Oksapar

Simal34

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
116
23
27
Opu sonrası doktorunuz kan sulandırıcı iğne verdi mi? Oksapar diye bir iğne verdi aşırı yakıyor ağlatacak neredeyse ya da göbek bölgem çok hassas oldu ondan da canım yanıyor

Opu sonrası doktorunuz kan sulandırıcı iğne verdi mi? Oksapar diye bir iğne verdi aşırı yakıyor ağlatacak neredeyse ya da göbek bölgem çok hassas oldu ondan da canım yanıyor
merhaba evet ben bir kutu kullandım cok yakıyordu. igneyi uygulamadan önce buz uygulayıp ilacı cok yavaş verdiginizde yakmıyor ben çözümü öyle bulmustum.

Ben 3 ay kullandım bacak ve kola geçebilirsiniz. Veya muadili Enox var bir süre ondan kullanmıştım hiç yakmıyor, doktorunuza sorabilirsiniz

merhaba evet ben bir kutu kullandım cok yakıyordu. igneyi uygulamadan önce buz uygulayıp ilacı cok yavaş verdiginizde yakmıyor ben çözümü öyle bulmustum.
bu akşam bende buz ile deneyeceğim akşam yavaş verdik ilacı ama ona rağmen 1 saat kıvrandım banada bir kutu verdi 10 tane

Ben 3 ay kullandım bacak ve kola geçebilirsiniz. Veya muadili Enox var bir süre ondan kullanmıştım hiç yakmıyor, doktorunuza sorabilirsiniz
Ben hemşireme sordum başka yok dedi. Sadece göbek olarak söyledi farklı noktaları hiç demedi 10 gün kullanacağım ben ama acısı çok kötü yağlı bir iğne

Ben de bir süre anneme uygulamıştım koldan ve göbekten şeklinde ilerlemiştik .Biz uzun süre kullandığımız için bir süre sonra göbekte bayağı morarmalar ve ufak ufak bezeler oluşmaya başlamıştı .O yüzden kola geçmiştik. Kola vururken biraz daha stresli ve can yakıyordu zaman içerisinde yavaş yavaş enjekte edildiğinde ve iğnenin tamamı içeri sokulmadığında daha az acıdığını fark ettik belki sizde de işe yarar

Ben hemşireme sordum başka yok dedi. Sadece göbek olarak söyledi farklı noktaları hiç demedi 10 gün kullanacağım ben ama acısı çok kötü yağlı bir iğne
Evet ben çok uzun bir süre kullandım ama acı eşiğim yüksek olduğu için sorun etmedim. Yaktığı bir gerçek :) 10 gün dayanabilirsiniz umarım

Eşim vururken elimin altında ilacın enjekte edilmesini hissettim iğnenin tamamı girmişti herhalde yarısı girse dışarı akardı ucu büyük değil bildiğiniz üzere

Eşim vururken elimin altında ilacın enjekte edilmesini hissettim iğnenin tamamı girmişti herhalde yarısı girse dışarı akardı ucu büyük değil bildiğiniz üzere
Bahsettiğim kısım çelik iğne kısmı. Çelik iğnenin yarısına kadar batırarak enjekte ettik bir süre. Ucundaki delik ete battığı için boşa gitme bir gibi bir durum söz konusu olmadı

Bahsettiğim kısım çelik iğne kısmı. Çelik iğnenin yarısına kadar batırarak enjekte ettik bir süre. Ucundaki delik ete battığı için boşa gitme bir gibi bir durum söz konusu olmadı
Biraz önce öyle yaptık ve buz koydum ilacı yavaş verdik en azından düne göre acısı biraz daha hafif oldu teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…