okumak istemezseniz anlarım kızlar bayağı uzun

Yasadiklarina cok uzuldum ...
Darp raporu aldin mi?
Esin olacak adaminda elleri kirilsin ..

çok haklısın bence iki tarafta yanlışın çinde....................

Nasıl olur ki hiç anlamadım...
Eşin çok iyiydi hani, hep seni korurdu...
Ne demiş olurlarsa olsunlar nasıl canavara dönüştü bu adam.
Git bir darp raporu al kardeşim, kurtar kendini

Canım benim, ne demeli ne yazmalı bilmiyorum...Neden böyle oldu demek istiyorum ama, dayağı,sevdiğin insana vurmayı hiç bir sebep haklı gösteremez; ki zaten böyle bir şeyin sebebi bile olamaz...Yapman gereken tek şey var şimdi : Ayakta durmak...Çocuğunu sar,sarmala ve bir hastaneye gidip hemen darp raporu al.Eşin kendini sana affettirir ya da affettirmez, neticede ikinizin evliliği ve senin kararın.Ama her ne olursa olsun, gidip o darp raporunu al ve bebeğinle beraber çık o evden.İnanamıyorum olanlara.Seni böyle seven, ailesine karşı bu kadar koruyan adamın sana nasıl vurabildiğini, canını nasıl yakabildiğini aklım almıyor.Dünden beri cevap yazmanı bekledim, ama okuduklarımdan sonra keşke hiç girmseydim siteye dedim.Hayretler içindeyim.Yüreğinin, moraran yerlerinden daha çok acıdığının farkındayım.Affedilmesi zor, unutması imkansız şeyler yaşamışsın.Tek düşünmen gereken bebeğin şu anda.Biliyorum; çok zor ama çocuğun için ayakta durman gerek.Şu saatten sonra sana ne bu evlilikten hayır gelir, ne de eşinden...Üzgünüm, ama gerçek bu. Artık kırılıacak,incinecek yerin yok senin arkadaşım, bitmiş tükenmiş bir sabırla, kırık bir kalple yürütemezsin.O evden çık, bir süre kafanı dinle ve lütfen ama lütfen yalnız olduğunu düşünme...Dilerim kayınvaliden olacak o kadın da ettiklerinin bin katını bulur bu dünyada.İnsan demeye bile utanıyorum böylelerini gördükçe...Beddua ediyorum şu an içimden.Sonunda istedikleri oldu, sizi bu duruma getirdiler ya, bir şey diyemiyorum artık...Lütfen, son bir gayret göster ve git raporunu al.

Yanlış yapıyorsun diyenlere cevap vermek istiyorum...
Siz çok mu doğru yapıyorsunuz peki?
Kızın durumuna bakın bi.
Bütün iyiliğiyle insanları yaptıklarına rağmen iyi ağırlamaya çalışırken,ona bunun yapılması mı doğru size göre?
saçmalamayın artık.
pek çoğumuz anılsa kadar sabırlı bile olamazdık.
O bir anne, birilerinin evladı, bir evin en kıymetlisi.
Ona bunların yaşatılması, yapılması mı doğru?
Kız, bebek emziriyor ya, küçücük bir bebeği var.
Oturduğumuz yerde, klavyenin başından bir takım şeylere yorum yapmak kolay geliyor bize.
Anılsa'nın yaşadıklarını hiçbirimiz kaldıramazdık.
O yüzden lütfen, yanlış yapıyorsub-yapmışsın gibi yorumlar yapmayın.
Unutmayın ki, kimsenin sabrı da,sevgisi de sonsuz değildir.

bu adam manyak mı, deli mi, beynini mi yedi? sana böyle davranmanı söyleyen o değil miydi? senden daha ağır şeyleri ana babasına söyleyen o değil miydi? gitsin sinirini bir tarafından çıkarsın. onun için bunca fedakarlık yapan kadına bu yaptığı affedilemez. bana kalırsa o evde bir saniye bile durmaman gerekir. seni kaybetmenin acısını yaşasın.

gerizekalı mı bu adam!!
Allah' ın cezası.. sen o eşinin ananı babanı çektiğine dua et
ne biçim insanlara düşmüşün be anilsam
bu kadar kararlı aklı başında bir adam bikaç günde nasıl döner 360 derece
aklım almıyor
hemen git darp raporu al...

Anilsa çok üzüldüm cnm yaaa
neden böle oldu bu adam
senin her zaman arkandaydı yaa
en son yemege çıktıklarında mı doldurdular
ne oldu o herşeyin farkındaydı hani
arkadaşım artık bir karar ver bu aşamadan sonra
sinir hastası olacaksın yoksa

Hemen darp raporu aliyor ve bosaniyorsunuz. ALLAH tepesinden baksın o caninin.
Ama ne var biliyor musunuz ? O sofrada annesine ve babasina oyle konusan adamin yarin bir gun cark edip size kötülük edebilecegini biliyordum.
Bu adam her seye ragmen kalkip o insan musveddesi varliklari evinize soktu. Herseyi yapabilirdi.
Sakin ama sakin hic dusunmeyin. Hemen hir darp raooru alin.
Kufredicem simdi o caniye . Az kaldi.

Son düzenleme:
eşim korka sakın yanındayım seni müdahil etmem asla kavgaya çocuk emziriyorsun onun rızkını korurum üzdürmem seni diyor ama yinede sevgilertedirginim. dün ağladım sen bana bunalrın bu kadar kötü olduğunu söylemedin hep kandırdın sevmiyorum artık seni dedim ve konuşmuyor benimle eşim barışmak istiyorum onla çok üzgünüm..

Bencee yalnışş yapmışsın cnm, eşin senin her zaman arkanda olmuşş..
Seni sewmiyorumda ne demek..
Bence eşin akşam geldiğinde,
Çok özür dilerim canım bi anlık sinirimden söyledim bunları..
Ben seni çok sewiyorum de gönlünü al..
Allah'sız Kitapsız insanlar için, eşinin kalbini kırmaya bile değmez..
Onlar 5 gün bile kalamıcaklar o ewde görürsün..
Eşin çünkü nefret duyuyuor we en güzel şekilde bunu onlara da hissettirecektir..

Allah yardımcınız olsun önce...
ben başka bi açıdan bakmak durumundayım
diyeceğim şu ki eşinin mesleğindeki insanların ne kadar stresli,ne kadar zor bir görev üstlendiğini bilirim...
bu meslekte intihar eden, cinnet geçiren bi çok insan var.
öyle bi stres yüklü olurlar ki; bunu taşımak,üstünü örtmek, evine belli etmemek büyük marifettir..
kaldı ki sizin eşiniz ailesi tarafından da sınanıyor. hem de çok büyük bir sınav.
o kadar çok şey yüklenmiş ki bunların arasında sizinle iyi,huzurlu bir yuva kurmak için elinden geleni yapmış.

eminim eşinin şiddet uygulaması berbat bişey, eminim çok çok çok yıkıcı..
bu kaldırılamaz bir şey. derin bir yara oluşturur. okurken bile ellerim titredi.

ama lütfen çok derin düşün,ölç tart.. bu adam sana şimdiye kadar kötü bir gün yaşatmamış.
sürekli dayak atacak biri olsaydı ufak bi asabiyet belirtisinden anlardın.
nolursun önce kendi içindekileri tamir et.
ailenin yanına git, uzaklaş... sonra eşinin tavrını ölç tart.. bu cinnet hali kişinin isteyerek yaptığı bir şey olmamakla beraber,
tamamen mantıklı düşünmenin dışında aniden gelişen bir durumdur.
sırf eşinin mesleğinin zorluğunu bildiğim için sana yuvanı yıkmadan önce bunu düşünmeni rica ederim..
aksi takdirde sebebi ne olursa olsun, her şartta kabullenilemez bir şey.

dilerim içindeki yaraları bir an önce sarabilirsin..

Bi dkk ben yorumları okumadan direkk yazılann konuya cewap vermişim olaylar farklı boyuta gelmişşş

ne diyin lilyana
adam dövmüş kızı
nden olduğunu bile sölemeden dövmüş hayvan herif
bunun nasıl bir açıklaması olabilri

Sorun yaşatacaklarından emndim ama
Eşinin bu noktaya gelip , kafayı yiyeceğini kim tahmin edebilir ki.
Yazık , iyilikth maraz doğar demişler, doğruymuş.
Aklın varsa al çocuğunu çık git kardeşim.
Daha da bu pilav su kaldırmaz.
Bu satten sonra eşine ne güvenebilir, ne de arkanda olduğuna inanabilirsin.
Yine evliliğinizin orta yerinde cirit atacaklar, sana da huzur vermeyecekler belli.
Çok üzüldüm çok.

ne diyin lilyana
adam dövmüş kızı
nden olduğunu bile sölemeden dövmüş hayvan herif
bunun nasıl bir açıklaması olabilri

Diğer alıntıları okumamıştım yağmur sonradan gördüm ve şok oldumm
Ya ailesine kendii ağır konuştu ve kıza kendii dedi karşılama onları şöyle yap böyle yap diye..
Ne olmuş olabilir kii gerçekten çok şaşkınım yazık ya

Herkesin düşüncesi , yorumu kendine.
Sizi ilgilendirmiyor. Lutfen hakli haksız bilip bilmeden "klavye basindan" , "onun yasadiklarini hicbiriniz kaldiramazdi" gibi gelisiguzel bilmeden, boyle birini savunmak ugruna -ki kimse anilsa ya kotu bisey söylemedi- baska insanlarin kalbini kirmayin.
Siz ne biliyorsunuz kimin ne yasadigini , ben cocukluktan itibaren yasadim hanimefendi. Ve kaldirdim da. Oyle hic aci cekmemis sadece aşk acisiyla büyümüş bir ergen gibi yazmiyorum bunlari. Allah adina sen onlara onlarin sana davrandigi gibi davranma dedim. Kotu bir sey mi soyledim de savunma boyle koruma ihtiyaci duydunuz ?
Klavye basindan demek ne kadar kotu. Burada insanlar klavye basindakilerden yardim istiyor farkinda misiniz zaten ?
Kaldi ki dayak olayi yoktu ben yazdigimda ama olsaydi da yine aynini derdim. Evine almamasi lazimdi. Bak binfir fitne sokup gittiler, kizi mahvettiler.
Anilsa onlar gibi kotu olabilir mi ? Olamaz. Buda kaniti iste.
Kiz dayak yemis en kotu sekilde.
Lutfen bu sekilde kimin ne yasadigini bilip bilmeden konusmayin kisacasi.

Son düzenleme:

canım konu sahibinin de belirttiği gibi cinnet durumu var. yoksa eşimle bir gün bile kötü gün geçirmedik diyordu.
eşinin mesleği bu duruma zaten yatkınken adam kaosun içinde kalmış.
çok ince ve zor bir ayrıntı umarım içinden kendi hakkında hayırlısı olacak şekilde çıkar.

konunuzu takip ediyordum
açıkcası böyle bir son beklemiyordum hatta 5 gün kalabilceklerini bile düşünmemiştim o tavırdan sonra
giderler diye düşündüm ama belliki kavgaya doldurmaya gelmişler

çok üzüldüm namınıza o eşinizi de ALLAH bildiği gibi yapsın ama tek ona bırakmayın hemen bir darp raporu ile bulunduğunuz en yakın
karakola başvurun

çünkü bunu size yapan 2-3 lafla dolduruşa gelen adam yarın birgün daha neler yapmaz

çok üzüldüm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…