okadar umutsuzumki:((

hesnam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2014
483
165
Okadar mutsuzum umutsuzum ki.kendimden bile nefret ediyorum.aynaya bile bakmak istemiyorum.kendimi bi odaya kapatip omur boyu cikasim yok.kimi sevsem olmadi beni sevenler hep icime sinmeyen kimseler oldu.hayirlisi ne ben bilemedim.otuzuma geldim nerdeyse okadar okudumda ne oldu sanki ne sogru durust bi is sahibi oldum nede istedigim bi es. Su saatten sonrada zor zaten. Hicbir sey yapasim yok artik.kendimi bi ucube olarak goruyorum zaten ruhum oyle yorgunki yarini dusunmek beni olduruyo .ne olur duaniza cok ihtiyacim var

Cnm psk. Bozlmuş hepimizde oluyor. Yeni bi şeyler yap kaderde yazılanı yasıyoruz vakti gelmeden olmuyo bi şeyler... dua et bol bol...

hayatına bu ruh haliyle bakarsan 50 yaşına geldiğinde de muhtemelen aynı şeyleri yaşıyor olacaksın !

silkin ve kendine gel.. hiçbirşeyin sonunda falan değilsin, kimseyi bekleme, geçen günlerinin ve geçen sevgilerinin hesabını yapma, sağlığına şükret ve en güzel yaşlarının kıymetini bil..

önce kendini sev, çünkü kendini sevmeyen kimseyi sevemez ve kendini sevmeyeni de kimse sevmez..

bu ruh halinden bir an önce çık, kendi kendine çıkamıyorsan bir psikolağa git o seni bu ruh halinden çıkartır :)

sevgiler..

Canim insan dönem dönem bu tur hislere kapiliyor...farkli biseyler yapmaya calis..
Gecende burda bir arkadasta 40imageldim evlenrmedim dediginde de aynisini soyledim yanlis bir eş olacagina sonunda ayrilik olacagina olmamasi yada gec olmasi daha iyi... (alkolik bir esten ayrilmis bir anneyim ben )

Ucubelige gelince ..sen kendine ucube dersen evet ucube olursun...önce kendine guven ver...giyindinmiydi soyle aynaya bakip saci basi duzelttinmiydi ve guzel bir gulumsemeyle goz kırptiginda nasil güzel oldugunu gorursun...gülümsemeyen herkes cirkindir unutma...

İs konusunda da oyle herkes mukemmel islerde calismiyor..ben ogretmenim dag bayir kar kiyamet yollardayim saatlerce her gun..baksan ohh dayamisin devlete dersin ama ne zorluklarla yaptim bugune kadar...aydan aya maasin geliyosa sanslisin unutma..

Sen degerlisin ve herkesten once kendi degerini kendin bileceksin..

Yaptigin seyi kimse icin degil sadece kendin icin yapmalisin.

Bu hayatta kendinden baska degerli biri yok. Kendi degerini kaybetmene izin verme.

Herseyin bir zamani vardir..zamani geldiginde isinide kurarsin esinide bulursun.

Canım bende senle aynı durumdayım nerdeyse ama ümitsizliğe kapildigimda daha kötü oluyo hersey o yüzden dua etmek ve sabretmek gerek .kendini bırakma hep bakımlı olmaya çalış kendine değer ver ve bol bol dua et ( sabırla bekle tevekkül et RABBIM güzel günleri yaşatacak hepimize emin ol)

Kendini sevmekle basla once...bende senin gibiyim ama baskasindan once ben kendimi begeniyorum..pek giyinme konusunda yetenekli olmasamda kendimce bi zevkim var..sen kendini nasil hissedersen karsindaki oyle gorur seni..kismet islerine gelince akillisi beni bulmaz delisi pesimi birakmaz diyim sen anla...is desen okudumda noldu¿?is kadini olucakken okumus ev kizi oldum...hersey kader kismet...rabbim yazmis bakalim ne zaman acilicak o guzel kapilar bize..herseyin bi zamani varmis yaa..sabretmekten baska caremiz yok..insallah yakindir mutluluk..umudunu kaybetme...allah buyuk...

Kendini sevmekle basla once...bende senin gibiyim ama baskasindan once ben kendimi begeniyorum..pek giyinme konusunda yetenekli olmasamda kendimce bi zevkim var..sen kendini nasil hissedersen karsindaki oyle gorur seni..kismet islerine gelince akillisi beni bulmaz delisi pesimi birakmaz diyim sen anla...is desen okudumda noldu¿?is kadini olucakken okumus ev kizi oldum...hersey kader kismet...rabbim yazmis bakalim ne zaman acilicak o guzel kapilar bize..herseyin bi zamani varmis yaa..sabretmekten baska caremiz yok..insallah yakindir mutluluk..umudunu kaybetme...allah buyuk...

haklısın canım ben okadar inançlı bir insandımkii bazen böyle durumlara düşüyorum işte. okadar çok çabaladım ve çabalıyorumki herşey için. sonra bi bakıyorum çevreme benim yaptıklarımın zerresini yapmayanlar öyle mutluki herşey sınav asla isyanım yok ama insan bi süre sonra inan kendine olan inancını yitiriyo

Canim insan dönem dönem bu tur hislere kapiliyor...farkli biseyler yapmaya calis..
Gecende burda bir arkadasta 40imageldim evlenrmedim dediginde de aynisini soyledim yanlis bir eş olacagina sonunda ayrilik olacagina olmamasi yada gec olmasi daha iyi... (alkolik bir esten ayrilmis bir anneyim ben )

Ucubelige gelince ..sen kendine ucube dersen evet ucube olursun...önce kendine guven ver...giyindinmiydi soyle aynaya bakip saci basi duzelttinmiydi ve guzel bir gulumsemeyle goz kırptiginda nasil güzel oldugunu gorursun...gülümsemeyen herkes cirkindir unutma...

İs konusunda da oyle herkes mukemmel islerde calismiyor..ben ogretmenim dag bayir kar kiyamet yollardayim saatlerce her gun..baksan ohh dayamisin devlete dersin ama ne zorluklarla yaptim bugune kadar...aydan aya maasin geliyosa sanslisin unutma..

Sen degerlisin ve herkesten once kendi degerini kendin bileceksin..

sürekli aynı şeyleri yaşamak sonunda kendimi sorgulamama sebep oldu.yakın çevrem ailem hep bana problemli biri olarak bakmaya başladı. herkes senin yüzünden oluyo herşey demeye başladı. tamam yanlış birşey olacağına hiç olmaması daha iyi tabiki ama o insanlar başkalarını bulup gayet mutlu beni düşünen bile yok. demekki iyi olan onlar ben kötüyüm. biri talip olunca içime sinmiyo içim almıyo alışmaya çalışıyorum alışamıyorum. sonra kaybedince acabalarda kalıyorum. belkide direk evlenme amacıyla tanıştırıldıkları için böyle hissediyorum. pes etmemmi gerekiyo artık bilmiyorum. hala etrafıma sahte gülücükler saçıyorum. bir bilseler içimde yaşadıklarımı

Canım bende senle aynı durumdayım nerdeyse ama ümitsizliğe kapildigimda daha kötü oluyo hersey o yüzden dua etmek ve sabretmek gerek .kendini bırakma hep bakımlı olmaya çalış kendine değer ver ve bol bol dua et ( sabırla bekle tevekkül et RABBIM güzel günleri yaşatacak hepimize emin ol)
sadece küçücük bir mucize bekliyorum ama onu bile haketmiyorum sanırım.söylediklerim şımarıklık olarak algılanabilir belki ama başkalarının hayatlarına dokunmaktan onları mutlu etmekten öyle yoruldumki..

haklısın canım ben okadar inançlı bir insandımkii bazen böyle durumlara düşüyorum işte. okadar çok çabaladım ve çabalıyorumki herşey için. sonra bi bakıyorum çevreme benim yaptıklarımın zerresini yapmayanlar öyle mutluki herşey sınav asla isyanım yok ama insan bi süre sonra inan kendine olan inancını yitiriyo​
Aynen canm..bide ustune senin hayallerini yasadiklarini gorunce daha bi uzuluyor insanda elden gelen bisey yok..allah bi kader yazmis..belkide son gulen iyi guler ve bu biz oluruz..umudunu kaybetme :)

Hesnam...sen kendini harciyosun farkinda degilsin...
Cevrendeki herkesi mutlu saniyosun hersey oyle kolay degil..herkesin kendine gore derdi mutsuzlugu var inan...hem bosver sen milleti millet icin degil kendin icin yap herseyi...kafana takmayi birak...biri ile tanisinca kendine deneme suresi ver..bir sure sadece arkadaslik edicem de guzel vakit gecirmeye bak sonra olmazsa yallahhh :KK66:

Hesnam...sen kendini harciyosun farkinda degilsin...
Cevrendeki herkesi mutlu saniyosun hersey oyle kolay degil..herkesin kendine gore derdi mutsuzlugu var inan...hem bosver sen milleti millet icin degil kendin icin yap herseyi...kafana takmayi birak...biri ile tanisinca kendine deneme suresi ver..bir sure sadece arkadaslik edicem de guzel vakit gecirmeye bak sonra olmazsa yallahhh :KK66:
en son tanştığım kişiye aynısını yaptım biraz zaman verdim kendime biraz arkadaş gibi çok samimiyete girmeden ilerleyelim alışayım dedim en azından.önce ne kadar odun hiç bana uygun değil gibi görüyodum ama ona belli etmedim. sonra tam alışmaya başlayacağım anda ki 2 ay sonra birbirimizi tanıdıktan sonra saçma sapan bişeyler yaptı her dakika beni arayan adam.sen benden daha üstünsün gibi saçmalıklar söyledi.neyse bitirdik. tam sevgili değildik ama güzel ilerliyodu herşey aman aman bişey yoktu bende ona karşı ama bu defa fedakarlık yapıcam demiştim kendi kendime. 4 ay oldu gitti başkasıyla evlendi. evlendiği kızda ben yaşlarda.sevsemde olmuyo sevmesemde anlayacağınız. neyse şimdide birini söylediler. hiç istemiyorum ne onu nede bi başkasını ama öyle baskı varki üzerimde yaşım geçiyo diye yarın görüşcez ve benim artık gücüm yok mücedele etmeye

Kafandaki herseyi sil oyle git bulusmaya..guzelce suslen giyin...guzel bir gulumsemeyle cik evden..guzel oldugunu bol bol soyle kendine..beklentisiz git...guzel bir gun gecirmeyi hedefle sadece...

cnm bolbol dua et. esmaları oku.. dertlere bırebır.. mucızeler gerceklesıor esmaları okudugunda. ben hergun okuyorum cok sukur

Ne kadar karamsar olursan kendini bi okadar tükenmiş hissedersin ..silkelen sabret..

X