Okulöncesi öabt online kurs önerisi

Anneolmayolundayim

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
520
407
31
Merhabalar öğretmenler ve öğretmen adayları. Ben 2025 kpss için online kurs arıyorum. Geçen yıl damga uzemden aldım çok da güzel anlatıyorlar fakat ben konuları yetiştiremedim. Bazı şeyler oldu. Fakat damga uzemin fiyatı biraz pahalı geliyor. Bana öabt okul öncesi branşında önerebileceğiniz online dershaneler var mı? Biraz uygun fiyatlı bir şeyyler olursa iyi olur? Şimdilik kendi araştırmalarımla , atama lobisi, kral akademi ve tkm arasındayım siz neleri önerirsiniz?

Ben kral akademi satın almıştım kesinlikle pişmanlık hocam. Özellikle alan derslerinin çoğunu Aytaç hoca ve Giray hoca anlatıyor. Öyle bi anlatım tarzları var ki uyumamak mümkün değil. Kaynak kitap dışında hiç bir görsel vs yok, çoğu zaman soru soranlar saçma bi şekilde azarlanıyor falan. Tam bir paramızla rezil olma durumu…

Ben kral akademi satın almıştım kesinlikle pişmanlık hocam. Özellikle alan derslerinin çoğunu Aytaç hoca ve Giray hoca anlatıyor. Öyle bi anlatım tarzları var ki uyumamak mümkün değil. Kaynak kitap dışında hiç bir görsel vs yok, çoğu zaman soru soranlar saçma bi şekilde azarlanıyor falan. Tam bir paramızla rezil olma durumu…
Yaaa üzüldüm sizin için ben de bu yıl o daha baskın geliyordu yorumunuz için teşekkürler. Atama lobisini hiç duydunuz mu

X