ögretmenler' E Teşekkürler.....

ozicelcius

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
998
11
Vatanımızın her santimetrekaresinde bu ülke için çalışan,didinen,emek veren arkadaslarım var,onlarla her karsılasıp sohbet ettigimde gözlerim doluyor,onlar gibi, bu ülkeye ATATÜRK TÜRKİYE'SİNE aydınlık gelecek nesiller yetiştiren tüm ögretmen arkadaslara teşekkür ediyorum ve hepsiyle gurur duyuyorum....

çok çok teşekkür ederim güzelim böyle bir başlık açtığın için..İnsanların yaptıklarının değerinin bilinmesi daha bir güçlendiriyor..Sayende gururlandım yazını okurken..

bende burdan sezin sayenizde ilkokul öğrtmenime ve dier öretmenlere tşk etmek istiyorum bebek arnavutköy lkokulu 1A snınfı ÖĞRETMENİ HİLMİ ORAL beni ve arkdaşlarmı öyle güzel dersler kitapla brlikte hayat derside vererek yetiştirdi ki ona minetarım ve benim örnek aldığım öğretmenmdir ve tek arzum onu tekrar görüp ellerinden öpebilmek bu arada yaşım""38"" SAYGİLARIMLA TÜM ÖĞRETMENERİME

Çok duygulandım, ben de hatırladığınız için hepinize teşekkür ediyorum, sevgilerimle....

Çok teşekkürler bir öğretmenin arada sırada da olsa hatırlanması,değerinin hatırlatılması insanı onure ediyor.

Muş'a bağiı adaksu köyünün öğretmenleri aylı gazete çıkarıp şehre inip tek tek satarak okulun eksiklerini gideriyolar....canım öğretmenlerime teşekkür ederim....

bna her zaman bi baba gibi bi anne gibi olan çok değerli hocalarıma ;
sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..
iyi ki varlar ve benim hayatımda çok büyük rollere sahipler..
hayatıma çizgi çizmeme çok büyük katkısı olan saygıdeğer hocalarıma hayatta hiçbirzaman unutulmayacaklarını hatırlatmak istiyorum..

a.s.a.s.

bende eğitimci olmakla gurur duyuyorum ama ne yazıkki bi türlü tainim çıkmıyo..bende memleketime yararlı olmaya çalışıyorum....okadar okuduk hala bizi yeterli göremedilerkı başkalarınada yardımcı olalım...bildim bileli sınav sınav,nereye gidiyoruz evlatlarımız ne olacak bilemiyorum,korkuyorum.....

yazınızı okurken çok ama çok duygulandım, hatırlanmak, değeri bilinmek gerçekten çok güzela.s
ama bu topiğe sizden sonra hep öğretmenler cvp yazmış, kendimize bol bol teşekkür etmişiz, yani kendimiz çalıp kendimiz söylemişizşakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…