Oh Be Test Sonuclari Temiz Cikti

E

EU1

Ziyaretçi
Kizlar bildiginiz gibi gecen hafta 2 li test yaptirmistim.Az once aradik hersey temiz cikmis gayet iyiymis sonuclar.Cok sukur Allaha bir sorun cikmadi.Ah birde su basagrilarim sona erse hergun basim agiriyo ya mecburen agri kesicide iciyorum doktorum gonul rahatligiula icebilirsin diyo ama iste ana yuregi gene korkuyorum.Allah herkesin bebeginin sonuclarini temiz cikartsin.Cok sevincliyim bu yuzden :dance:

gözün aydın canım...bak o kadar korku boşaymış..allah kucağına almayıda nasip etsin..

Sagol canancim evet ya hep evham tum hamileler benim gibimi acaba yoksa ben numunelikmiyim ne :))

gözün aydın cnm bende çok korkmuştum ama benimde gayet temiz çıkmıştı korkmaya gerek yok yani

bende şimdiden evhamlara başladım cnm çok şükür herşley yolunda darısı başıma inşallah şimdiden çok heyecanmlıyım cumartesi doktora gitcem ya prinç patlağımı ilk defea görücem....

cnm daha ne sonuçlar bekleyeceksin.hepsi iii olur inşallahhhhhhhh

He Valla Gulden Su Hamilelik Hep Gun Saymayla Geciyo Simdide Iknci Randevumu Bekliyorum Hem Cinsiyetini Ogrenicez Hemde Ikinci Kez Gorucem Kuzucugumu.anam Ne Zor Beklemek Gecermi Bu 6 Bucuk Ay Yaff

gözün aydın canım tüm bebişler saglıklı dogar inş kimseler üzülmesin

Amin aleynacim.Darisi tum test yaptiracak bebeklerin ve annelerinin basina.

canım çok şükür ne güzel..allah kucağınada almayı nasip etsin

X