okulumun öğrencilerine gönülden teşekkür..

burningaura

herşey çok güzel olacak!!
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
1.673
22
42
selendi'nin bir köyünde öğretmenlik yapıyorum..Filistin' e yardım yapacagımızı duyurdugumuzda önce görsel sanatlar öğretmenleri bayraktan güzel bir yardım kutusu yaptılar.tüm okul fotograflarla donatıldı.ardından öğrencilerden güzel bir fikir ortaya çıktı.."kermes yapalım öğretmenim." İlköğretim öğrencileri,imkansızlıklarını bir köşeye bıraktılar.ayaklarında dogru düzgün ayakkabısı,üzerinde kabanı olmayan çocuklar,okulumuzun Türkçe Öğr.ninin desteğiyle bir hafta cips orucu tuttular,Filistinli kardeşlerine ekmek yollamak için..ve ceplerinde olan minik minik paraları kutulara attılar.kermes 4 gün sürdü..börek,kek,kurabiye herşeyi yapmışlar ellerinden geldigi kadar..bizlerde okulda destek olduk onlara.
Tüm köy okulu öğrencilerini bu duyarlılıklarından ötürü kutluyorum..onlarla onur duyuyorum!!

Ne güzel ne anlamlı tebrik ediyoum bende böyle duyarlı öğrenciler sizler sayesinde yetiştiriliyor

ne güzel yarabbim ya...

minicik yürekler bizlerden daha duyarlı daha vefalı...
helal olsun onlari yetiştiren ana babaya ve en az ana baba kadar üzerlerinde hakları bulunan siz değerli ogretmenlerimize...
opuyorum herbirini alnından...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…