okumak istemezseniz anlarım kızlar bayağı uzun

yasadiklarin cok zor seyler ama kocani suclamaktan vazgec ona sahip cik. o insanlarda 5 gun misafir etmeyin canim o ne oyle gelip gitsinler ezdirmeyon kendinizi esinizde ne guzel ezdirmiyor sizi

Gidip babasını dövseydi ozaman bu kızın ne günahı war..
Cinnet geçirmesinin sebebi onlar aslında !!
Acısı kızdan çıktı..
Şimdi ne olcak, nasıll inanıcak bu kız kocasına dimi ama..
Yaptığı bu çok büyük hatanın farkında mı acaba, kendini affettirebilecek mi bakalım?
Hoş affettirse bile, hiç bişi eskisi gibi olmazz

Konu sahibi, son durumdan bahsetti. Onu okuyun arkadaşlar.
Her şey ilk günkü gibi değil.

evet aslında dövülecek adam babasıymış. ama cinnet kafası evladınıda öldürebiliyor sebepsiz..
eminim eskisi gibi olmayacak.. bilmiyorum benim düşüncelerimde bile kaymalar oluyor bu konuyla alakalı.
konu sahibi ne yapsın off

inanamiyorum, büyük ihtimalle onlarla yemege gittiginde doldurdular. bi sekilde aklina girdiler sanirim. yada bütün bu olanlari kabullenemeyip cinnet gecirip sana saldirdi. gercekten anlamakta güclük cekiyorum nasil olurda seni döver. lütfen rapor al git sikayet et bu ne ya. kendisi ailesi icin bin beterini söylemis sonra seni dövüyor. nasil birsey bu. resmen gözü dönmüs. aklim almiyor ama hic bir sekilde affedilecek yani yok. yada resmen oyun oynamislar.

Haşa kardeşim. Sen bunları hak ettin kimse diyemez sana burda.
İnsanlığa sığmaz. Kim bu yaşadığın iğrenç olayı hak eder ? En azından senin gibi biri hak etmez.
Benim bildiğim tek bir şey vardı keşke sukunet içinde olsaydın derken,
sen iyi yaratılmış bir insansın, onlardan bahsettiğin şeyleri okurken ağzım açık kalmıştı, onlar kötü varlıklar.
Sen onlar gibi olamazdın o yüzden evine almasaydın demiştim.
Bak yine bir kez daha kanıtladılar iğrenç yaratıklar olduklarını. Uzak dur bu insanlardan evine alma , bırak ALLAHA havale et.
Her seferinde senin canın acıyor.
Çok üzüldüm,lütfen bize arada yaz yazabilirsen.

yasadiklarin cok zor seyler ama kocani suclamaktan vazgec ona sahip cik. o insanlarda 5 gun misafir etmeyin canim o ne oyle gelip gitsinler ezdirmeyon kendinizi esinizde ne guzel ezdirmiyor sizi

eşi konusunda emin değilim kızı kimseye ezdirmemiş ama kendi ezmiş son gelişmeleri okumanızı tavsiye ederim:26:

kızlar yazamadım sabah kızımı aldım kucağıma merkezde ilk gördüğüm avukata gittim çok yardım etti dilekçemi hazırladı. darp raporu almak için doktora yolladı doktor bile inanamadı sırtımı, kollarımı, başımı görünce kucağımda kızımla hıçkıra hıçkıra ağladım tutamadım kendimi artık.

avukatla konuştuk numarasını verdi pazartesi gününe kadar bekleyecek eşime söylemeyeceğim saat 5te otobüsüm var evden çıkıp gideceğim anneme zaten, avukat da kararım değişmezse dilekçeyi mahkemeye verecek.

tek tutunduğum eşimin yanımda oluşuydu onuda kaybettiğim için bu evlilik benim için içim acıya acıya bitti. neden dövüldüğümü keşke bende bilsem vururken tek söylediği her şey senin yüzünden oldu. o kadar acı ki kızıma bişey yapar diye tek hatırladığım yatak odasına koşup kapısını kilitleyip elimde anahtarı sıkmak oldu ona da bişey yapar diye sonrası tekme tokat yerde sürünmemle bitti zaten.

bugün tekrar yazamayabilirim.

bu olaydan sonra konuşmadınızmı peki ne olmuş ne bitmiş ne sölemiş anası babsı da bu adam cinnet geçirdi
neden sana el kaldırdı inan çok merak içindeyim anilsa

Doğru kararı verdin arkadaşım
Arkana bile bakma ve lütfen fikrini değiştirme
Keşke pazartesiye kadar bile beklemesen
Hemen versin dilekçeyi
Artık geri dönüşü olmayan bir noktadasın.
Allah yardımcın olsun ve bu kötüleri unuttursun sana.
Evladından güldürsün yüzünü

Allah yardımcın olsun kardeşim. bu yaptığı affedilemez. herşeyi sana yıkması kabul edilemez. en doğrusunu yapmışsın. şimdi köpekler gibi pişman olsun bakalım..
aklıma birşey geliyor. bu adam şimdi cinnet halinde ya. seni ne kadar sevdiğini biz buralardan bile hissettik. sana bunu yapabildiyse kendine bir zarar verebilir mi?

Yorumunuzu hayretler içerisinde okudum açıkçası. Sizin yazınızı kastetmiş olsaydım, yazınızdan alıntı yaparak cevaplardım. Bir kaç sayfa önce yazılmış bir kaç yoruma istinaden yorum yaptım ve sizin, diğer sayfalarda yazan bazı kişilerin yorumlarını hedef alarak yazdığım bir yorum için hangi sebeple benim yazdıklarımı yargılama gereği duyduğunuzu da çok merak ediyorum açıkçası. Lütfen gereksiz alınganlıklar yapmak yerine, sizin yorumlarınızdan alıntı yaparak cevap yazan insanlara cevap verin. Neticede hiçbirimizin amacı, birbirimizi yargılamak değil ve herkes kendi yaşadığını bilir. Lütfen bilip bilmeden üzerinize alınmayın.

Bütün yazdıklarını inanamayarak okudum ne demek senin yüzünden oldu ne olmuski zaten kustunuz ailesiyle değişen ne oldu ki. Neyin hirsi bu. Ağzıma hakaret dolu bir sürü cümle geliyor ama yazmak istemiyorumbnce eşinin psikilojisi bozuk ilimli yoym yapmak sitiyorum ama bir insan bu kadar dovulmez savunulacak hiç bir yani yok anlattığına göre hiç acimamis ne dedilerde bu duruma geldi o olaydan snra gelip özür dilemedimi gonluni alıp açıklama yapmadimi gerçi dilese ne olacak seni bu kadar yaraladiktan sonra

Allah yardımcın olsun canım...
umarım en kısa zamanda evladın için bu durumu atlatabilirsin.
eşin şuan pişman mı bilmem ama aklının yerinde olmadığı kesin.

yolcucum ben bittim tükendim
inan ki kendine bişey yapmasını düşünecek hal bırakmadı bende o kadar olaydan sonra kapıyı kilitledi yattı sabah çıktığını duydum işe gitmek için. kalbim acıyor ne yapacağımı bilmiyorum baba evinde ne yaparım bilmiyorum doğru mu yapıyorum bilmiyorum bundan sonra ne olacak bilmiyorum herşey birbirine karıştı nasıl kaldıracağım onu hiç bilmiyorum. anneme sıkıldım kafa dağıtmaya geliyorum dedim onlar ne diyecek bilmiyorum herşey allak bullak işin içinden çıkamıyorum. ben artık onunla o evde evli kalmak istemiyorum. bana kıyamayan insan seni öldürücem diye saldırdıkça içimdeki tüm sevgiyi yıktı geçti.beni bir yere bıraksınlar kimse duymasın bağıra bağıra ağlamak istiyorum saatlerce

Cani Herif. Allah onun tepesinden baksın. İnşallah , kararın değişmez canım.

konunun başını biliyodum ama şimdi gelişmeleri okudum şok oldum. her koşulda yanında olan eşin nasıl bu kadar değişebildi. seni her tarafını morartacak kadar nasıl gözü döndü. durma o evde kardeşim. emin ol doğru karar verdin. artık hiçbirşey eskisi gibi olmaz. üzülme sen haketmedin rabbim elbet karşılıığını verecek onlara..

ne kadar üzüldüm sizin adınıza,hele o minicik kızınınız adına
eşin nasıl inandı o insanlara nasıl gaza geldi hala inanamıyorum.evet bence de baştan almamalıydınız o insanları evinize ama sonucu da bu olmamalıydı.eve almanızın bedeli dayak olmamalıydı.
bir kere hiçbir sebep bırakın öldüresiye dövülmeyi tokadı bile hakettirmez ..
bence ailenize gitmeniz doğru karar hatta bir an önce çıkın o evden beklemeye gerk yok.adam güvenilmez çünkü..bebeğiniz de var Allah korusun..
bence aileniz o halinizi görünce yanından ayırmaz s,izleri...

keşke o lanet olası akşam başbaşa çıktıklarında ne konuştuklarını bilebilseydin düğüm çözüllürdü o zaman.kesin iftiralar karalamalar ve hiç söylemediğin şeyleri söylemişin gibi gösterdiler.nasıl bir ikna yeteneği nasıl bir göz boyama nsıl bir dolduruşda bulundularsa artık eşin bu kadar delirdi san karşı...hiçbişey şiddeti haklı göstermez insaNI yıkar yakar geçer böyle bir davranış.Ama ben biraz uzaklaşıp sakin kafayla düşünmeni önericem.boşanınca kızına bakacak ekonomik özgürlüğün var mı?Ailen size sahip çıkacakmı?ya da kızını elinden almaya çalışırmı bu aile müsveddesi?bütün bunlar cevap bulmadan dilekçe verme derim.Tabii aradan zaman geçince arayıp açıklama yapmak isterse dinle ama son kararı verecek olan sensin.Allah o kocanıda hayırla islah etsin .geçmiş olsun canım Rabbim cuması hürmetine yuvanızı düzeltsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…