Makyaj Ürünleri ok gibi upuzun kirpikler için

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2006
700
3
kirpiklerim uzun kıvrık ama cılız duruyorlar herkes kıvrık kirpikler ister ama ben ok gibi upuzun kirpikler istiyorum daha çekici ve göze çarpıcı görünüyor bence hangi rimeli önerirsiniz?maxfactor 2000 calorie kullandım en son diğer rimellerden bi farkı yok.false lash effect aldım şimdi simsiyah ve hacimli yapıyor kirpiklerimi beğendim ama ben ok gibi kirpiklerim olsun istiyorumm

max factorun siyah tombul ambalajlı olanı süper. tam adını bılemedım. ben yıllardır onu kullanıyorum.

kirpiklerim uzun kıvrık ama cılız duruyorlar herkes kıvrık kirpikler ister ama ben ok gibi upuzun kirpikler istiyorum daha çekici ve göze çarpıcı görünüyor bence hangi rimeli önerirsiniz?maxfactor 2000 calorie kullandım en son diğer rimellerden bi farkı yok.false lash effect aldım şimdi simsiyah ve hacimli yapıyor kirpiklerimi beğendim ama ben ok gibi kirpiklerim olsun istiyorumm
kesinlikle loreal telescopic kullanmalısın harika bir rimel upuzun yapıyor her bir kirpik tanesine kolayca suruluyor yalnız 3-4 kat surmek sart tabiki :)

Maybelline falsies black drama
Golden rose sari tombul
Loreal million lashes
Lancome hypnose drama

Herkes fatklı bir maskara öneriyor kafam karışıyor. aylardır düzgün bir tane alamadım :KK43:

bencede rimel bazı çok farkettiriyor bende essence ve mac in rimel bazları var essence fiyatına göre süper mac.i 52 ye falan almıştım sanırım ama günlük kullanım için essence i öneririm onun üzerine hangi rimeli sürersen zaten upuzun kirpiklerin oluyor

X