öksürüğüm var ne yapayım?

uzay20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
545
6
Herkese merhaba,8 haftalık hamileyim ve 3-4 gündür öksürüğüm var.Doktorumada ulaşamadım ne önerirsiniz?

boğzını yumuşatıcak sıcak içecek öneririm ıhlamur kuşburnu gibi seni rahatlatır geçmiş olsun bebeğinde hayırlı olsun canım

canım slm bitki caylarından sakın uzak dur düsüge sebep oluyormus dr. söyledi.özellıkle ilk aylarda tavsiye etmiyolar bilgin olsun istersende internette arastırma yap.sıcak süt iç yumusar bogazın gecmıs olsun...

canim ayni dert bendede var
oksururken gobegini tutarak oksurcekmissin.
bide nane limon kaynat ic ama cok degil .
dikkat et bide ilik su ic .
allah tamamini erdir bu arada canim.

yarım fincan pekmeze bir çay kaşığı karabiber koy azcık kaynat veiç ben kızıma çok içirdim küçükken ii geliyor

Canım geçmiş olsun...
Ballı süt boğazı epey yumuşatıyo.
Ben aşılama olduğumda öksürük felaket derecede vardı. Gece yatmadan önce bi bardak süte 2 çay kaşığı balı karıştırıp içtim, ve geceleri uyuyabildim...

canım c vitamini olan yiyecekler ye.
benim öksürüğümü o kesti.
bol mandalina ve kivi öneririm..bide ayıklanmış nar..

Herkese merhaba,8 haftalık hamileyim ve 3-4 gündür öksürüğüm var.Doktorumada ulaşamadım ne önerirsiniz?

Canım bende 10 haftalık hamileyim. Doktorum mümkün olduğunca ilk 3 ay bitkisel çaylardan uzak dur dedi. Bitkisel çaylardan içmemeye çalış.
Öksürüğün için küçük bir cezveye 1 yemek kaşığı pekmez ya da balı hafifçe ılık olacak şekilde ısıt sonra içine karabiber koy ve o şekilde yersen öksürün kısa zamanda kesilir. Ben çok faydasını gördüm. Umarım işine yarar. Tekrar geçmiş olsun. Kendine ve bebişini iyi bak. Allah bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…