Okulda sürekli kaybolan eşyalar

Aman maşallah. Bizimkinin kendini getirebildiğine şükrediyorum. Kız çocuğu bambaşka zaten.

Oğlum 6. Sınıf bu sene geçen sene de baya yırtıldı altlar.Takım alıyoruz üstler duruyor ama altlar yok
Bu sene 4 tane siyah alt aldım döndürüp döndürüp aynı şeyleri giydiriyorum yırtılana kadar devam

Siz cocugun eksiklerini karsilamadiginizda ne sorumsuz ana babalar var cocugun silgisi kalem yok ailenin haberi yok deniyor .siz silgi lamazsaniz nasil silecek cocuk ya ondan bundan isteyecek yada baskasininkini cepleyecek .arkadaslari bir verir iki verir 3.de annen baban alsin der .her acidan felaket bir yaklasim

Fark ettiyseniz on kere yeni silgi aldım dedim muhtemelen başka çocuklarla karışıyordu. Sorumluluk alması için 2-3 hafta evet silgi almadım. Bu sene de çözüldü sorun. Merak etmeyin oğlumun sınıfı az mevcut tüm velileri tanıyorum hiç bir sorun yaşanmıyor böyle diyecek veli de yok

ay şuraya o kadar çok güldüm ki laskrjflkasdjf
devamını bile okumadan yorumladım

Benim oglum anaokulda. Ogretmeni bize her kalemin her esyanin uzerine etiket yapistirtti. Butun boya kalemlerinin uzerinde adi yaziyor. Hatta yetinmedi, uzerinden bantla gecmemizi istedi cikaramasinlar diye. Belki siz de o sekilde etiketleyebilirsiniz kirtasiye malzemelerini. En azindan kendi gorunce tanir. Ama monta napilir bilmiyorum. Uzucu gercekten, onca para verip kalitelisini aliyorsunuz ve bulan kisi geri getirmiyor.

Ya bir de dunyadan bihaberim galiba. Mont giyecek kadar sogudu mu hava sizin oralarda? Biz hala sort tisort gonderiyoruz okula.

Biz krese montla yollamiyoruz yahu, Ankara'dayiz, siz biraz abartmis olabilir misiniz acaba? Hele bugun ben evde sortla geziyorum. Çocuk sicakladigi icin cikarmis belliki.
Haftaya hava durumu gündüz 15’e düşüyor. Hafta başı da soğuktu 1-2 gündür iyi. Ayrıca sabah saatlerinde giyip öğlen çıkar dedik. Öğlen polarla gezmiş atmış tabii normal.

okulda kayip esya dolabı vardır oraya koymuslardir buyuk ihtimal montu.
Kalemler icinde sinifta bulunan silgi ve kalemleri atmalari icin bir kutulari yokmu.
Benim kizimda gecen sene oyleydi bu sene hepsini etiketledim kendi bulamasa karissada arkadasları bulup getiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…