ok dengesizim:(

mSsLaDy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2009
70
0
mrb..üst kattaki komşumuz oğluyla çıkıyordum..ilk başlarda sürekli bırakıodum ve o yalvarıyodu çok sewdiğini şans vermemi istiyodu bende kabul ediyordum..ve sewdiğine okadar emindimki..en sonunda beni daha fazla üzmene izin vermicem anlaşamıyoruz dedi o bıraktı..ondan 1şansta ben istedim herşeyimle değişceğimi söyledim sewmiyorum artık dedi...bitti..
o üst katımda dolaşırken ben nasıl onu unutcam:KK43: bu dengesizliğim yüzünden asla mutlu olmayı haketmediğimi ve bir ömür boyu olamayacağımı düşünüyorm.. hani kalbim kapkara kömür gibi derler ya aynen öyleyim hiçbirşeyden zewk almıyorum..nolcak benim sonum..:KK43:mafoldumbenmafoldumben

fazla naz aşık usandırır dedikleri bu olsa gerek canım neden sürekli bırakıyodun anlamadım artık bundan sonra kaçan kovalanıra döner bu iş en iyisi zamana bırakyerimseniben

haklısın..dün gece karşılaştım kapıda ben hiç umursamadım ama o panik yaptı resmen..hem sewmiyorum diyor hem panik yapıyor..neyse..:S

sen terketseydin umrunda olmıcaktı, o terkedince ulaşılmaz oldu dimi..:nazar: aynı dert bende de vardı, düşününce çok saçma geldi.:ecrin_bebek: geçiyo mrk etme.

sen terketseydin umrunda olmıcaktı, o terkedince ulaşılmaz oldu dimi..:nazar: aynı dert bende de vardı, düşününce çok saçma geldi.:ecrin_bebek: geçiyo mrk etme.

aynen öyle ben terkedince umrumda olmuyordu..şimdi kafamı ben ona okadar şans verirken o bana 1 şansı çok görüyo gibi düşünceler bulandırıyor..bana çok yakın ah keşke barışsak..onu asla bırakmam ama iş işten geçti sanırım..:çok üzgünüm:

22 yaşında mısınn:bbo:

ben 15 yas falan sandım kusura bakma

apartmandaki arkadaşla falan çıkmalar:smiley-cool:

canım görünce şaşırmıştır.sonuçta paylaştığınız çok şey var onlar aklına gelmiştir.ama erkekler karışık şeyleri pek sevmezler tek düze bir haayt isterler hani onlar ortalığı karıştırıcak gidip neler neler yapıcak ama senin çıkarttığın en ufak bi sorunu bile büyütücekler..ne yazık ki durum böyle bence arkadaşın çok bunalmış biz kızlar severiz entrikaları ayrılıp barışmayı ama ilişkinin ne kadar yıprandığını hiç düşünmeyiz Allah sabır versin üst katındaymış kızma ama bir şekilde unutucaksın

canım görünce şaşırmıştır.sonuçta paylaştığınız çok şey var onlar aklına gelmiştir.ama erkekler karışık şeyleri pek sevmezler tek düze bir haayt isterler hani onlar ortalığı karıştırıcak gidip neler neler yapıcak ama senin çıkarttığın en ufak bi sorunu bile büyütücekler..ne yazık ki durum böyle bence arkadaşın çok bunalmış biz kızlar severiz entrikaları ayrılıp barışmayı ama ilişkinin ne kadar yıprandığını hiç düşünmeyiz Allah sabır versin üst katındaymış kızma ama bir şekilde unutucaksın

aramaz artık diyosun yani:KK43: bende farkındayım herşeyin hemde sadece içimi dökmek istedim..içimde tutmayı öğrensem belki bukadar üzülmem neyse teşekkür ederim yorumun için..

22 yaşında mısınn:bbo:

ben 15 yas falan sandım kusura bakma

apartmandaki arkadaşla falan çıkmalar:smiley-cool:

saol ya sende çok açık sözlüsün:) hayatımda ilk kez apartmandan biriyle çıktım buda ders oldu arkadaşlar sakın böyle bir hataya düşmeyin..gerçi herkes ben gibi dengesiz değilki..:SÇok üzgünüm çoook

saol ya sende çok açık sözlüsün:) hayatımda ilk kez apartmandan biriyle çıktım buda ders oldu arkadaşlar sakın böyle bir hataya düşmeyin..gerçi herkes ben gibi dengesiz değilki..:SÇok üzgünüm çoook

canım dengesizlikle alakası yok bence apartman komşunla çıkmanın benim yakın bir arkadaşım üst kat komşularıyla 3 yıldır çıkıyor evlenmeyi düşünüyorlar okul bitince kız 24 yaşında aşkın bizi nerede bulacağını hiç birimiz bilemeyiz yerimseniben

apartman komşusuna gönül vermek suçmu bazen çok saçmalıyorsunuz akraba değil bişey değil

Ben de aynı durumu yaşadım.Başta erkekler peşimizde koşarken tatlı geliyor galiba.Ben de erkek arkadaşıma az çektirmedim zamanında.Hiç bi sorun yokken aklıma esiyodu ayrılıyodum,kaç gun ağlattım yazık zavallımı,sonra tekrar barışıyordum.Ama bi süre sonra onun varlığına alışınca sevgi,istek karşılıklı olunca ben de alttan almaya onu üzmemeye başladım.Kaçan kovalanır diye boşa dememişler.Aranızda gerçek bi sevgi olsaydı ikinizde birer adım atardınız ve bu ilişki bitmezdi.Eğer bu duruma geldiyse doğru insan değilsiniz bence birbiriniz için.Koyver gitsin bence,daha çok sevebileceğin biri mutlaka karşına çıkacaktır.yerimseniben

X