıyor ya da 5-10 dak.sallanıyor salıncağında tek başına durmaktan hiç hoşlanmıyor arabasına veya koltuğa koyayım diyorum hemen ağlamaya başlıyor sizce bunlar normal mi sizlerinde bebişleriniz küçükken böyle miydi?Bir de hep emme arzusu içinde acaba sütüm mü yetmiyor diye düşünüyorum lütfen fikirlerinizi benimle paylaşır mısınız?Şimdiden teşekkürler:sm_cool:

annesi ama daha çoooooook küçük... tabi bence normal.....
süt yetmiyo olabilirmi? diye dr. sordun mu?
belki takviye mama verir... ama en güzeli anne sütü en az 4 ay emmeli küçük bebek....allah beğışlasın güle güle büyüt....
a.s.

Canım çok teşekkürler doktorum sütümün yettiğini söyledi çünkü 1 ayda 1 kilo almış ben yine de tedirgin oluyorum senağlama

Canım çok teşekkürler doktorum sütümün yettiğini söyledi çünkü 1 ayda 1 kilo almış ben yine de tedirgin oluyorum senağlama

canım
maşallah çok iyi gelişimi....
benim bebeğim 9 ay bana uyku bile göstermedi bende sütüm mü yetmiyo demiştim ... ama benim de sütle sorunum yokmuş.. bebeğim çok yaramazdı...
hiç durmuyodu .....hep piş piş....
bide iki evin ilk torunu iyice şımarmıştı... seni çok iii anlıyorum... ayrıca kardeşimin bebeğide 1,5 yaşına kadar huysuzluk etti ve hala huysuz....
allah yardımcın olsun...
ama kimi bebek 4 ay sora değişiveriyo....bi bakmışsın çok sakın bi bebek oluvermiş...
sevgiler....a.s.

Canım sana da gelmiş geçmiş olsun şimdi kaç yaşında kız mı erkek mi öpersin benim için:1hug:Benim de ablamın oğlu çok yaramazdı resmen kök söktürmüştü onlara sevgiyle kal:1hug:

Canım sana da gelmiş geçmiş olsun şimdi kaç yaşında kız mı erkek mi öpersin benim için:1hug:Benim de ablamın oğlu çok yaramazdı resmen kök söktürmüştü onlara sevgiyle kal:1hug:

canım allah bagıslasın bugunler en guzel gunler emzırmek doyasıya seyretmek ama bebeklerın hepsı aynıdır babamın bır sozu vardı at yelesını salladıkca bebekte hep ıster dıye anlayacagın doymama gıbı bır durum yok cnm sureklı ıster sallamamaya ozen goster benımkı hıc gecelerı uyumuyodu ınan pusetle evde gezıyodum cok sukur sankı ogunler gecmıyecek gıbı sanıyodum her ayın farkı oluyo bu yuzdende annelık bır sanat bence kolay gelsın bebegını sglıkla buyutmen dılegıyle

Canım çok teşekkürler a.s.doğru söylüyorsun annelik gerçekten de bir sanat

canım benim kzım var 9 yaşında..... öptüm ablası yanaklarından senin için...
rabbim yardımcın olsun... sende benim için kokla yavrunu zira ben bebek kokusuna bayılıyorum....kocaman öpücükler ikinizede....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…