Oksapar iğne kullananlar

ozlemem

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2014
1.989
3.982
Arkadaşlar merhaba, pıhtılaşma sorunum var. oksapar iğnemi unuttum. 2 saat geç vurdum. Bi sorun olur mu? İyi şeyler duymaya ihtiyacım var

Arkadaşlar merhaba, pıhtılaşma sorunum var. oksapar iğnemi unuttum. 2 saat geç vurdum. Bi sorun olur mu? İyi şeyler duymaya ihtiyacım var
Ben de kullanıyorum 37 haftalık hamileyim merak etmeyin bir şey olmaz ben de 1 bucuk saat unutmuştum bir keresinde, tavsiyem alarm kurun her güne

Ben de kullanıyorum 37 haftalık hamileyim merak etmeyin bir şey olmaz ben de 1 bucuk saat unutmuştum bir keresinde, tavsiyem alarm kurun her güne
Teşekkür ederim cevabınız için. Çalıştığım için her öğle arası kullanıyordum alışmıştım aynı saatte yapmaya. Şimdi izne çıktım daha 2.gün unuttum kaygılandım biraz teşekkürler

Bir şey olacağını sanmıyorum. Ben öğlen 12.00de vurulmaya başlamıştım sonra unuta unuta akşam 8.30 a kadar kaydı vakit.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…