Öğretmenler günü hediye alınmaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Simdi Gel bu kafaya cocuk emanet et, tövbe yaaaa

Yani cok korkunc bi ögretmensiniz, sevgiliye böyle trip yapmissin, aceba ögrenciler ve velilerden ne bekliyosunuz? Ne alsinlar altin mi yat mi Kat mi

He canım he, evde tırnaklarımızı yiyoruz niye bizim günümüz kutlanmıyor diye. Ki benim de öğretmenler günümü kutluyorlar, öğretmen olmasam da! Bi alemsiniz ya... "Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır" sözünü düşündükçe içimi bir korku kaplıyor.

çok ergence davranıyorsunuz kocaman kadın öğretmensiniz bide yanı öğretmenler günü çiçeği almadı diye ağlamak zırlamak adam dalga geçmekte haklı yollamayacağım demiş daha nasıl türkçe anlatabilir. Beklenti içine girme sende.

Siz sevgilinize daha önceden çiçek beklediğinizi belirtseniz ve almasa ne hissederdiniz saçma bulanlar
inanın eşime bile bunu belli etmedim, etmem de
almadığı için keşke almış olsaydı diye düşündüğüm çok olmuştur ama asla niye hediye almadın diye kavga etmedim, hediye işi içten gelirse güzel çünkü
ben zorladım ben istedim diye aldığında ben mutlu olmam ki zaten
ki sizin derdiniz size hediye alınmaması da değil ki, okuldakilere hava atmak

Çünkü almadığını kesin olarak söyledi daha önce istediğimi de belirttim
Belirttin diye almak zorunda mı
Şu öğretmen tripleri artık iyice mide bulandırdı
Çok meraklıysan kendin al
Kazık kadar adam senin öğrencinmi sen onun öğretmeni misin ki olsan bile birşey yapmak zorunda değil
Tıp bayramında kaç doktora çiçek gönderdin?

Benim etrafımdaki çoğu kişi arkadaşına eşine anasına babasına çiçek hediye gönderiyor öğretmenler gününde.
Sizin hatanız illa alacaksın diye baskı yapmanız.
Ama 6 aylık ilişkide çok istediğini belli etmene rağmen almayacağım yapmayacağım diyen sevgili de biraz tuhaf yani.

Dostunuz aileniz yolluyor mu

Hepimiz aynı şeyi söylüyorsak problem sende olmasın

zorla kavga dövüş aldırdığınız , aldıracağınız hediyeden mutlu olacak kadar aciz misiniz ?

birinin düşünüp hediye alması mutlu etmek istemesi başka , zorla çocuk gibi hava atacağım diye , düşünülmüş, çok seviliyormuş numarası yapmak için saatlerce ağlayıp kavga etmek çok başka olaylar .. psikiyatriden randevu bakın bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…