Okuldan arkadaşım benden ders notumu istedi fakat o bana fondoteninin markasını bile söylemezken? Sizce vermeli miyim?

duygunuzz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2023
28
9
25
Öncelikle şöyle konuya girmem istiyorum üni öğrencisiyim arkadaşımla da çok iyi anlaşıyorum fakat konu not,okul, ders olunca cimrileşiyor. Ya da ben yanlış anlıyorum sizin fikrinizi sormak istedim. Benden not istedi bende veririm tamamlayınca dedim ama kendisi bana en ufak dersi, notu bırakın fondoteninin markasını bile söylemiyor. Bana birkaç kez hiçbir yardım istemezken yardım ederim demişti akşam yollarım demişti 2 sinde de atmadı. Bir ödev konusunda sen nasıl yaptın bana fotoğraf atar mısın dediğimde atmamıştı. Geçen hafta da reglydim okula gelemeyeceğimi midemin kötü olduğunu söyledim, bana ilk hafta diye bendr gitmiyim bende hasta gibiyim ama diğer haftalarda kimse benim kariyerimle oynayamaz kariyerimin önüne geçemez giderim demişti. Gereksizdi bu çıkışı bence. - yüksek ihtimalle okula birlikte gidip geliyoruz diye tek kalmamak adına dedi ama ben o gün cidden kötüydüm ve ben gelmiyorsam o okula bensiz de gidebilirdi -

Kısacası böyle sizce ne yapmalıyım not konusunda? Düşünceleriniz nelerdir?

Üniversitede kimseye (yakın bir iki arkadaşım hariç) asla not vermedim. Pişman da değilim ben ne olursa olsun derse gidip notları alıyor hocalarla iletişimde kalıyorsam o canı isteyince derse gelmedi diye kimseyle not paylaşımı yapmadım.

Böyle bir kişiye de asla vermezdim arkadaşlık da kurmazdım çıkar ilişkisi olduğu çok belli.

Çok iyi anlaşıyor gibi değilsiniz mesafe koyun aranıza

X