Ohh...rahatladım hamile değilim :)))

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
Bu nasıl başlııkk değilmi :) ben 20 yasında 2 senelik evliyimm ve bir tane kızım var 1 yasında gecen ay adet günümü kenara yazmamısımm.korunuyorum ama arada bi yada iki kezz korunmadan oluyodu.adet günümüde yazmadıgım içinn içime bi kurt düştü valla.sanki günümü geçmiş gibi geldi hemen gittim bi gebelik testi aldımm içim rahat etsin istedim.yaptım ve NEGATİFF çıktı ohh dedimm yani.bikerelikte olsa korunmamak yokartık :))) cocuk istemiyorum birdaha Allahımm bebek hasreti çekenlere versin inşallah... :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

demekki hamilelikteki gibi her uyku halinde ve halsizlikte tedirgin olmayacakmısım..

ozaman sen boll bol bizler için dua et barimmmmmm..allah sanada bebişini bağışlasınnn

inşşalh canım benim ya rabrın sonu selamettir arkadaslar inanın kimileri var yıllar sonra cocukları oluyoo hayatta hiçbişe imkansız değil yeterkii kendimiizi buna takıntı hale getirmeyinn bırakın herseyi olurunaa o bir gün size sürpriz yapmayı bekliyorrr allahım tüm dileklerinizi gercekleştirsinn inşşlh

İnşAllah ... İnşAllah.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…