Oje seçerken nelere dikkat edersiniz?

Oje alırken neye göre seçersiniz?

• Kalıcı olmasına

OY: 0 0,0%
  • Çabuk kurumasına

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.733
27.540
48
ojeler.png

Biz kadınlar için el ve tırnak temizliği,bakımı kadar muhteşeme bir oje ile tamamlanan güzelliğide oldukça önemli.Makyajımızın ,kıyafetimizin de tamamlayıcısı ve kimi zaman son noktayı koyan tamamlayıcı unsur. Öyle ki bunun farkında olan oje sektörü bu anlamda yenilenmekte dur durak bilmiyor ..

Gideceğimiz yere,giyeceğimiz kıyafete,elimizde bulunan çeşide göre seçeriz süreceğimiz ojeyi.Peki bir reyondan oje alırken neye göre karar verirsiniz.?Bazılarımız için belli renkler vardır ve renkten gideriz.Kimimiz için oje sürdükten sonraki bekleme süresi eziyet olduğu için çabuk kuruması önemlidir.Peki ya sizin için ?

Valla sağlığıma zarar vermeyecek ojeyi seçiyorum. Sadece ojeyi değil tüm kozmetik ürünlerimi doğal ve organiklerden seçiyorum. Ojede de şu an tek doğal mineral marka Suncoatgirl. Şimdilik memnunum.

Yaf bari ojede kafama gore takilayim...
vhalla gozume ne hos gelirse alirim....
mutlaka kullanirim cunku

Genelde markasına bakarak oje tercihi yaparım. Flormor ve golden rose kullanıyorum ve memnunum.

yukarıdaki maddelere ek olarak içeriğindeki kanserojen madde miktarına bakarım, ne kadar temiz ise o kadar seçilesi olur :)

X