okumak istemezseniz anlarım kızlar bayağı uzun

açıkçası konunun sahte olduğunu sanmıyorum. belki açığa çıkmıştır veya korkudan iptal etmiş olabilir. kazen açıklama yapar diye düşünüyorum.. uzun zamandır beni bu kadar üzen başka konu olmamıştı, inşallah kötü bir durumda değildir konu sahibi..

hay Allah bende merak ettim şimdi tamda konuyu yeni okumştm noldu acaba dşye bakıyordum

ama eşinin ailesininde bu kadar kötü huyları üst üste olması biraz senaryo gibi

ya da korktu kapattı

hay Allah bende merak ettim şimdi tamda konuyu yeni okumştm noldu acaba dşye bakıyordum

ama eşinin ailesininde bu kadar kötü huyları üst üste olması biraz senaryo gibi

ya da korktu kapattı

Bende konuya yorum yapmıştm ama baktm eşinin birden bire cinnet geçirmesi, bu bayanın aniden boşanmaya karar vermesi, işlerin bu kadar berbat ve basit bir hal almasi beni de düsündürmedi degil.fake olabilir diye yorum yapacaktım ama zanda bulunmakta istemedim.umarm gercekten fake bir konudur ve böyle bir durum yasanmamıstr...

Neden bir yetkili açıklama zahmetinde bulunmuyor?lütfen biz üyelerinizi dikkate alın.

Konuyu ilk okudugumda şeker cinsine çeker boyle bi ailenin cocugundan hayir gelmez genetik çok onemlidir mutlaka eşinin icinde de bir uyuyan canavar var diye yorum yazasim gelmişti ama eşinize olan guveninizden kiyip yazamamistm bu yorumu.simdi goruyorum ki maalesef hakli cikmisim evet ben soyacekimin cok onemli oldugunu dusunenlerdenim...bir insanin geninde suca egilim varsa mutlaka bi zamn sonra onda da cikiyo.asalet cok onemli.bizim burda bi laf vardir asil azmaz bal kokmaz,al asili ser hasiri almazsan asili olursun dert esiri...bataklikta gül bitmezmis demis atalarimz boyle bi babadan ancak boyle bir erkek cikarmis...cok gecmis olsun arkadasm cok zor birsey eminim..yasanilan olumszluklar ne kadar urkutucu olsa da insan ders cikariyor her işte bir hayir vardr.icindeki canavar belki daha sonra cikacakti yillarin heba olacakti belki bi kac cocugun daha olacakti ve o zaman daha zor olacakti...allaha havale et onlari yasadklarn gunahlarna kefaret olur ahirette hesabini verecek o insanlar...cok şükür bir ailen var toparlanip bebegine dort elle sarilmalisin sana ihtiyaci var o minik kalbin...

Hanımlar,
üye kendisi ayrılmak istedi siteden, üyelik iptali yaptım bugün, sebebini açıklamadı, üyeliğimi iptal edin dedi sadece.

offff bu konuyu okumamıştım,neden üyelik iptali yaptırdı acaba,boşandılarmı ki

kızlar kusura bakmayında konunun fake olduğu bariz ortada bence ya.. Ailesinden bu kadar tiksinen bir erkek ve birden bu şekle bürünecek... Ailesine kız masada nasılmış oğlunuzun evinde sığıntı gibi olmak diyecek kadar rahat olucak ve bu cüleyi hazmedebilen erkek eşini ailesi için dövecek.. bilemiyorum ama bana saçma geldi

kızlar neler oluyor?nerden anladınız sahte olduğunu?konu sahibi herşey yalan mıydı?

zaten kocanın ailesinin bu kadar iğrenç olması saçma karısını kendi yatağında aldatan bi kayınbaba, sonra kocanın hiç sorun yokken karısını böyle dövmesi, ve boşanmaya karar vermeleri,madem kocanın herşeyini çektin ve cinnet geçirdiğini düşünüyorsun adama yardımcı olsana niye boşanıyorsun yalan olduğu besbelli kızlar yaa, size inandırıcı geliyormu, boşyere hepsini okudum ben de bisürü vakit kaybı

aynen katılıyorum canım haklısın

bence de fake bi konu olsun böyle bi durum yaşanmamış olsun da bizim durumumuz ne olacak kızlar:)
okadar üzüldük ki bize yazık değilmi :) nasıl böyle dalga geçilir insanların duygularıyla

Kizlar mecburen arkafastan sifresiyle yazmak istedim ne olur cevap yazmayin zor durumda kaliyorum hemde cok sifremi esim evdeki eski bilgisayarda gecmise baki bulup okumus su is bitsin geri donucem ins ama simdi degil hepinizi cok seviyorum lakin su anda acim uzuntum buyuk lutfen birde siz uzmeyin zaten haktan cok korkuyorum endiseliyim kafaniz bu msjda karisacak ama anlasilmasin size yazicam bir yol bulup Allah icin dua edin yalvariririm size duata ihtiyacim var gidip yarin sarilmim esime diye zor duruyorum ne okur sizde uzmeyin beni burdaAllaha emnaet olun kendimi ne zaman toplarsam donucem insallah

Bir aydir acilarimi anlattim size niye yalan olsun konum ensest cinsel hayal ruya yazmadim ki ben size nasil uzuldum bir uye demis keske yalan olsa rahatlasam diye ahh arkadasim ben bunu kac ydir yasiyorum sen okumaya dayanamadin.

Arkadastan allah razi olsun cevap verme sansi buldum ama ne olur iyi dikekte bulunup dua edecekseniz yazin diger turlu yszmayin gucum yok kotu seyler okumaya. Kizima duaci olun bahti guzel olsun. Hepiniz taninadan kardeslik ettiniz yardim ettiniz hakkinizi odeyemem

ben sahte olduğunu düşünmedim konunun. eşinin bulmuş olabileceğini tahmin etmiştim fakat senin ona sorman lazım konu sahibi boşanmakta netsin bunu anladık hepimiz ama yaptığı yanına kar kalmamalı nasıl ve ne sebeple böyle bir canavara dönüştüğünü sormalısın bence...

bende konunun sahte olduğunu düşünmüyorum
ancak konu sahibi neden başka bir arkadaşın üyeliğinden yazıyorsun ki
rica et yetkililere anlat durumunu yeni bir üyelik aç
şüpheye düşürme insanları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…