Öğretmen ve gardiyan

heloobeen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
11
2
24
Arkadaşlar merhaba. Ben3.sımıf öğrencisi sınıf öğretmenliği okuyorum. Sevgilim edebiyat okudu.
4.ayımıza girdik. İkimizde ilk ilişkisi. Ve kendisi gerçekten çok seviyor beni, bana değer veriyor, bazen sıkıcı olabiliyor ama halledebilirim. Evlenirsek beni çok mutlu edeceğini de biliyorum.

Sorunum şu ki edebiyattan atama olmadığı için polis olmak istedi. Ama biliyorsunuz ki polis olmak zor gecesi gündüzü yok.
İnfaz koruma memuru olmak istiyor ve atanırsa yükselme sınavlarına girecek (müdür, müdür yardımcısı vb.)
Benim korkum mesleklerimizin statü olarak farklı olması. Bu sorun olur mu ailem laf eder mi? Ben isterim ki benden yüksekte olsun benden zeki olsun ama maalesef öyle değil.
Ve daha 4 aylık bir geçmişimiz var.
Yanlış adımlar yapmak istemiyorum.
Beni doğru anlayan kişilerden yorum almak istiyorum.

Arkadaşlar merhaba. Ben3.sımıf öğrencisi sınıf öğretmenliği okuyorum. Sevgilim edebiyat okudu.
4.ayımıza girdik. İkimizde ilk ilişkisi. Ve kendisi gerçekten çok seviyor beni, bana değer veriyor, bazen sıkıcı olabiliyor ama halledebilirim. Evlenirsek beni çok mutlu edeceğini de biliyorum.

Sorunum şu ki edebiyattan atama olmadığı için polis olmak istedi. Ama biliyorsunuz ki polis olmak zor gecesi gündüzü yok.
İnfaz koruma memuru olmak istiyor ve atanırsa yükselme sınavlarına girecek (müdür, müdür yardımcısı vb.)
Benim korkum mesleklerimizin statü olarak farklı olması. Bu sorun olur mu ailem laf eder mi? Ben isterim ki benden yüksekte olsun benden zeki olsun ama maalesef öyle değil.
Ve daha 4 aylık bir geçmişimiz var.
Yanlış adımlar yapmak istemiyorum.
Beni doğru anlayan kişilerden yorum almak istiyorum.
Çocuk cahil değil değil ki öyle bi anlamışsınız ki

Şöyle diyim ben üni mezunuyum eşim açık lise ve bi sorun yok.

Neden öyle dediniz
bunları düsünüyorsanız demek ki cocukta kendinizden aşağı gördüğünüz bir seyler var.

kaldı ki sizin de atanacağınız garanti değil. hele bu ülkenin şartlarında hiiiç değil.

ben lisans, esim ön lisans mezunu. su an esim çok yüksek bir maasla çalışıyor ama ben atanamadım.

onu da gec; esimin benden daha üstün olduğu konular var, benim ondan daha üstün olduğum konuşar var. hiç sorun olmadı aramızda.

X