Okumanin yasi varmi ?

Kiraz-cicegi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mart 2018
45
6
33
Türkiyede nedense üniversiteye gec baslayanlara bi farkli gözle bakiliyor :/ Yani „ne gerek var bu yastan sonra“ yada akilsiz diye düsünüp alay edenler bile oldu. Oysa Avrupada cogu 25-35 arasi üniye baslayan Cok Ve normal gözle bakiliyor

Ben bazi sebeplerden dolayi üniversiteyi yarim biraktim Ama
Simdi tekrar baslamak istiyorum ailem bile istemiyor

Benim tek takintim Ve endisee mezun oldugum zaman is bulamamak yasimdan dolayi

Bu arada beslenme ve diyetetik istiyorum

Canım şu an banlı gözüküyorsun ama yazayım dedim, okumanın yaşı yok tabiki, beslenme ve diyetisyenlik her türlü iş yaparsın, bizim bir tanıdık özel ofis açtı ayda 20 bin kırıyor ortalama , ailenin destek olması lazım, para kazanmasan bile kendini geliştirmen çok güzel, bu bile bir artıdır,umarım sınava girer ve kazanırsın,başarılar dilerim;
Not: bende bu sene sınava giriyorum +2 çocukla :)

Okumanın yaşı kesinlikle yok ancak okumaya sadece üniversite gözüyle bakmamak gerekiyor. İlla üniversiteye gitmek gerekmiyor. Amaç diplomaysa okey ama gerçekten kendine bir şey katmak istiyorsan bunun yeri üniversite olmayabilir

Okumanın yaşı tabiki yok üniversite yıllarımda 55-60 yaşlarında öğrenciler olduğunu biliyorum

28 yaşında evliyim dgs ye hazırlanıyorum kimse olumsuz yorum yapmıyor sadece kara kara düşündüğüm bişi var okul bitince 31 yaşında olacağım ilk girişte kazanırsam o da. Ne ara çocuk çömbelek olacak tek sorun bu benim için

Hepsini bir arada yapan çok insan var. Hatta daha zorlarını...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…