okumak istemezseniz anlarım kızlar bayağı uzun

kızlar bir daha emin olun gelmeye cesaret edemeyeckler bir gelsin gitsinler o zaman yazacağım sırça atın tekmesi pek olur demişler boşuna çağırmıyorum ben onları iptal etmesinler sadece gelsinler istiyorum kararttım gözümü bende çünkü. annelik damarım çok güçlü zaten kızıma zarar verecek hiç birşey asla olmaz olmayacak da inş. ama bende düşünüyorum hakka hukuka sığacak ama bir daha onların gelmeyeceği şeyler. öpüyorum hepinizi korkmayın ayrıca sağolun hepiniz ama ayın 30unda size ohhhh be iyi ki yapmışsın dedirtecek şeyler okuyacaksınız sadecde bekliyorum o günü

ben olsam yatak odamı muhakkak kılıtlerdım. muska falan bırseyle bıle konulur dıye aklıma gelırdı. çocuğu da asla dısarı falan vermezdım onlarla. evde de yatırmazdım kalsınlar otelde gunduz gelıp sevsınler nereye gıderlerse gıtsınler snra

İnşallah dediğin gibi olur canım kv leri sakın yatak odana sokma onlar gittikten sonra da evi iyi bi kırkla neme lazım herşey beklenir bunlardan :s

hadı ozmn 30 nu beklıyoruz.cok dıkkatlı ol canım.dualarımız senınle

ya gerçekten inanılır gibi değil. sana duydukları şey nefreti de aşmış. peki neden? oğullarıyla araları sen olmadan önce iyiydi de senden sonra mı kötü oldu?
yanlış anlama sadece bu denli büyük bir nefretin sebebi ne olabilir merak ediyorum..

keşke araları benimle beraber ben gelin geldikten sonra kötü olsaydı çözümü daah basit olurdu özür diler garanti verir aramız düzelirdi. eşim çocukluktan bu yan bir mutlu gün geçirmedik diyor babası hep kavga çıkarır herkesi aşağılarmış anneside sürekli akrabaları birbirine düşürüyormuş ben evlendim uğraşma sırası bana geldi anlayacağınız her dönem kafaya takacak birilerini bulmuşlar benim ki uzun sürdü sanırım biraz

Son düzenleyen: Moderatör:

Allah yardımcın olsun. ilk mesajlarımda ana baba hakkı demişim ama bunlar bildiğin terörist.. aman dikkat et. kazasız belasız gitseler bari..

Esinden ozur dile , cunku esin seni hic yalniz birakmamis..
hem sana kötu olduklarini soylese ne degisecektiki,
sonucta esin senin yaninda ..
ve ezdirmiyo seni..

onemli olanda bu zaten. Soyleyip soylememesi onemsiz.
tam tersi olsa esin Ailesini.savunsa , anlarimda .
ama oyle degil . Onun icin onlar yuzunden huzurunu bozma./B]

Her sayfayı hayretler içinde okudum

Daha önce de kayınvalide-kayınpeder sorunları okuduk ama sizinkiler çok farklı boyutta

Neyse yaptıkları terbiyesizlikler ortada benim en çok takıldığım konu bebeğinize mama alması.

Anne sütüyle beslenen bebeğe nasıl keyiflerine göre mama ver diyebilirler ben burda sinir oldum siz nasıl tahammül edebiliyosunuz?

Ayrıca yazmışsınız ya o bebek senin değil biz alıcaz gibi saçma cümleler kuruyorlarmış. Mama aldıklarını okuyunca

ister istemez aklıma bebeği mamaya alıştırıp götürebilecekleri ihtimali geldi. Yazması bile çok ürkütücü.

Ama sağlıklı insanlar değiller bu apaçık ortada yani bunlardan herşey beklenir. Çok dikkatli olmalısınız.

düzeldi kızlar aramız sabah mesaj attım zaten özür diledim anlayışla karşıladı gergin olduğumun bebeğimle ilgilenirken uykusuzda kalıyorum diye anlayışla karşıladı

Bazı şeyler bazı insanlara haktır..
Bu kadar laftan, tehditten sonra, ola ki çocuğa bişey yapsalar(Allah korusun) bence tek laf etmeye hakkınız yok konu sahibi.
Bile bile lades diyorsunuz..

Bazı şeyler bazı insanlara haktır..
Bu kadar laftan, tehditten sonra, ola ki çocuğa bişey yapsalar(Allah korusun) bence tek laf etmeye hakkınız yok konu sahibi.
Bile bile lades diyorsunuz..

canım öyle birşeyi yapamaz evde abim yengem olacak kayınpeder 60 yaşında karısı 60 yaşında abim 28 yaşında recep ivedik gibi valla nereye cesaret ediyo.r ben desen 178 boy var bakma saygımdan susuyorum ses çıakrmadım ben amam bebek olunca iş değişti kayınvalidem omuzuma gelmiyor incecik zayıf kadın eşim mahveder öyle bişeye cesaret etseler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…